demon çağırmak istiyorum bilgili olanlar baksın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eheres

Kayıtlı Üye
arkadaşlar demon çağırma niyetindeyim.nasıl çağrılar vs sorular sormayacağım.merak ettiğim bir husus var.
birçok demon iletişimde olduğu kişilere farklı özellikler veriyor(görünmezlik,el sanatları vs.).biz bu demonla irtibatı kesersek bu özelliklerimiz de yok olur mu yoksa uyumlandığımız için kalıcı olur mu? lütfen daha önce demon çağırıp bu konularda tecrübesi olan üyeler yazsın.

Lokasenna

Kayıtlı Üye
Öncelikle uyarıda bulunayım: Demonoloji üzerine uzun süre okuma yapıp ciddi kaynaklardan bilgi edinmediysen, hele de bir üstattan öğrenmediysen hiç bulaşma. Demon dediğimiz varlıklar hiç hafife alınacak varlıklar değildir. Demonların huyunu, suyunu, nasıl baş edeceğinizi bilmiyorsanız hiç çağırmayın. Onlarla iletişim kurmak Las Vegas'ta World Series of Poker şampiyonlarıyla kumar masasına oturmak gibidir, yılların usta bir kumarbazı değilseniz bulaşmayın.

Bazı demonlar kendileriyle iletişim kuran majisyenlere bir şeyler öğretirler, öğrettikleri şey kalıcı olur, ama büyük bedeller karşılığında. Çoğu zaman da o bedelleri ödemeye hiç değmez. Zamanında bedel ödemiş ve hiç değmediğini görmüş biri olarak konuşuyorum, inan ki değmez. Ben ilim öğrenmek için demon çağırılmasına son derece karşıyım.

Görünmezlik dediğin şey çok basit bir enerji hilesidir, nefes alma tekniğiyle enerjini düşürüp insanların seni görmemesini sağlamak çok kolaydır, bunu da yoga ve meditason çalışarak öğrenebilirsin. Sanat desen, bunun için de adam gibi kurslara gidip öğrenmek dururken demon çağırmak ne oluyor? Demon denen varlık mürebbiye değildir, onlardan ancak çok çok ileri seviyede, kitaplarda bulunmayacak ya da okula/kursa giderek öğrenilemeyecek kadim bilgiker sormak için çağırılır (ki bunun da ben ödenen bedeller büyük olduğu için değmeyeceğini düşünüyorum.

eheres

Kayıtlı Üye
Öncelikle uyarıda bulunayım: Demonoloji üzerine uzun süre okuma yapıp ciddi kaynaklardan bilgi edinmediysen, hele de bir üstattan öğrenmediysen hiç bulaşma. Demon dediğimiz varlıklar hiç hafife alınacak varlıklar değildir. Demonların huyunu, suyunu, nasıl baş edeceğinizi bilmiyorsanız hiç çağırmayın. Onlarla iletişim kurmak Las Vegas'ta World Series of Poker şampiyonlarıyla kumar masasına oturmak gibidir, yılların usta bir kumarbazı değilseniz bulaşmayın.

Bazı demonlar kendileriyle iletişim kuran majisyenlere bir şeyler öğretirler, öğrettikleri şey kalıcı olur, ama büyük bedeller karşılığında. Çoğu zaman da o bedelleri ödemeye hiç değmez. Zamanında bedel ödemiş ve hiç değmediğini görmüş biri olarak konuşuyorum, inan ki değmez. Ben ilim öğrenmek için demon çağırılmasına son derece karşıyım.

Görünmezlik dediğin şey çok basit bir enerji hilesidir, nefes alma tekniğiyle enerjini düşürüp insanların seni görmemesini sağlamak çok kolaydır, bunu da yoga ve meditason çalışarak öğrenebilirsin. Sanat desen, bunun için de adam gibi kurslara gidip öğrenmek dururken demon çağırmak ne oluyor? Demon denen varlık mürebbiye değildir, onlardan ancak çok çok ileri seviyede, kitaplarda bulunmayacak ya da okula/kursa giderek öğrenilemeyecek kadim bilgiker sormak için çağırılır (ki bunun da ben ödenen bedeller büyük olduğu için değmeyeceğini düşünüyorum.

amacım o özellikleri kazanmak değil örnek olsun diye yazdım.gerekli bilgi donanıma sahibim cevap verdiğin için teşekkürler iyi forumlar..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
amacım o özellikleri kazanmak değil örnek olsun diye yazdım.gerekli bilgi donanıma sahibim cevap verdiğin için teşekkürler iyi forumlar..

Gerekli donanım ve bilgilere sahipseniz Demon'un özellik kazandırmayacağını bilmediğiniz yeteneklerinizi ortaya çıkaracağını,var olan yeteneklerinizi geliştireceğini de bilmeniz lazımdı. :)

Biraz daha araştırın ve okuyun. :)

Lokasenna

Kayıtlı Üye
Yetenek kazanmak ve geliştirmek için de demon çapırmaya hiç gerek olmadığını düşünüyorum -şahsi fikrim olarak- bunlar disiplinli bir çalışma rutini sonucunda ya da üst seviye maji ve psişiik yeteneklerden sözediyorsak etten kemikten ilim sahiplerinden öğrenilebilecek şeyler, demon çağırmaya ne gerek var. Nasıl üniversitede kerli ferli anabilim dalı başkanı hocaları her kafamıza estiğinde, kitaptan cevabını bulabileceğimiz konular için rahatsız edemiyorsak, demon dediğimiz varlıkları da çok ölüm kalım meselesi ya da fevkalade ciddi çalışmalar sözkonusu değilse çağırmak gereksizdir diye düşünüyorum. Tabii bu benim kendi görüşüm, kimseyi bağlamaz, haddim olmayarak tavsiye edebilirim sadece, herkes kendi seçimini yapar ve bedelini öder sonuçta.

Erasmus

Kayıtlı Üye

nasıl yani gerçekte görünmeslik varmı yani sen görünmez olabiliyormusun ve ödenecek bedellere örnek verirmisin nasıl bir bedel istiyor görünmezlik vs bu gibi bir yetenek için değmeyecek olan bedel ne

Sasdad

Kayıtlı Üye
Görünmezlik çok basit diyen arkadaş size nasıl gülceğimi şaşırdım :D

ifrit

Kayıtlı Üye
,,konuyu acan arkaddasima selami ve saygilarimi sunarim,,benim denemisliyim var ormanda sihirli bir daire cizip cagirmisdim koyde,,papaz yontemiyle,,Tetraqrammaton bu gibi isimler tekrarlaniyor,ama cagirmak icin bir canli parcalayib akitmaniz lazim,sonunda ifrit musallatina sahib oldum,bir insanim,birde ifrit,ama surekli namaz kilip namaz kildigim icin bana tam sahiplenemiyor,yontemi ayrintilari ile vermeyecegim,davete icabet oldu,kafasi keci bedeni insan 2-3 saniyelik goruntu kayboldu,,bu internetde arkadaslara ne kadar soyluyorsa soyle,,cocuk oyuncagi zannederler bu isleri,,ama bu yontemi papaz buyusu ile ugrasan bir medyumdan almisdim,,elimde davetler vardi,,musallatdan sonra hepsini sildim,notlari hepsini yandirdim,artik hicbir sey istemiyorum,ne istersem,secdeye varip ALLAHDAN istiyorum,, atalim bir cine,huddama ve ya ifrite sahip oldunuz her seyin bir bedeli var ,bunlarin hicbiri ahiretimizi elden vermeye deymez,,ALLAH beni ve sizleri bagislasin ve seytanin serrinden korusun Amin

cebel

Kayıtlı Üye
kardesim sen görünmeyenlerle ne isin olabilirki,tanimadigin yaratiklar,huyunu bilmezsin,size negibi bir yarar saglar bilmezsin,ondan istifade edeyim dersin bedenine hükmederler,bunun bile farkinda olmazsiniz,bir sefer bu kapiyi actinmi kapanmaz birdaha.akil ve ruh hastaneleri bunlarla dolu,isteselerde geri dönemiyorlar bu insanlar kendine yazik edersin!!!!!!!!!!!!

benim sorum ve merakim LOKASENNA olacak... Ya kardes Kurban olayim nasil beceriyorsun bunu,da bukadar basitce yaziyorsunuz?adamlar rusyada bunun okulunu yapmislar hala calisiyorla bir netice yok bir kere bu kaybolmanin nefesle bir alakasi yok,ki bu anlatilan seye tasavvuf dilinde taini mekan derler yani insan kendini isinlar.nasilki bir insan düsünceye dalar,da kendinden binlerce kilometre uzak olan bir mekani düsünür;sanki o an ordaymisgibi hisseder,bu beyinle taini mekandir.bunu bedenle yapabilenler ise allahin (velim) dedigi kisilerde mevcudtur.bu kuvvete (Sultan) kuvveti denilir senin isik hizin vizgelir.bu kuvvetin kaynagida allahin nurunda mevcuttur.simdi senin bahsettigin,basite aldigin o kaybolma,görüntüden cekilme meselesine gelince ancak hilafi yola olur,eger hakimiyetine alabildigin Kafir bir cin var ise senin emrin üzerine bir perde ceker görünmezsin yani gerceklerde kalalimda kimselerde inanmasin saygilarimla

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
gerçekten bu demonlar bi şey istediğinde ne gibi bedeller istiyor.biri bahsetsin çok merak ettim :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
gerçekten bu demonlar bi şey istediğinde ne gibi bedeller istiyor.biri bahsetsin çok merak ettim :)

Forumda yeteri kadar bahsedildi keşke araştırsaydınız.

-Kötü şeyler yapmanızı isteyebilirler
-Ailenizde bir kişiye zarar vermenizi isteyebilirler
-Dininize aykırı şeyler yaptırabilirler

Her türlü şeyi isteyebilirler.

Divan-ı Hümayun

Kayıtlı Üye
Görünmez Olacam Diye Demon Daveti Yapılmaz

Özelden Mesaj Gönderirsen Yardımcı Olabilirim Sana

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...