Demon cagirmada tecrubeli arkadaslar bakabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Deneyimliyseniz özel mesaj yoluyla ritueli yollarsanız sevinirim. Nettek rituellerin hepsi palavra dediğiniz gibi :) Pişman olmayacağım emin olabilirsin bu konuda.

Özel mesaj yoluyla verebileceğim bir ritüel yok malesef. Bunun bana evrensel kötü dönüşleri olacağından korktuğumdan normal hayatta da kimseyle paylaşmıyorum. Ama merakınızı gidermek açısından şöyle diyebilirim. Onlardan pek bir fayda görmedim, gören de varsa da çok azdır. İşinin uzmanıdır.

akumaa

Kayıtlı Üye
İş
model
bırakın arkadaşlar akıl vermeyi kafasına koymuşsa biz ne dersekte yapar bırakın yapsın carpılsın belki bidaha yapma :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
bırakın arkadaşlar akıl vermeyi kafasına koymuşsa biz ne dersekte yapar bırakın yapsın carpılsın belki bidaha yapma :)

Bu sitede sadece müslümanlar yok.Ve bu konu zaten akıl verilsin diye de açılmamış.Konuyu açan arkadaş kendisine akıl verilsin diye açmamış. ! Nereden müslüman olduğunu anladınız konuyu açan kişinin ?. Forumda her dinden,inançtan kişi var.

akumaa

Kayıtlı Üye
İş
model
Bu sitede sadece müslümanlar yok.Ve bu konu zaten akıl verilsin diye de açılmamış.Konuyu açan arkadaş kendisine akıl verilsin diye açmamış. ! Nereden müslüman olduğunu anladınız konuyu açan kişinin ?. Forumda her dinden,inançtan kişi var.

tamamda arkadaş soruyor akıl verin diye beklemiyor ben müslüman veya başka bir din ırk ile ilgili birsey kastetmedim sanırsam ? konuyu biyerlere çarpıtma bi zahmet

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
tamamda arkadaş soruyor akıl verin diye beklemiyor ben müslüman veya başka bir din ırk ile ilgili birsey kastetmedim sanırsam ? konuyu biyerlere çarpıtma bi zahmet

Çarpılsın felan derken hiç bir din kastedilmiyor değil mi zaten ? Konu daha fazla uzamasın tartışma olmasın. :)

BaranC

Kayıtlı Üye
Eger Demon Cagıracaksan İraden Cok Güclü Olmalı Lazım Benim İradem MEsela Cok Güclü Demiiyorum Ama Benim İcin Yeteirnce Güclü Normal Bir İrade Saldırısı Karsında Rahatlıkla Durabilirim Demon Cagırmadan Önce İradeni Güclendir Aura Felan Güclendirmene Bak Enerji Çalısmalaır Yap Rahatla Korkunu Yen Daha Dogrusu Sen Onu Korkut Beynini Kullan Lakin Tabiki Bunlar Yeterli Olmayacaktır Vede Tabiki Eger Cok Önemli Degilse Cagırmayınız Ben Cagırmayı Deneyen Birilerdenim Ama Sonuc Alamadım Aldım Geldi Anlasmamı Kabul Etmedi İz Bırakacakken İrademle Birsekilde Gönderdim Onu İradeni Güclendir

lastqonna

Kayıtlı Üye
demonla anlasmada carpılma olmaz sadece korkarsan bayılırsın her neyse anlasma yapınca kan lı veya ruh satmalı bı anlasmada olmaz kucuk adaklar ısteye bılır fakat anlasmayı yapanlar zaten soyleme ımkanlarıda olmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...