Demon cagirmada tecrubeli arkadaslar bakabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Jinnet

Kayıtlı Üye
Oyle bi durumdayim ki bana sadece baska bir varlik yardim edebilir cinler hakkinda bilgim yok ve onlara guvenilmez deniyor demonlarla dostluk kurulabilir saniyorum. Bu konuda daha once bilgili arkadaslar bana yuzde yuz dogru tam ritueli anlatirsa cok sevinirim.

Cogu sitede paylasilmis ancak hicbiri gercek degil bana ise yarayacak bir rituel lazim onceden cagirmis arkadaslardan yardim bekliyorum.

Not: Mobildeyim imla kurallari icin ozur dilerim.

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Demon ile dostluk kurulur fakat nasıl ki biz insanlarda iş başka arkadaşlık başka hesabı varsa onlar içinde geçerli bu. Yani istediğiniz şeylerin karşılığı olmalı. Sizin istekleriniz onları fazla etkilemez ama onların istekleri hayatınızı kabusa çevirir. Ben hiç karışmamanızı öneririm ama yinede seçim sizin =)

Jinnet

Kayıtlı Üye
Anladim benim iblise eziyet etmek gibi bir istegim yok bende karanlik yolda olan biriyim ve dostluk kurmak istiyorum onun sayesinde 1-2 buyuk problemimdende kurtulacagim bir kont veya sovalye dusuk mertebeli birini cagiracagim ve sakin birini her demon gaddar ve ofkeli degildir sonucta.. Neden dusuk seviyeli derseniz ilk deneyimim olacak ve daimi bir dostluk kurmak istiyorum.

aşk1

Banlı Kullanıcı
Hayatımızda problemler var diye bir şeyi çağırmamalısınız bence.
hepimizin hayatlarında ölmeyi bile isteyebilceğimiz problemler var yok değil ama napıyoruz yaşıyoruz. her şey istediğimiz gibi olmaz hayatta.
bakın yanlışla hiçbir şeyinizi çözemezsiniz. kendi kendimizi asmamalıyız şu hayatta. sizde mümkün olduğunuzca kötü şeylerden uzak durun ki hayatınızda sorunlar olmasın. Konu herkesin altından kalkabilceği şey değildir ki bunu sizin yaşamadan altından kalkıp kalkamayacağınızada bilemezsiniz kendinizi riske atacak kdr değersiz yapamayın.

Jinnet

Kayıtlı Üye
Hayatımızda problemler var diye bir şeyi çağırmamalısınız bence.
hepimizin hayatlarında ölmeyi bile isteyebilceğimiz problemler var yok değil ama napıyoruz yaşıyoruz. her şey istediğimiz gibi olmaz hayatta.
bakın yanlışla hiçbir şeyinizi çözemezsiniz. kendi kendimizi asmamalıyız şu hayatta. sizde mümkün olduğunuzca kötü şeylerden uzak durun ki hayatınızda sorunlar olmasın. Konu herkesin altından kalkabilceği şey değildir ki bunu sizin yaşamadan altından kalkıp kalkamayacağınızada bilemezsiniz kendinizi riske atacak kdr değersiz yapamayın.

Emin olun kimle olursa olsun konuşmasını bildikçe onunla anlaşırsın. Ben bu işin peşini bırakmayacağım sağlam kaynaklar aldım hz. süleymanla ilgili vs. kendime güvenim tam ve hazırım. Sadece bu işin piri birinden yardım almam gerekli.

aşk1

Banlı Kullanıcı
Emin olun kimle olursa olsun konuşmasını bildikçe onunla anlaşırsın. Ben bu işin peşini bırakmayacağım sağlam kaynaklar aldım hz. süleymanla ilgili vs. kendime güvenim tam ve hazırım. Sadece bu işin piri birinden yardım almam gerekli.

nerden biliyorsunuz konuşmayla işi çözceğinizi
yaşamadınız bir şey için bence emin olmayın
peki konuşmayla bu iş olur dersek bile konuşma dersleri aldınız mı? hiç. almadıysanız konuşma dersleri alabilirsiniz ben birkaçına katıldım sertifikada alıyorsanız ve çok şey katıyor insanada. ama tabi bir insan göre veriliyor varlığa göre değil bu dersler ama belki yararı dokunur size.
olmadı bu konu altında varlıklar nasıl konuşulur napılır üzerine konuşabilir böylece katkısı olur demon çağıranlar için.
işi bilenden yardım almak isterken nasıl kendinize güveniniz tam ve hazırsınız çelişki oluyor farkındamısınız.
bence siz bu konuda işin piri olup öyle bir şeyler çağırın.
tabi siz bilirsiniz benimkiler sadece tavsiyeler.

Mr4lfonso

Kayıtlı Üye
Demon'lar gerçekten çok farklı varlıklardır.Eğer durum çok ciddi değilse hiç karışmamanızı öneririm.

Jinnet

Kayıtlı Üye
Sadece bu konuda tecrübeli arkadaşlar daha önce deneyimleri olanlar yardım ederse sevinirim. Herkese tavsiyeleri ve yorumları için teşekkür ederim arkadaşlar çok sağolun.

quanttum

Kayıtlı Üye
demon dediğimiz varlıklar ifritlerdir? cahilliğimi mazur görün lütfen öylemidir?

Dhundar

Kayıtlı Üye
Demonlarla anlaşma yaparsan sonu kesinkes cehennem değil midir? Nedir bu cehennem sevdası

Ü

Üye silindi 38107

Arkadaşlar herkesin görüşüne saygılıyım ama bence bu konularla uğraşmayın her dinde yasaktır bu başka varlıklarla uğraşmak onları kontrol etmeye çalışmak ha bir dine mensup değilseniz ona saygım var tabi. Bir arkadaşım vardı bu konularla uğraşan sonra bir demon çağırmış sağ omzunda yanık izi var hala duruyor. Bence her varlık kendi enerjisini kullanmalı. Yani başka varlığın enerjisine gerek yok. Hem belki kaldıramayacağın kadar güçlü olur aklını falan oynatırsın psikolojin bozulur. Ama sizi zorlayamam yapma diye herkesin kendi seçiimi.

Jinnet

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar herkesin görüşüne saygılıyım ama bence bu konularla uğraşmayın her dinde yasaktır bu başka varlıklarla uğraşmak onları kontrol etmeye çalışmak ha bir dine mensup değilseniz ona saygım var tabi. Bir arkadaşım vardı bu konularla uğraşan sonra bir demon çağırmış sağ omzunda yanık izi var hala duruyor. Bence her varlık kendi enerjisini kullanmalı. Yani başka varlığın enerjisine gerek yok. Hem belki kaldıramayacağın kadar güçlü olur aklını falan oynatırsın psikolojin bozulur. Ama sizi zorlayamam yapma diye herkesin kendi seçiimi.

önerileriniz için teşekkürler.

juddge86

Kayıtlı Üye
1 demon çağırmadan önce 1 ay araştır. Lemegeton dan birazbilgi öğren ve sonra 2 hafta düşün cesaretini topla ve eğer gerçekten kararlıysan davetini yap

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
1 demon çağırmadan önce 1 ay araştır. Lemegeton dan birazbilgi öğren ve sonra 2 hafta düşün cesaretini topla ve eğer gerçekten kararlıysan davetini yap

:) bir demon çağırmak için araştırmak :) Hayır arkadaşım bir demon daveti yapmak için ilk aşama araştırmak değildir. İlk aşama yaklaşık 4 yıllık (hatta bazı ilim sahiplerine göre bu süre 11 yılı bulmaktadır) bir eğitime tabi olmaktır. Her isteyen her istediğini anında 1 aylık bir sürede yapmış olsa idi dünyanın hali ne olurdu bilinmez. Ayrıca Lemegeton diye tabir edilen demonoloji kitabı sadece bilgi içerir ve bu bilgiyi okumak okuma gerektirir. Yani türkçe okuyarak sadece mantık çerçevesinde işlemek değil onun sırrına vakıf olmayı gerektirir bu tür kitaplar. Bu yüzden oradan bilgi alıp düşünmek yerine o bilgilerin sırlarına vakıf olmak için çabalamak daha mantıklıdır.

undead

Kayıtlı Üye
Demonlarla anlaşma yaparsan sonu kesinkes cehennem değil midir? Nedir bu cehennem sevdası
demonlarla anlaşmayı bir insan hangi sıkıntı yüzünden yaparki...inançlı biriyse çok kötü bir şey...cehenneme götürür insanı..allah ta şirkk dışındakileri affeder şirki ise tövbe ile affeder ...ama inançlıysanız vede oraya gitmek istemiyorsanız..hangisini yapacaksınız.her anlaşmada tövbe edip ondan medet mi bekleyeceksiniz..inançlı değilseniz..yine yapmayın....enerjileri çok yüksek..bizim eski arkadaşın akrabası vardı..iletişime geçtiğini söylüyordu...2 ay önce bakırköy ruh ve sinir hasatlıklarına yatırıldı...günde 60 iğne vuruluyormuş..ve hala kalkıp koşabilecek enerjisi var...ee kimine ters tepiyor...ama akli boyutta sıkıntı yaşayacağınızın garantisini veriyorum

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Ben bu konuda deneyimliyim. Anlaşma yapmaktan daha zor olansa bu anlaşmayı bozmaktır.
Ben size bu işi doğal yollarla çözün derim.İlerde pişman olmayın. Gerçekten çözülmüyorsa da başka tür varlıklar var.
Ve sizden bedel istenecek. Belki kurban istenecek. Özetle derinlemesine herşeyi düşünmenizi tavsiye ederim.
Ritüel olarak malesef yardımcı olamayacağım. Ama nette bulunacak ritüeller de pek işe yaramaz oluyor.

Jinnet

Kayıtlı Üye
Ben bu konuda deneyimliyim. Anlaşma yapmaktan daha zor olansa bu anlaşmayı bozmaktır.
Ben size bu işi doğal yollarla çözün derim.İlerde pişman olmayın. Gerçekten çözülmüyorsa da başka tür varlıklar var.
Ve sizden bedel istenecek. Belki kurban istenecek. Özetle derinlemesine herşeyi düşünmenizi tavsiye ederim.
Ritüel olarak malesef yardımcı olamayacağım. Ama nette bulunacak ritüeller de pek işe yaramaz oluyor.

Deneyimliyseniz özel mesaj yoluyla ritueli yollarsanız sevinirim. Nettek rituellerin hepsi palavra dediğiniz gibi :) Pişman olmayacağım emin olabilirsin bu konuda.

undead

Kayıtlı Üye
Deneyimliyseniz özel mesaj yoluyla ritueli yollarsanız sevinirim. Nettek rituellerin hepsi palavra dediğiniz gibi :) Pişman olmayacağım emin olabilirsin bu konuda.
neden yapmak istiyorsunuz önce onu söylerseniz ihtiyacınız olan şeyleri paylaşırım

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
ya istekleriniz dogrultusunda ruhunuzu isterse ne yapacaksınız anlasma cok zor bozulur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...