Demon Çağıracağım Rituel Söyleyin !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lucid dream

Kayıtlı Üye
Demon çağıracağım korkum yok rituel söyleyin sadece çağırma söz söyleyerek felan olsa rituel daha iyi olur çünkü mum felan elimde kaynak yok

Novy

Banlı Kullanıcı
Uyarmamiz Gerek Unutma Seytan Senden 1 Verir 5 Alir.

nikotin-34

Kayıtlı Üye
ne uyarıcaksın ya boşversene. hemen bir ritüel verin adama demon çağıracak. hemen diyorum !

lucid dream

Kayıtlı Üye
Sırf yorumunuz olsun diye yorum yazmayın ben rituel soyleyin dedim bos bos konusun degil bilgili kisiler yanitlasin

codzombi

Kayıtlı Üye
mumla iyi eğlenceler sana üstat istersen konularbak orada rituel verilmiş

lucid dream

Kayıtlı Üye
Sen once o resim olarak koyduğun israil fotografini kaldir bana din i ogretme ;)

La-edri

Kayıtlı Üye
enKaz amaciniz nedir acaba? Buraya gelipte milletin dinini avatarini sorgulamak sizemi düstü. Üyelere biraz daha saygili cevap verebilirsiniz, zaten zahmet edip forumu arastirsaydiniz bu konuyu acmazdiniz bile. Cikolata kirizine girmis bir cocuk gibi rituel istiyorsunuz.

Forumu iyiyce arastirin anlarsiniz sorunuz neden ciddiye alinmadi.

Iyi forumlar.

Ü

Üye silindi 38107

Kimse birbirini tanımadığı için burada kimse kimsenin dinine laf edemez.. Hem kafir olsa ne ki? Sonuçta oda insan.. Onu müslüman diye kabul ettiğiniz gibi sadece insan olması bir sebep olamazmı kabul etmek için?

Faros

Kayıtlı Üye
Kendi Demon Davetinizi kendiniz gelistirmelisiniz. Yoksa internette ogrendiginiz davetleri denemeye kalkmayin. Ayrica bir çok demon davetinde gelen Demon degil bir cindir.

Bu arada Demon gelirse ve ne için çagirdigini sorarsa " Abi gerçekten davet yapinca geliyon mu acaba merak ettim " demeyin basiniza bela alirsiniz.

codzombi

Kayıtlı Üye
bn yahudi veya musevi değilim ehli sünnet olan bir din israil bayrağı davut yıldızı var bu müslümanlar için önemli . Davuda süleymana musaya kafir mi demek istiyorsun sen üstat.. Yalnış yoldasın .. İnsana kafir diyen kafirdir cüppeli ahmet hocanın bu sözünü iyi anla:)

kıvep

Banlı Kullanıcı
Biri demon daveti versin diye herkese bağırıyorsunuz. Bir şey elde etmek istiyorsanız biraz daha sakin olun bence. Kimse size bir şey vermeyecek. Daha bir insandan davet alamazken, demondan nasıl almayı düşünüyorsun?
Müslüman kimseler demon çağıramazlar. Önce yanlarındaki koruyucu melekleri kovmaları gerekiyor. O zaman davet yolu açılır. Ayrıca her insanın enerjisi yetmez bu yüzden gelen olursa bu bir cin olur. Enerjinizi sinir, öfke vb. Duygularda düşürür.

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Demonlar benden uzak oynasın yeter bana. Birde demonlarla uğraşacak vaktim yok bu sıralar.

AJA

Elit Üye
Hoşunuza gitmeyen saçma bulduğunuz konulara yorum yapıp canınızı sıkmanız gereksiz sevgili üyeler.Konu bölüm modu tarafından zaten kapatılıcak yada silinecektir.Üyeye de gereken uyarı yapılacaktır.Bu şekilde açılmış konulara tepkisiz ve cevapsız kalırsanız bizede yardım etmiş olur ve üyelerin bu tarzda konu açmalarını engellemiş oluruz.

İyi forumlar :)

candokia

Kayıtlı Üye
hayır herkesin kendine ait çalışmaları var maalesef ritüel veremeyiz ve kimse vermez fakat siteyi biraz karıştırırsanız demon daveti hakkında çok önemli şeyler öğrenebilirsiniz edindiğiniz bilgiler sonucunda kolay davetler den sonra demon daveti yapabilirsiniz =)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...