Değişik rüyalar görüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kevinlonnie

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Merhaba herkese. Dün 2 tane rüya gördüm. 1.' sinde İstanbul'da yolcu uçağı düşüyordu ve 100 kişi ölüyordu. 2.'sinde ise Türk helikopter Arap uçağını düşürüyordu. Uçak düşmesinin rüya tabirine baktım bir belaya maruz kalacağım yazıyordu. Nedir bu yorumlayacak olan var mı..

cherish

Kayıtlı Üye
Rüyalar kişiye göre yorumlanır, bulunduğunuz fiziksel ortam,uykuda olduğunuz saat aralığı, öncesinde meşgul olduğunuz işler düşünceler, siz başka bişeye konsantre olmuşken arka planda (uyanıkken) açık olan film, haber vb. ve elbette yaşınız olayları algı biçimi rüyaya etki eder. Farkında olmadan çok fazla rahatsızlığa maruz kaldığımız bir fiziksel dünyada yaşıyoruz..
bir konuda haber almak istiyorsanız rüyalar yoluyla öncesinde meditasyon yapıp düşüncelerinizi serbest bırakmayı deneyin
Sanırım ülke için endişelisiniz :)

xalpx

Kayıtlı Üye
İnternetteki rüya tabiri sitelerine bakmanızı bende önermem hiç.Bende rüyalarımı yorumlamaya çalışırım ancak internetten bakmayı çoktan kestim.Örneğin rüyanızda bebek gördünüz.Her sitede farklı bir yorum var.Birde bu sitelerde önce gördüğünüz rüya ile ilgili olumlu anlamlar yazmışlar sonra neredeyse 2. paragrafta tam tersi olumsuz olarak yazmışlar.Hangisine inanacağız ? Olumlumu olumsuzmu belli değil.Sadece moralinizi bozarsınız en iyisi hiç bakmamak.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
İnternetteki rüya tabiri sitelerine bakmanızı bende önermem hiç.Bende rüyalarımı yorumlamaya çalışırım ancak internetten bakmayı çoktan kestim.Örneğin rüyanızda bebek gördünüz.Her sitede farklı bir yorum var.Birde bu sitelerde önce gördüğünüz rüya ile ilgili olumlu anlamlar yazmışlar sonra neredeyse 2. paragrafta tam tersi olumsuz olarak yazmışlar.Hangisine inanacağız ? Olumlumu olumsuzmu belli değil.Sadece moralinizi bozarsınız en iyisi hiç bakmamak.
Hem olumlu hem olumsuz yorum yazanlar,hayatlarında hiç ruya görmemişler sanırım.Olumsuzda öyle böyle değil hani, "ruyayı gören için yolun sonu" der gibi.Nasıl bir mantıktır,daha doğrusu mantıkmıdır?

Kevinlonnie

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Evet ülke için endişeliyim. Bu yüzden bilinçaltım böyle algılamış olabilir. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...