Define yeri tespit etmek için ne yapmam gerek?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sersos

Kayıtlı Üye
slm kardeşim bak cinlerden bilgi alamazsın ama iyi ve dürüst havvas ilim ehli bulursan sana bazı konularda yardımcı olur yer bulma konusunda onlar çok kuvvetlidirler

faruki777

Kayıtlı Üye
İş
Serbest
evet katılıyorum sana mortho ancak gerçekten onlarla sağlam bir bağın varsa işler değişir.

Acai

Banlı Kullanıcı
Evet işaret var istavroz var,çukur var, koltuk taşı var ve ok işareti var ama maalesef nerede burası mesele. VLF cihazlar iş yapmıyor pulse cihazlar derine inebiliyor ama bu sefer ayırımı iyi olmuyor. Herbiri farklı yeri gösteriyor. Birinin var dediğine diğeri yok diyor.

Kadir16 arkadaşım geleceği görmek ile ne alakası var. Geçmişte gömülmüş birşeyi araştırıyoruz. Geleceği kimse bilemez zaten.

Bir kardeşimiz var onunla bir konuşalım olmazsa tanışmadan, görüşmeden, başına gitmeden, yer ismi söylemeden sadece genel bir resime bakıp sana tam noktasını bazende malın ne olduğunu söyleyebiliyor.Kısmetiniz varsa alırsınız.Sabredin.

ReviL

Kayıtlı Üye
bu yetenek ifritlerde var.

ama onlarda cok büyük bedel istiyor

belki vucudunun bir parçasını veya canını..

Saprohil

Kayıtlı Üye
Cinlerin defineden sorumlu büyük kişileri var.Mesela Ebyad bir cin padişahı defineleri en iyi bilen.Eğer cinler ile anlaşacaksan şeytaniler ile anlaş.Rahmaniler sana define vermez onlar define için dostluk kurduğunu anlarlar ise aksine sana zarar verirler kızıp.Ama şeytaniler çok sevinirler defineyi verirler sende onlara karşılığını verirsin.

canmert196

Kayıtlı Üye
ya dedektor felan la arasan bence daha ıyı olur bulasmaya gelmez cınlere :)

Ahmet63

Kayıtlı Üye
Cinlerin defineden sorumlu büyük kişileri var.Mesela Ebyad bir cin padişahı defineleri en iyi bilen.Eğer cinler ile anlaşacaksan şeytaniler ile anlaş.Rahmaniler sana define vermez onlar define için dostluk kurduğunu anlarlar ise aksine sana zarar verirler kızıp.Ama şeytaniler çok sevinirler defineyi verirler sende onlara karşılığını verirsin.

Çok şey isterse. Vücudundan bir parça ya da canın diyorlar tırstım.

ya dedektor felan la arasan bence daha ıyı olur bulasmaya gelmez cınlere :)

Boyuna kazdırır herşeye öter. Pek güvenemiyorum açıkcası.

gizlibab

Banlı Kullanıcı
defineyi koyan kişi mutlaka cin muhafız koymuştur oradaki tılsımın bozulması için AYET-EL KURSİ OKUNUR ardından define dualarıı

Ahmet63

Kayıtlı Üye
Yerini bulamadık ki duasını okuyalım.

Bununla ilgilenen varlık Şemharuş olduğu söylediler,doğrumudur.

Eğer öyle ise izlenecek yol nedir?

Bununla ilgilenen varlık Şemharuş olduğu söylediler,doğrumudur.

Eğer öyle ise izlenecek yol nedir?

Bu konuda bilgisi olan yok mu acaba

janet

Kayıtlı Üye
horary astroloji define yerini tarif edebilir, örneğin şu şekilde: doğuda kaya var, batıda toprak, suyun hemen dibinde gibi..

serfiraz

Kayıtlı Üye
bu horary astrolojide iyiden iyiye ilgimi çekmeye başladı,bu yöntem bir şeyin yerini tespit etmek için kullanıldığı kadar,gelecekte şu insanla evlenecek miyim,şu işim olacak mı? gibi soruların da yanıtını bulmak mümkünmüş sanırım.

janet

Kayıtlı Üye
evet doğru :D
fakat bakabilmeniz için temel astrolojiyi çok iyi bilmeniz gerekiyor ve horoskop yorumu da yapabiliyor olmanız lazım

defineyi koyan kişi mutlaka cin muhafız koymuştur oradaki tılsımın bozulması için AYET-EL KURSİ OKUNUR ardından define dualarıı

defineyi gömmeden önce siyanür konulurmuş ve açan ilk kişi ölürmüş diye biliyorum ben

tuanadolunay

Kayıtlı Üye
Eğer aradığınız definenin etrafında işaretler varsa onları iyi yorumlamalısınız mesela bazı işeretler tehlikenin boyununu kurulan tuzağı veya tılsım konulup konulmadığını anlatır verilen işaret üzerindeki uzunluk yani iki nesne arasındaki mesafe adım hesabına çevrilerek tuzak bulunabilir. Ayrıca bazı dualarla define üzerinde cin varsa defedilir ve defineye sahip olabilirsiniz. fakat işaretleri doğru yorumlamalısınız aksi taktirde ölüm tehlikesiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Dikkatli olan herkes bu işretleri fark edebilir tabi bilgi şart neyin işaret olup olmadığını iyi bilmelisiniz.

salihh

Kayıtlı Üye
Bende bu işlere merak sarmıştım bir ara.Sonra hocama danıştım....Dedi bana altın bulmak için önce kendin altın olmalısın..Belki o zamanda altına ihtiyacın kalmaz:)

amadeusxx

Kayıtlı Üye
Helalinden para kazanın demişsiniz de.Eğer okursanız define islam dininde haram değildir. Her cin bilmeyebilir ama bilenler olabilir diye düşünüyorum. İlk arayacağım yer zaten bize ait bir tarla babamın dedesi zamanında bir defa altınlarını çaldırmış. çalanlarda yanında çalışan işçilermiş. O da ne olur ne olmaz diye kalan bir kısmını tarlaya gömmüş.Rahatsızlanıp yatağa düşüncede (konuşamıyormuş) işaretler ile tarlaya gömdüğünü söylemiş. Ama 7-8 tane tarla var kim bilir nerede. Oluru yoksa hiç uğraşmayacağım. Böyle bir ihtimal varmı diye sizinde tecrübelerinize güvenerek danışmak istedim.
evet dediğiniz doğru cin taifesinden yardım alabilirsiniz, ancak işinin ehli bir hocanın yanınızda olması şart. definelerin tamamı korunur. benim rahmetli anneanemin evinin altında vardı. ancak konuştuğumuz hoca, değil ben izmirin bütün hocaları toplansak onu çıkarmaya gücümüz yetmez demişti. padişahve onun ordusu koruyordu..

manyaqadam

Kayıtlı Üye
Alan taraması yapan bir tane alet ararsınız dedenin sözüne güveniyorsun 7 - 8 tarlada maden ararsınız olur biter :))

maiela

Banlı Kullanıcı
evet dediğiniz doğru cin taifesinden yardım alabilirsiniz, ancak işinin ehli bir hocanın yanınızda olması şart. definelerin tamamı korunur. benim rahmetli anneanemin evinin altında vardı. ancak konuştuğumuz hoca, değil ben izmirin bütün hocaları toplansak onu çıkarmaya gücümüz yetmez demişti. padişahve onun ordusu koruyordu..

gerçekten cinler niye korur ve sahiplenirlerki defineleri? yani alıp kullanamıyor ki sonuçta :oops:

maiela

Banlı Kullanıcı

cinler neden defineleri sahiplenirki? yani o defineyi kullamıyorlar sonuçta alıp harcıyamıyorlar neden sahipleniyorlar?? :willy_nilly:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...