Dark Bomb/ Lunarkinezi

SutekH

Kayıtlı Üye
Lunarkinezi (Karanlık Teknikler)

Bu teknikler zararlı olabilir bu yüzden çok dikkatli olun.
Kendini karanlık idareye adamış olanlara...

Negatif enerjiyi kullanabilmek için önce onu nasıl çağıracağını bilmen gerekir.Vücudundaki enerjiyi hisset.Şimdi seni güçlüce öfkelendiren duyguları düşünmeye başla.(kötü ruhlar, vampirler, kendi duygularınız...)Şimdi bütün bu öfke ve nefret dolu düşünceler aklından çıksın vücudunu tıpkı bir ceket gibi sarsın.Bunu hayal et.Şimdi bir alev düşün.Yakıcı, alev alev, kor.Alev vücudunu kaplasın.Büyüsün, büyüsün.Nefret ve acıyla yansın, pis bir alev.Etraftaki tüm negatif enerjiyi kendinde topluyor.Kötü düşünceler ile oluşturduğun ceketin gözeneklerinden geçsin.Ve cekete temas ettiğinde üstündeki enerji dolu ceket renk değiştirsin.Mor veya maviye dönüşsün.Ateşle birleşsin.Birbirlerini tamamlasınlar.Artık üstünde güçlü bir enerji alanı var.Ve bu enerji alanı tüm negatif duyguları çekiyor.

Karanlık top
Karanlık bir odada psi ball yapmaya çalış.Kötü enerjileri çekmeye başla.Tıpkı bir psi ball yapar gibi yapmaya çalış ama kaynağın karanlık enerjiden gelsin.

1-Biriktirdiğin tüm negatif enerjiyi avuç içinde topla.Tüm nefretini psi ball'a odakla.Sonunda haykır ve fırlat.

2-Kötü olan birşeyden enerji çek ve bu kötü enerjinin bir süre vücudunda dolaşmasına izin ver.Vücudunda kötü enerjinin olmasına alıştıktan sonra bu enerjiyi ellerine topla.Bu enerjiyi odakla ve haykırırken fırlat.

Karanlık bomba
Önce tüm enerjini olumsuz yap ve negatif enerjiye dönüştür.Eğer yeterince enerjin olduğunu hissetmiyorsan kötü olan bir şeyden enerji çek.Tüm kötü enerjileri çekmeye başla.Bunu yaparken ellerini başına kadar kaldır.Enerjiyi ellerinde biriktir.Bunu elllerini gerçekten ağır hissedene kadar yap.Sonra ellerinde biriken bu enerjinin bir yere değdiğinde kararsız davranacağını ve zarar vereceğini düşün.Bunu basitleştirmek için onu bir bombaya benzetebilirsiniz.Onu bir bomba gibi hayal edin.Sonra onu güçlü bir şekilde bir hedefe yada yere doğru fırlatın.Değdiği herşeye zarar verecektir.Size gelirse size de zarar verecektir.

Enerji çalmak
Birini yakalayın ve avuçlarınızdan kökler çıktığı düşünün.Avuçlarınızla tuttuğunuz insana köklerin girdiğini hayal edin.Bu köklerin onlardan enerjiyi alıp size getirdiğini hayal edin.Bunun tatmin edici bir şekilde çalışabilmesi için pratik yapmanız gerekir..

SaygılaR..

Alıntıdır.http://www.spatyom.com/lunarkinezi-karanlik-teknikler-t1011.html

KARANLIKTAN

Kayıtlı Üye
Kardeş afedersin ama dediklerin saçma geliyor bana . Belki hiç telekinezi yapmadığım veya birini yaparken görmediğim içindir . Biraz saygısızlık etmiş olacağım özür dilerim ama yani telekineziye az çok inanıyorum ama psi-ball , karanlık bomba, düşün biraz star wars ' a döndü .
Kendini karanlık idareye adamış olanlara...
Bunu bir yerden duydum sanki star wars :) sith lordları filan . Yeni üyeyim ama forumunuzu sevdim bir sürü konuya baktım, gerçekten çok güzel bir site ama hiç video göremedim . Eğer bunları sen yaptıysan, Enerji çalmak Karanlık bomba . Videoya çekip foruma koyarsan iyi olur . Hem biraz inanmadığımdan, hem de telekinezinin gerçekten olduğunu görüp, hayal gücümüz daha gelişebilir . Yani yapmak için gerçekten döneceğine inanmamız lazım değil mi ? Video'da görsek daha çok inanırız . ????

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
kardes afedersin ama dediklerin saçma geliyor bana . belki hiç telekinezi yağmadığım veya birini yaparken görmediğim içindir . biraz saygısızlık etmiş olucam özür dilerim ama yani telekineziye az çok inanıyorum ama bsi-ball , karanlık bomba . düşün biraz star wars ' a döndü . bunu bir yerden duydum sanki star wars :) sith lordları filan . yeni üyeyim ama forumunuzu sevdim bissürü konuya baktım gerçekten çok güzel bir site . ama hiç video göremedim . eğer bunları sen yaptıysan Enerji çalmak Karanlık bomba . videoya çekip foruma koyarsan iyi olur . hem biraz inanmadığımdan hemde telekinezinin gerçekten olduğunu görüp hayal gücümüz daha gelişebilir . yani yapmak için gerçekten dönceğine inanmamız lazım değilmi ? video da görsek daha çok inanırız . ????
Hangi cihaz o enerji çekilirken veya psi ball yapılırken kayıt yapabiliyor? Önce siz bu cihazı bana bulun ben size değil psi ball, söz veriyorum asla duymadığınız terim ve çalışmaları da kaydedeceğim. Önce nasıl bir şey istediğinizi bir düşünün sonra isteyin. Ayrıca psi ball, enerji çekme, negatif amaçlı enerji yüklemesi (karanlık bomba) gibi şeyler var demeyeceğim, bunlar çocuk oyuncağı diyeceğim. Hatta karşınızdakinin enerjisini düşürüp yükseltmek için bunlara bile gerek yok, çok basit bir göz hareketi tekniğiyle bile bu mümkün.
Siteye üye olmak bedava ama siteden faydalanabilmek, görüş alabilmek için kurallara uymanız gereklidir. Nedir bu kurallar (Çoktan okumanız gerekirdi ben yine de yazayım uymadıklarınızı)
1- İmla kurallarına uymak
2- Hitap ederken saygılı üslup kullanmak.
Bu ikisi sizin uymadıklarınızdı. Önce bunlara uyunuz sonra da diğer kurallara göz atınız.
Kaliteli ve iyi forumlar.

KARANLIKTAN

Kayıtlı Üye
Özür dilerim . Yazım kurallarına bu kadar önem verdiğinizi bilmiyordum . Forumu dolaşınca bunu daha iyi anladım . Ama yazarkan saygısızlık etmedim . Burda arkadaşımız Karanlık Bombanın değdiği yere zarar vereceğini yazmış . Bunu videoya çekip koyabilirsiniz .

origanum

Yönetici
Özür dilerim . Yazım kurallarına bu kadar önem verdiğinizi bilmiyordum . Forumu dolaşınca bunu daha iyi anladım . Ama yazarkan saygısızlık etmedim . Burda arkadaşımız Karanlık Bombanın değdiği yere zarar vereceğini yazmış . Bunu videoya çekip koyabilirsiniz .

Siz sitemizi biraz daha okumaya devam edin en iyisi. Yazım stiliniz birazcık düzelmiş düne oranla ama ne yazdığınızı okuduğunuzdan ve bunu anlayabildiğinizden hala emin değilim.
Ne garip istekleriniz var öyle. Paşa gönlünüz istiyor diye bir karanlık bomba yapacağız ve bunu da kameraya çekeceğiz bir de. Eh tabi bunu görüntüleyecek teknolojideki kamera da herhalde NASA filan gibi bir merkezde olacak, bir de oraya gidip abi bizim bir üyemiz var da idare ediver diyeceğiz diye mi aklınızdan geçiyor acaba?
Israrla enerji çalışmaları kaydedip siteye koymamızı istemeyin. Yapacak olsaydık zaten olurdu.

KARANLIKTAN

Kayıtlı Üye
Sonra onu güçlü bir şekilde bir hedefe yada yere doğru fırlatın.Değdiği herşeye zarar verecektir.Size gelirse size de zarar verecektir.
Benim söylemeye çalıştığım şey bu karanlık bombanın değdiği cisimde nasıl bir etki bırakacağı . Bu normal bir kamera ile çekilebilir .

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Benim söylemeye çalıştığım şey bu karanlık bombanın değdiği cisimde nasıl bir etki bırakacağı . Bu normal bir kamera ile çekilebilir .
Karanlık bomba bu şekilde etki yapabilecek birini henüz görmedim ama sonokinezi ile camlara hasar vereni gördüm. Karanlık bomba maddeye etki eden bir şey olarak değil, yine enerji düzenine saldrı amacıyla olur. Sonokinezi veya benzeri haller ile zarar verme konusu elbette videoya çekilebilir, ya da benzeri akiviteler de videoya çekilebilir. Bu mümkün. İsteyenler ekleyebilirler kendi videolarını. Bu arada pyrokineziyle alakalı video paylaşmıştım. Onu izleyebilrsiniz. Rus bir adama ait çalışmanın görüntüleridir.

origanum

Yönetici

Peki madem meraklısınız, çalışın, karanlık bombanızı yapın ve kaydedin. Site olarak karanlık çalışmayacağız ve hiçbir işlemimizi de kaydedip yüklemeyeceğiz. Ayrıca o bombanın değdiği yer atom bombası değmiş gibi olacağından ne kameranız kalacaktır ortada ne de görüntülenecek cisim. Zaten tahrip gücü yüksek olacağı için etrafta hiçbirşey kalmayacaktır. Boşuna uyarı yazılmamış orada değil mi? Teorik bilgilerimizi okumakla yetinmek durumundasınız. Ya da daha fazla ısrarcı olmanız halinde talebinizi kırmayarak naklen seyretmeniz seçeneğini de düşünebilir birileri çıkıp da.

KARANLIKTAN

Kayıtlı Üye
Teşekkürler pyrokinezi ile ilgili videonuzu izliyorum .
Peki madem meraklısınız, çalışın, karanlık bombanızı yapın ve kaydedin. Site olarak karanlık çalışmayacağız ve hiçbir işlemimizi de kaydedip yüklemeyeceğiz. Ayrıca o bombanın değdiği yer atom bombası değmiş gibi olacağından ne kameranız kalacaktır ortada ne de görüntülenecek cisim. Zaten tahrip gücü yüksek olacağı için etrafta hiçbirşey kalmayacaktır. Boşuna uyarı yazılmamış orada değil mi? Teorik bilgilerimizi okumakla yetinmek durumundasınız. Ya da daha fazla ısrarcı olmanız halinde talebinizi kırmayarak naklen seyretmeniz seçeneğini de düşünebilir birileri çıkıp da.
Bu kadar güçlü olduğunu bilmiyordum . Ama telekineziyi başarabilirsem ilk yapacağım şey foruma videomu koymak olacaktır .

Ya da daha fazla ısrarcı olmanız halinde talebinizi kırmayarak naklen seyretmeniz seçeneğini de düşünebilir birileri çıkıp da.
derken ? Bu arada Chillot dediğin videoyu bulamadım link verirsen sevinirim .

origanum

Yönetici
Teşekkürler pyrokinezi ile ilgili videonuzu izliyorum . Bu kadar güçlü olduğunu bilmiyordum . Ama telekineziyi başarabilirsem ilk yapacağım şey foruma videomu koymak olacaktır .

derken ? Bu arada Chillot dediğin videoyu bulamadım link verirsen sevinirim .

Sırayla cevaplayayım sorularınızı.
Evet bunun gibi basit enerji çalışmalarını izleyebilirsiniz. Küçük çaplı olduğu için kaydı da kolay hem. Zaten bunun gibiler bir sürü sitede paylaşılmış. Bizim sitede de böyle basit uygulamalar paylaşılıyor, siz bunları yeterli sayıda bulmasanız da. Ama kendi orijinal çalışmalarımızı ve karanlık çalışmaları vermiyoruz.
Karanlık bomba tahmin ettiğinizden bile güçlü. Herkesin yapabileceği birşey olmadığı gibi, yapanın sayısı da yok denecek kadar azdır ve bunu asla da belgelemeyecektir.
Evet telekinezi gibi basit uygulamaları çalışarak yapabilirsiniz. İsterseniz de burada paylaşabilirsiniz tabi, bekleriz.
O son cümle ile dediğim açıktı ama biraz daha açıklayayım bari, eğer bu işi yapabilen bir üyemiz varsa, yazdığınızı okur da ısrarınıza dayanamazsa sizin bu bombayı görmenizi sağlayabilir.

sekhmet734

Kayıtlı Üye
İş
tiyatro
Peki burda denilen enerji çalmakla psi vampirlik arasında pek bir fark yok gibi,neden o kötü olmazken bu kötü oluyor?Birinden gizlice enerji çekmekle burdaki enerji çalmak arasındaki fark nedir?Mesela ben karanlık tekniklerle uğraşmıyorum ama enerji alabiliyorum çoğu zaman başkalarından o zman bn karanlık sanatlarlamı uğraşmış oluyorum?

mega_boy

Kayıtlı Üye
Peki burda denilen enerji çalmakla psi vampirlik arasında pek bir fark yok gibi,neden o kötü olmazken bu kötü oluyor?Birinden gizlice enerji çekmekle burdaki enerji çalmak arasındaki fark nedir?Mesela ben karanlık tekniklerle uğraşmıyorum ama enerji alabiliyorum çoğu zaman başkalarından o zman bn karanlık sanatlarlamı uğraşmış oluyorum?

Bence yapmandaki amaca bağlı olan birşeydir. İhtiyacın varsa ve istemsiz alıyorsan uğraşmış olmuyorsun. Birde bu enerjiyi çekip kötü yada iyi amaçla kullanmakta var.

Ori

Kayıtlı Üye
Bu enerji çalarken hastalıkta çekilebiliyormuş.

taakuk

Banlı Kullanıcı
Yalnız zararlı olanları atıp, iyi olanları kullanabilirsiniz. Zaten iyi enerji hafiflik ve zindelik verir. Kötü olan ise sizi halsiz ve bitkin yapar. Bu nedenle psişik gücünüzü kullanarak önce ayrıştırıp sonra da istemediğinizi atabilirsiniz. Tabi bu her kötü enerjinin işinize yaramayacağı anlamına gelmez. Yani bu sizin çalışmalarınıza bağlı.
Sevgi ve ışıkla kalın...

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam

Psi vampirliğin kötü olmadığını kim söyledi? Birinden gizlice enerji çekmek, o kişinin müsadesi dışında karmasına müdahale etmektir. Bir kişinin kanını emmekle aynı,yaşam enerjisinden alıyorsunuz. Hatta pozitif enerjisiyle beraber, negatif hastalığı varsa onu da çekiyorsunuz.
Yani enerji çalmakla psi vampirlik aynı, aradaki fark sadece anlatılan yöntemin farklılığı. Bu şekilde başkalarının enerjilerini çalmaya devam ederseniz, çakralarınızda devamlı tıkanmalar yaşarsınız. Enerjiniz negatif yönde gelişir.
Ne ekerseniz onu biçersiniz.
Sevgi ve ışıkla kalın:)

MrsBloody

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim Sayın Dark Bomb çok yardımı oldu cidden:)

Shera_x

Banlı Kullanıcı
bende enerji olup olmadığını nasıl anlıcaz ki :eek:fftopic: