Çürük Yumurta nın manası nedir ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

buzprensi89

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar sitede yeniyim... siteyi detaylı inceledim ve çok faydalı bilgiler edindim ayrıca burda bazı konular üzerine çok bilgili insanların olduğunu gördüm başımdan geçen olayı anlatmak istedim... İnternet Kafede çalışıyorum bir ara internetin tuvaletini detaylı bir temizlikten geçireyim dedim kovaların arasında gazeteye sarılı ortası delinmiş bir yumurta buldum ve çürüktü ... bunu kesinlike bizden biri koymazdı patrona sordum haberim yok dedi ... Kimin koyduğunu bulamadık ve bunu kişi neden oraya koyar bir manası vardmıdır yada koyan ne amaçla koymuştur... teşekkür ederim...

aşk1

Banlı Kullanıcı
Çalıştığınız yerin wcsini insanlar kullanıyorsa onlar oraya atmış olabilir. İnsanların çoğu nereye geliyorsa atıyorlar.
uzun süredir orda duruyorsa çürümüştürde ortası neden delik bilemiyorum orası tuhaf gibi.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Arkadaşlar sitede yeniyim... siteyi detaylı inceledim ve çok faydalı bilgiler edindim ayrıca burda bazı konular üzerine çok bilgili insanların olduğunu gördüm başımdan geçen olayı anlatmak istedim... İnternet Kafede çalışıyorum bir ara internetin tuvaletini detaylı bir temizlikten geçireyim dedim kovaların arasında gazeteye sarılı ortası delinmiş bir yumurta buldum ve çürüktü ... bunu kesinlike bizden biri koymazdı patrona sordum haberim yok dedi ... Kimin koyduğunu bulamadık ve bunu kişi neden oraya koyar bir manası vardmıdır yada koyan ne amaçla koymuştur... teşekkür ederim...

Kafanıza takmayın.Normal bir olay. Delik ve çürük yumurtanın bir yumurtanın bir manası yok ve tuvalette ki kovaların orada bulunmasının da bir manası yok.

Tuvalete giren birisi koymuştur.Ummadığınız bir kişide koymuş,atmış olabilir.

İnternet kafe gibi yerlere her türlü kişi gidiyor. :)

buzprensi89

Banlı Kullanıcı
Kafanıza takmayın.Normal bir olay. Delik ve çürük yumurtanın bir yumurtanın bir manası yok ve tuvalette ki kovaların orada bulunmasının da bir manası yok.

Tuvalete giren birisi koymuştur.Ummadığınız bir kişide koymuş,atmış olabilir.

İnternet kafe gibi yerlere her türlü kişi gidiyor. :)

Yorumlarınız için teşekkür ederim bir arkdaş size büyü yapmış olabilirler demiştide o yüzden günlerdir aklımdan çıkmıyordu ... rahatlattınız beni sağolun :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...