Çok güçlü lanetler için korunma yolları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hsncn154

Kayıtlı Üye
Evet sayin yoneticiler modlar ve degerli uye arkadaşlarım sizlerden bir lanete karşı korunma yolu istiyorum elimde bir çok korunma yolu var ama bu lanet karşısında etkisiz kalacağını düsünüyorum lanetin adı zimanna bana bana ulaşmak isteyen burda paylaşmak istemeyipte yardımcı olmak isteyenler bana özel mesaj atabilir ya da burdan paylaşabilir yalnız paylaşacagınız korunma yolu sağ enerji yolundan yürüyen birine uygun olsun.

@Y$e

Kayıtlı Üye
Bazı korunma yöntemleri var mesela defetme yağı gibi
http://www.gizlimabet.com/threads/22659-Defetme-ve-Defetme-B%C3%BCy%C3%BClerinin-Temeli-Olan-Defetme-Ya%C4%9F%C4%B1-Yap%C4%B1m%C4%B1?highlight=defetme+ya%C4%9F%C4%B1
Ancak 3 ay beklemek gerekiyormuş, ben denemedim. Daha doğrusu ihtiyaç duymadım. Laneti geri gönderme ile ilgili bir yazı okuduğumu düşünüyorum. Ama yine uygulamadığım için size bir şey diyemem (Kesinlikle olur, şunu yapın gibi). Ayrıca internette yayınlanan uygulamaların çoğu eksik malzeme olarak ya da hazırlanışı bakımından. Benim size tavsiyem koruma sembollerinden birini ya da birkaçını kullanmanız. Benim elimden gelen bu kadar sevgiyle kalın.

gümüş

Kayıtlı Üye
Sevgili hsncn154 ve diğer üyeler,
Bildiğiniz üzere sitemizde üyeler arası yardımlaşma sadece ortak alanlar için geçerlidir. Özelden yardım isteği ve yardım girişimi yasaktır. Çok ciddi bir sıkıntı var ise Sn Yule 'ye veya Sn Urumhamatayil'e pm ile ulaşabilir, danışabilirsiniz.Kurallara uymanızı rica ediyoruz. İyi forumlar

hsncn154

Kayıtlı Üye
Ben mesaj attım ama cevap gelmedi ve farkındaysaniz söze sn yöneticiler olarak başladım yani ilk başta onlardan yardım istedim ve şunu da belirtmek istiyorum ne yöneticilerden ne de modlardan bana yardım amaçlı dönen olmadı insan bilmiyor olabilir ama ben bunu ilgisizlik olarak yorumladım şahsen....ayrıca yanlıs anlasılmasın sadece sitemimi dile getirdim saygısızlık olarak algılamayın...

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Ben mesaj attım ama cevap gelmedi ve farkındaysaniz söze sn yöneticiler olarak başladım yani ilk başta onlardan yardım istedim ve şunu da belirtmek istiyorum ne yöneticilerden ne de modlardan bana yardım amaçlı dönen olmadı insan bilmiyor olabilir ama ben bunu ilgisizlik olarak yorumladım şahsen....ayrıca yanlıs anlasılmasın sadece sitemimi dile getirdim saygısızlık olarak algılamayın...

Maji ile bu kadar uğraşıyor olduğunuza göre şunu da hatırlamanız gerekirdi;
Burada maji uygulayıcısı olan biri kendine ÖZGÜ defetme yöntemini bir başka maji uygulayıcısına söylemez.Aksi halde kendisi de korunmasız kalır,çünkü yaptıkları kendine kanal aracılığıyla veya varlık aracılığıyla aktarılmış özel yöntemlerdir veya kendi kendini korumak için geliştirdiği.İşitilen,geleneksel yollarla gelen veya yazılı kaynaklardan derlenen şeyleri de hem moderatörler hem de üyeler paylaşıyor zaten.Siz zaten baştan olumsuz yargıya varıp elimdekiler işe yaramayacak diyorsunuz ,bu durumda altın da versek elinize nafile gibi.Defansif uygulamada ne kadar kendinize ve elinizdekine güvenirseniz o kadar iyidir.Hem aşina olduklarınızı yapmanız daha iyidir.Yemek yapmayı yeni öğrenen biri patlıcan musakkayı ne kadar tutturursa sizinde başkasından alıp hiç denemediğiniz bir yöntem o kadar işinize yarayacaktır.Eğer aklınıza hiçbir çözüm gelmiyorsa da ,niyet edip uyuyun koruyucunuzdan,rehberinizden,üst benliğinizden(yani genelde her ne ile haşır neşirseniz) destek ve yol gösterme talebinde bulunun,belkide sadece size özel birşeyler gelecektir.

Kolaylıklar dilerim.

Ra_

Banlı Kullanıcı
İş
Araştırmacı Yazar
Her hafta cuma günü camiye , cumartesi günü sinagoga ve pazar günü kiliseye git ibadet yap . Böylelikle korunabilirsin ?!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...