Çok Garip Bir Olay [Yardım]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

byaktif

Kayıtlı Üye
Şimdi anlatma gereği duydum, 2 gün önce oldu olay.

Gece film izledikten sonra uyudum ve gecenin tam ortasında birden uyanarak yataktan kalktığım gibi salona yürüdüm. Ne olduğunu anlayamadım yatağıma bakıp korkuyordum içeriden. Kötü şeyler aklıma getiriyordum ama rüya kabus falan görmedim, televizyonu açtım, uykulu olduğum için ellerime baktım gerçek mi diye. İçeride biraz uzandım uykum gelince yatağa geri döndüm, aklımdaki şeyleri çıkarmaya çalışırken uyuyakaldım, sabaha doğru kalktım, kendimi salonda buldum, halbuki yatağa gitmiştim. Sonra bir daha yatağa gidip uyudum.

Anlayamadığım şey, küçükken karanlıktan korkardım ama şimdi pek değil, tatlı uykumdan uyanıp birden içeri koşturmak, ne olduğunu anlayamamak. Çok garip olaylar geçti açıklayabilir misiniz?

Ladyangell

Kayıtlı Üye
Neden bana böyle şeyler olmuyor? Eskiden karabasan gelirdi stresten şimdi kimse karışmıyor bana annemden başka :)

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Kendini içeride bulma meselen uyur gezerlik olabilir veya uyandığında korkarak içeri gittiğin için tekrar yatağına gittiğinde uyku halinde salona gitme gereği duymuş olabilirsin tamamen bilinç ile ilgili bir olay bence

origanum

Yönetici
İlk sefer yatağa gitmemiş, gitmeye niyet edip oracıkta hemen uykuya geçmişsiniz. Bilinçaltınızda ise yatağa gidip uyumak olduğundan bu zihin oyunu nedeni ile kendinizi salonda bulunca şaşırmışsınız. Korkulacak, panik yapılacak, şaşılacak bir durum yok, basit bir zihin yanılsaması.

kgn

Kayıtlı Üye
bende de benzer şeyler oluyodu ramazanda yatakta yatıp mutfakta elimde ekmekle uyanmak gibi yatmadan önce şınav falan çekip kendimi iyice yordum sonrasında herhalde bedenim yorgunluktan kalkamadı bi daha hiç olmadı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...