Çok acil yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ulas149

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar size dün başımdan geçen ve gerçekten beni çok korkutan bir olayı anlatıcam hala da tüylerim ürperyior. dün saat akşam 6 civarı bilgisay
ardaydım. sonra hemen arkamdan yani oturma odasından bir ses geldi ilk önce ben dışarıdan geliyor zannettim fakat ses yakından geliyordu. odaya gittim baktım kardeşime dün doğum gününde alının uzaktan kumandalı arabanın kendi kendine ışığı yanıp tekerlikleri hareket ediyodu. ilk önce kumandanın üzerinde
birşey var ondan böyle dedim fakat kumanda tam masanın üzerinde düz bir şekilde duruyordu ben yinede arıza falan zannettim ve elime almaya gittim.

AJA

Elit Üye
Mekanik bir sorundan kaynaklanmış belli ki.Korkulacak bir şey yok.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Lütfen rica ediyorum acil yardım gibi konu açmaktan vazgeçiniz artık. Hele ki böyle bir konu için. Önemli bir şey sanıyorum. Bir kerede gerçekten acil bir konuya rastlasam içim yanmayacak. Varlıklar geldi. Canları sıkıldı biraz oyun oynayalım dediler ve kendi aralarında oynamaya başladılar. Gibi birşey mi duymak istiyorsunuz. birden bire araba bu şekilde ses çıkardı diye korkmanızı anlıyorum ama acil yardım istemenizi anlamıyorum. Oyuncak tamir sitesi değil ki burası

Ulas149

Kayıtlı Üye
pardon yanlışlıkla konuyu açtım ksura bakmayın. ben elime arabayı alırken araba halının üzerinde olmasına rağmen son sürat giderek dolaba çarptı. bu sefer gerçekten korktum çünkü normal şartlarda dahi araba halının üzerinde hiç gitmezdi. ondan sonra olanlar oldu. bir anda sanki birisi ensem üflüyormuş gibi hissettim yanımda kesinlikle birileri vardı. birilerinin beni izlediğinden emindim. bir anda terledim koşa koşa internetten sesli ayetel kursi açtım korkudan ne yaptığımı bilmiyodum. yanımda asılı poşet vardı hiç pencere kapı açık olmamasına rağmen poşet rüzgara kapılmış gibi sallanıyodu. ayetel kursiyi okumaya devam ettim ışık birkaç kez titredi. ve hala çok kısık sesli fısıltılar duyoydum içimde olağan üstü bir korku vardı sonra bi tas suyu okuyup eve falan serptim korkum geçti yavaş yavaş. gerçekten psikolojik veya açıklanabilir birşey değildi. daha önce hiç başıma böyle birşey gelmedi havasla uğraşmama rağmen açıklarsanız sevinirim.

Ulas149

Kayıtlı Üye
devamını okusanız birde. konu yarım kaldı yanlışlıkla açtım.

AJA

Elit Üye
Yinede aciliyeti yok konunuzun üzgünüm.Havvasla ilgileniyorsanız başınıza gelecek her türlü durumdan haberdar olmanız gerekiyor ve nasıl korunacağınızı da öyle. Bilmiyorsanız forumu biraz araştırın bulacaksınız korunma yollarını.

İyi forumlar.

Ulas149

Kayıtlı Üye
Henüz bir davet yapmadım. sadece esma ve duaları uyguladım yani sakıncasız şeyleri. ve 5 seneden beri bu işle ilgileniyorum neyin ne olduğunu biliyorum davet yapmadan
bu tür bir etki olması olanaksız diye biliyorum.

AJA

Elit Üye
Esmaların ciddiyetini biliyorsunuzdur o zaman..Esmaların etkileri çok güçlüdür.

aşk1

Banlı Kullanıcı
acil kelimesi bana hastanedeymişim hissi veriyor :D herneyse anlaşılan yaşadıklarınız sizi çok korkutmuş. sakinleşin önce. bunların devamında da bir şey olursa burdan paylaşırsınız. bir müddet herhangi bir şey yapmayın. bol bol ayetel kursi okuyun sadece. ve okunmuş suyu ayak basılcak yerlere değil duvara sürün :)

talos

Kayıtlı Üye
bu konu çok iyi ya.Allahım araba çalıştı diye acil yardım isteniyor.ben kendimi atıyım ozaman camdan.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Öyle bir anlatıyorsunuz ki, duyan araba son surat havada uçtu ve kafanıza çarpıp sizi komaya soktu sanır...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[XTR] Similar Threads