Cips Poşetindeki Yüz

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Ağabeyimle ilçedeki tarihi yerleri görmeye gittik. Cips alıp yedik. Cips poşetini atmayı unuttum. 2 hafta sonra bugün atarken genç erkek kahverengi sakallı yüzü olduğunu gördüm. Alırken yoktu. Olsa korkar almazdım. Bunun anlamı nedir?

aysebru

Kayıtlı Üye
İş
desiner
iyiymiş, istemsizce güldüm :)

sevgiler...

acid

Kayıtlı Üye
Ağabeyimle ilçedeki tarihi yerleri görmeye gittik. Cips alıp yedik. Cips poşetini atmayı unuttum. 2 hafta sonra bugün atarken genç erkek kahverengi sakallı yüzü olduğunu gördüm. Alırken yoktu. Olsa korkar almazdım. Bunun anlamı nedir?
Hoş geldiniz.
Mesajı atanın siz olduğunu görene kadar ben de son mesajlardaki gibi düşünmüştüm.
Fotoğraf atmanız mümkün mü?
Ama baskılı bir malzemenin izinin çıkması en olası durum gibi.

D

DAİMON

Normalde önemsemeyip üstüne düşmeyeceginiz bir şeyi Gizlimabet gibi bir site olunca sorup altını oymaya, kuru yerden nem kapmaya başlıyorsunuz, kabul edin?
Psikolojik...

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Marka reklamı derler diye, dava açarlar belki diye çekemedim, çöpe attım.

Darkon

Kayıtlı Üye
Gerçekten çok komikmiş gül gül öldük. Barcelona'lı Lionel Messi'nin bir cips markasıyla anlaşması var. Arayan bulur. Görsel atmak için zaman harcamaya değmez. Arkadaşımız aşırı komik konusuyla tüm mabet üyelerini kırdı geçirdi.

167

Kayıtlı Üye
cipsin üstünde yüz falan koyuyolardı reklamı vardı muhtemelen odur ciddiye alınabilecek bir konu değil. Yinede fotoğraf eklerseniz yardımcı olmaya çalışayım.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,
Konunun daha net anlaşılabilmesi ve yorumlanabilmesi için fotoğraf atabilmeniz mümkün mü?

Bilginize Saygılarımla