Yaşadıklarımın ya da hissettiklerimin neyle ilgisi olabilir?

aslıı

Kayıtlı Üye
Çoğu şeyi hissederim ama bunun neyle ilgisi olduğunu bilmiyorum. Birkaç olay anlatıcam

O zamanlar 9 yaşındaydım annem oya yapıyordu beni tuhafiye gibi biryere gönderdi ve tığ almamı istedi gittim aldım ancak yanında bir market vardı cips almak istedim hiç param yok içimden geçirdim keşke param olsaydıda alabilseydim diye sonra baktım bir taş altında 500 bin 250 bin uçuşuyor nasıl oldu hala anlayamıyorum ama dün gibi hatırlarım garip birşeydi.

Şuan 22 yaşındayım bu olay olduğunda 7 yaşındaydım annem bir dizi başlayacak onu izlemek istiyordu bende başka bir film izlemek istiyordum izin vermedi kolumu çimdikledi bende o sinirle bağırdım onların yatak odasına gittim yattım 2 dakika geçmedi ayak sesleri gelmeye başladı ve adımı sürekli tekrar eden bir ses sanki 20 30 kişini ayak sesleri korkudan ölücem sandım. Sonra bi an cesaretimi topladım ve annemlerin yanına salona gittim sapsarıydım korkudan

Babam yaklaşık 6 ay önce arabayla kaza yaptı. Yapmadan önce babamın nerde kaza yapacağını kaza sonrasında yanında kimlerin olduğunu gördüm ve uyardım dikkat et diye babamı snra aynı dediğim yerde oldu kaza ve özellikle rüyamda gördüğüm bir kişi babama yardımcı oldu.

11 yaşındayken o zaman yaz tatilindeyiz bir çocuk gördüm sarışın yeşil gözlü ve dedimki Allahım inşallah ben büyünce güzel bir kız olurum böyle bir sevgilim olur diye geçirdim içimden 4 sene sonra sevgili oldu ve 2 hafta öncesine kadarda sevgiliydik

Bir keresinde rüyamda cinleri gördüm bazı zamanlar yine görüyorum ama o dönem daha çok görürdüm neyse o gece tam 3 kere nefes alamdım korkunçtu dua okumaya başladım rüyamda o sıra kendimi odamı kardeşimi gördüm gece saat 3ü 5 geçiyordu sonra uyandım inanılmaz korkumuştum

Bazı zamanlar birden aklıma uzun süre görmediğim biri gelir yada yolda birini benzetirim tanıdığım birine o gün mutlaka o kişi ya arar yada karşılaşırız çok geldi başıma. Bazende mesela şuan beni o kişi araycak derim içimden ve 2 sn sonra telefonum çalar

Bunların ne anlama geldiğini yada sebebinin ne olduğunu merak ediyorum anlattıklarım sadece birazı cevaplarsanız sevinirim arkadaşlar. Şimdiden teşekkürler.

Sheriff

Kayıtlı Üye
İş
President of Big PimP AÅž
Net bişey söyliyemiyeceğim ama tahminimce karma veya evreni çağrıştırıyor anlattıklarınızın bir kısmı diğer konulara gelicek olursak, o konulara fazla giremem.

aslıı

Kayıtlı Üye
Anlayamadım hangi konulara giremezsiniz? Neden?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Burda hem dileklerinizin isteklerinizin gerçekleşmesi hemde önceden olacakları hissetmeniz sözkonusu.Her ne kadar aynı gibi görünsede iki farklı durum aslında.Buna çok benzer bi paylaşım olmuştu yakın zamanda.Olacakları hissedebilmek Allah vergisi bir yetenek.Hissi Kablel Vuku denilen şey bu sanırım,birşeyi vuku bulmadan önce hissetmek.
Sadece 20-30 kişinin ayak seslerini çözemedim,ne çıktı olayın sonucu,ne imiş o ayak sesleri?

aslıı

Kayıtlı Üye
Burda hem dileklerinizin isteklerinizin gerçekleşmesi hemde önceden olacakları hissetmeniz sözkonusu.Her ne kadar aynı gibi görünsede iki farklı durum aslında.Buna çok benzer bi paylaşım olmuştu yakın zamanda.Olacakları hissedebilmek Allah vergisi bir yetenek.Hissi Kablel Vuku denilen şey bu sanırım,birşeyi vuku bulmadan önce hissetmek.
Sadece 20-30 kişinin ayak seslerini çözemedim,ne çıktı olayın sonucu,ne imiş o ayak sesleri?

Annem bir hocayla görüşmüş anneme demiş senin 2 kızın var büyük olanı 7 yaşındayken sana büyü yapılmış ama artık ne büyüsüyse o bana tutmus cinlere karışmış kızın demiş sonra annem ben yokken sanırım geçen seneydi bu olay bişiler yakıp gezdirmiş odamda birde yatağıma bir dua gibi birşey koymuş içine hala duruyor

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Hocalarında hangisi doğruyu söylüyor hangisi söylemiyor bilemiyoruz ki..İstisnalar hariç tabi.Duanın iyi gelip gelmediğini hissetmişsinizdir ,iyi hissediyorsanız durmasında sakınca olmaz herhalde.
Paylaşımlarınızdan çok negatif bir durum yaşadığınız halini almadım.Ama tabi ne olursa olsun eğer gerçekten cinlerle ilgili bir durum varsa çözüm bulmak gerekir.

aslıı

Kayıtlı Üye
Hocalarında hangisi doğruyu söylüyor hangisi söylemiyor bilemiyoruz ki..İstisnalar hariç tabi.Duanın iyi gelip gelmediğini hissetmişsinizdir ,iyi hissediyorsanız durmasında sakınca olmaz herhalde.
Paylaşımlarınızdan çok negatif bir durum yaşadığınız halini almadım.Ama tabi ne olursa olsun eğer gerçekten cinlerle ilgili bir durum varsa çözüm bulmak gerekir.

hocaların doğruyu söyleme konusunda hemfikiriz aslına bakarsan ben anneme saçmalık oldugunu söyledim para için her türlü şeyi yapan sözde hoca birçok insan var.beni korkutan tek olay oydu işte sesler vs şuan öyle korku içinde değilim merak ediyorum sebebini. Teşekkür ederim yorumun için :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Cinlere karışmak hay Allahım ne kadar komik bir ifade. 7 yaşında bir çocuğa büyü tutuyor öyle mi bu ayrı bir komiklik. çocukluk döneminde yaşananlar için yorum yapmak anlamsız çocuklar hem inanılmaz bir hayal dünyasına sahip hem nöron ağları yetişkin bir insanın 2 katı olduğu için bu hayaller çok kuvvetli, hemde algılamaları inanılmaz açık. Sevdiğimiz bize yakın insanlar ile ilgili bazen haberci rüya görmek son derece normal. sürekli olarak rüya kanalı ile haber alıyorsanız bu bir yetenek rüya ile alan uyanık halde de alabilir. Zaman için gelişebilir. Rüya da cinleri görmek durumu çok bir şey ifade etmiyor. Cinler 3. boyut varlığı bedenli varlıklar yani sizin rüyanıza girip kendilerini göstermezler. Cin içerikli bir rüya görmüş ya da rüya da gördüğünüzü cin olarak yorumlamış olabilirsiniz.

Geçmişe, şimdiye ve geleceğe dair görüleriniz ve hisleriniz istikrarlı bir şekilde devam ederse psişiksiniz demektir.

aslıı

Kayıtlı Üye
Cinlere karışmak hay Allahım ne kadar komik bir ifade. 7 yaşında bir çocuğa büyü tutuyor öyle mi bu ayrı bir komiklik. çocukluk döneminde yaşananlar için yorum yapmak anlamsız çocuklar hem inanılmaz bir hayal dünyasına sahip hem nöron ağları yetişkin bir insanın 2 katı olduğu için bu hayaller çok kuvvetli, hemde algılamaları inanılmaz açık. Sevdiğimiz bize yakın insanlar ile ilgili bazen haberci rüya görmek son derece normal. sürekli olarak rüya kanalı ile haber alıyorsanız bu bir yetenek rüya ile alan uyanık halde de alabilir. Zaman için gelişebilir. Rüya da cinleri görmek durumu çok bir şey ifade etmiyor. Cinler 3. boyut varlığı bedenli varlıklar yani sizin rüyanıza girip kendilerini göstermezler. Cin içerikli bir rüya görmüş ya da rüya da gördüğünüzü cin olarak yorumlamış olabilirsiniz.

Geçmişe, şimdiye ve geleceğe dair görüleriniz ve hisleriniz istikrarlı bir şekilde devam ederse psişiksiniz demektir.

Bazı zamanlar genelde yorgunsam mesela uyuyacağım sırada bazı görüntülerde geliyor ama her zaman olmuyor bu mesela ananemin evinin içini görebiliyordum önce karanlık sonra netleşiyor sonra yine böyle bulanık gibi oluyordu. Bunun neyle ilgisi olabilir?