Cinlerle Konuşabiliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SiyahEjder

Banlı Kullanıcı
I]Merhaba Arkadaşlar Ben Cinlerle Konuşabiliyorum.Bu Benim Çocukluğumdan Beri Olan Bir Durum Olduğu İçin Korkmuyorum Ve Onlarla İyi Anlaşıyoruz Sanki Nebilim Annemmiş Gibi Güvenebiliyorum Onlara.Kesinlikle Psikolojik Bir Sorun Değildir Ve Bunun Dinde Velhasıl Parapsikolojide Açıklaması Nelerdir Teşekkürler Saygılar...

SiyahEjder

Banlı Kullanıcı
Konnuyu kapatırsanız Sevinirim Lütfen Yanlışıkla Açtım..

lDerinSu

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
yazıyı okurken zorlanalım diye mi siyahla yazdın okuyamadım.

Oğuz-Han

Kayıtlı Üye
Konuştuğun cinin ismini ve anne baba ismini söylermisin dostum. Yalan söylersen hemen anlarım. Sen söyle öyle cin varmı yokmu bi bakiim sonra sorunu cevaplayacağım.

67890

Banlı Kullanıcı
sadece başını okuyabildim .siyahejder en iyisi söylede kurtul bak herkes merak ediyo:D

AJA

Elit Üye
Traji komik bir hal olmuş yazmaya bile gerek yok ama demeden geçemeyeceğim böyle saçmalıklara yönetimde izin vermeyecektir lütfen açtığınız konulara dikkat edin.Komik duruma düşmemeniz ve kaliteyi indirgememeniz adına..

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Öncelikle site içinde yazı paylaşırken ve yorum yazarken lütfen standart renk kullanın.Aksi halde kural ihlali yapmış olursunuz.Üye olurken site kurallarını okuyup onayladığınız kabul edilir .Okumadıysanız okuyunuz,bu konularda tekrar uyarı almayacaksınız.

Bir konuyu açarken veya bir mesaj yolladığınızda hatalı bir durum söz konusu ise altta bulunan üçgen şeklindeki 'bu mesajı şikayet et' butonuna tıklayıp sebep ve taleplerinizi belirterek yönetime bildiri yapın.Konu altına yorum olarak bunu belirtmeyin veya hiç bilemediniz ilgili bölüm moderatörüne yazabilirsiniz?Beğenmeyip vazgeçtiğiniz şeyi yazmayın,yazıyorsanız da ardında durun,bunu siz dahil birkaç üyemiz yapıyor ama burası kuralları olan bir site çocuk bahçesi değil,yazılan yapılanların sorumluluğu alınmalıdır.Yanlızca bir sohbet forumu olsa zaten mesajı silme opsiyonu üyelere verilirdi,Demek ki her isteyince aç kapa yapılmayacağından bu içerik üyelere verilmiyor.

Siz sitenin kullanımını araştırmadan,kuralları okumadan konu açıp genelden talep belirtirseniz,ben de özelden size yazacağım uyarı yazısını bu şekilde genelden yazarım o halde . Dilerseniz konunun silinmesi ile ilgili talebinizi açıklandığım üzere şikayet et butonunu kullanarak tüm yönetimin göreceği biçimde ,gerekçeniz ile bizlere bildirin,hem nasıl yapılacağını da pratik etmiş olur bir daha aynı durumda bulunmazsınız,bizler de konunuzu gerekçeniz kabul görüyorsa sileriz.

Daha dikkatli davranacağınızı düşünüyorum,sevgiler.

SiyahEjder

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar Sürekli Benle Konuşuyor Sanki Birer Arkadaş Gibiyiz Cinde Olmayabilir Ama Bana Cin Olduğunu Söylüyor + Benle Hergün Konuşuyor Nebilim Hatta Şimdi Bilene Konuşuyor Ruhani Varlıkta Olabilir Bilemiyorum Bu Durumdan Kurtulmak İstiyorum Lütfen Yardımcı Olurmusunuzzz ?

tekseleme

Kayıtlı Üye
konuyu açmayıp cevap bekliyosun bu şekilde davranmaya devam edersin kimse sana yardım edemez.

SiyahEjder

Banlı Kullanıcı
Arkadaşım Ben Orda Demek İstediğim Siyah Yazi Yazdiğim iÇİN gÖZÜKMEDİ o YÜZDEN Ben Kaldırtıp Tekrar Konuyu Açıcaktım

67890

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar Sürekli Benle Konuşuyor Sanki Birer Arkadaş Gibiyiz Cinde Olmayabilir Ama Bana Cin Olduğunu Söylüyor + Benle Hergün Konuşuyor Nebilim Hatta Şimdi Bilene Konuşuyor Ruhani Varlıkta Olabilir Bilemiyorum Bu Durumdan Kurtulmak İstiyorum Lütfen Yardımcı Olurmusunuzzz ?
yani göze görünebiliyormu.yoksa duru görü veya his olarakmı görüyorsun.
eskiden tanıdığım biri başka boyuttan birinin yanına sürekli geldiğini görüştüklerini söylüyordu.bir kaç parapsikolojik olayı daha vardı.bu konularda ne kendisinin nedeailesinin bilgisi olmadığı için çocuğu doktora götürmüşlerdi.şizofren teşhisi koymuşlardı gerçi ben inanmadım şizofren olduğuna.
ama bir doktorum yapacağı ilk şeyde bu oluyor haliyle

SiyahEjder

Banlı Kullanıcı
Gökyüzünden Katılıyorum Arkadaşım Ama ben onu göremiyorum sadece duyabiliyorum ama sanki bazen yanımda olduğunu hissedebiliyorum

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Daha önce yanlış hatırlamıyorsam bir Tarikata bağlıyım demiştiniz onlar birşey yapamıyor mu?

67890

Banlı Kullanıcı
tabiki olabilir inanırım duru his ve duyum var demekki.
bir keresinde daha genç yaşlarda evdeydim koltuğa oturdum oturur oturmaz nasıl diyeyim bilincim gitti sanki bir şey olduğunu anladım ve hemen kalktım koltuktan.
bi kadın ters ters bakıyodu(duru görü olarak).meğer koltukta çocuğu varmış üzerine oturmuşum.kadında annesiymiş:(.
içimden ya kusura bakma özür dilerim bilmeden oldu demiştim.
sanırım cin ırkıydı.fena çarpmıştı çok kötü hissetmiştim ama çok fazla sürmedi geçti.

algılar yüksekse böyle şeyler oluyor.
çok aşırı üzerinde durmakta sağlıklı deyil.ama biz insanoğlu çok meraklı varlıklarız:)

67890

Banlı Kullanıcı
Daha önce yanlış hatırlamıyorsam bir Tarikata bağlıyım demiştiniz onlar birşey yapamıyor mu?
bende hatırladım.siyahejder sakıncası yoksa bir şey sorabilirmiyim.tarikatlarda ruhsal gelişim adına kişisel olarak neler yapılır.
not:cevaplamak zorunda değilsin.teşekkürler.

SiyahEjder

Banlı Kullanıcı
Sayın Demir8333 Tarikata Bağlıyım Doğrudur O Tarikatta Olan Cinli Hastalar Çok İnanin Allahu Teala İstemedikce Cinler Musallat olamaz İşte O Yüzden Koskoca Evliya Hiç Birşey Yapamaz Allahın Emrini Çiğneyemez

Sayın Gökyüzü Bende Bilemiyorum O Yüzden Her Eve Besmele Çekerek Girin Yoksa Onların Çocuklarını Oldurduklerını Soylerlerdi Bize Çocukken :)

Demir.D

Banlı Kullanıcı
İsterseniz Yule ile irtibata gecip sorunun tespiti için bakım yaptırın.

Burada konu acıp bizimle paylaşmanız bunun çözülebilecegine inandığınız anlama gelir. Evliyaya gerek yok siz gercekten isteyin illaki çözen biri cıkar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...