Cinlerin Neler Yapabileceği Konusunda ???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

VECİHA

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu konuyu açma gereği duydum. Ben 20 senedir bunlarla uğraşan biri olarak size sormak istedim.
karşılaştığınız veyahutta çevrenizde gözlemlediğiniz ; bu varlıkların madden veya manen yaptığı etkileri yazarmısınız. En azından benzer olaylarla karşılaştığımızda nasıl ve ne şekilde davranacağımızı ve olayları neye bağlayacağımız konusunda bilgi paylaşımı yapalım.

VECİHA

Kayıtlı Üye
Lütfen kulaktan duyma şeyler değilde bizzat somut şahit olduklarımızı paylaşırsak ; daha iyi olur. şimdiden teşekkürler.

deadlyenes

Banlı Kullanıcı
böyle şeylerle ilgilenme sonunda çok kötü olursun ben bizzat yaşadım ve daha 16 yaşındayım.

VECİHA

Kayıtlı Üye
Sevgili arkadaşım deadlyenes senin 16 yaşında olman benimde 36 yaşında olmam değil konu ve ayrıca benim kimseye akıl vermem haddime düşmez ve bana da akıl vermek kimsenin haddine düşmez. Ben sadece bu sitedeki arkadaşların ve kendiminde yaşadığı olayları paylaşarak onlardan ders almak ve nasıl hareket edeceğimiz konusunda birbirimizle fikir alış verişi yapmak.
Hem böyle şeylerle ilgilenme derken ; bizlerde en az senin kadar gördük geçirdik ve bir çok şeyin farkındayız ; sadece yaşadıklarını paylaş istersen kiseye de bilmişlik taslayıp küçük görme. Burdaki herkesin sadece bilgiye ihtiyacı var AKLA değil.

VECİHA

Kayıtlı Üye
İlk ben yazayım o zaman
Ben onlarla ilk tanışma evremde; hepimizin evinde bulunan o salondaki gümüşlük denen vitrin varya , o kadehlerin , bardakların veya süs eşyalarının bulunduğu. İşte o vitrinin tüm rafları aynı anda sanki birisi balyozla vurmuş gibi paramparça olması.
Ardından geldiklerinde tarifi olmayan bir uğultuyla ve çok şiddetli bir rüzgarla gelmeleri.
Daha önceleri fincanla çağırdığımda , fincanın kendi kendine hareket edip hatta havalanması.
Bir seferinde liseye giderken ertesi gün olacak olan 3 tane sınavımın sorularını bana vererek hepsinden tam not almam .
Bunlar bazıları. Birde sınav sorularını nasıl öğrendiğimi sorarsanız ; ben ayna bakardım ,aynada bizzat yazdırdılar.
Birde geldiklerinde ilk önce 3 tane küçük ışık olarak gelmeleri. (şöyle diyeyim sanki aynı anda ışığı yanmış 3 adet cep telefonu düşünün işte öyle)

Maksimilyanus

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Sn.veciha,siz varlıkların kendinize neler yapabileceğini gördüğünüzü ve duyduğunuzu burada anlatıyorsunuz.Başka neyi merak ediyorsunuz.Evinizde bazı eşyaları, varlıkların kırdığını yazmışsınız.Dua edin ki size zarar vermesinler.Ayrıca fincan davetinden ve ayna ile iletişime geçtiğinizden bahsediyorsunuz.Siz varlıklarla iletişim kuruyorsanız neden sorularınızı varlıklara sorup öğrenmiyorsunuz. Siz zamanımda onlarla uğraştığınız İçin onlarda sizinle uğraşıyor olabilirmi???

AJA

Elit Üye
Sn.veciha,siz varlıkların kendinize neler yapabileceğini gördüğünüzü ve duyduğunuzu burada anlatıyorsunuz.Başka neyi merak ediyorsunuz.Evinizde bazı eşyaları, varlıkların kırdığını yazmışsınız.Dua edin ki size zarar vermesinler.Ayrıca fincan davetinden ve ayna ile iletişime geçtiğinizden bahsediyorsunuz.Siz varlıklarla iletişim kuruyorsanız neden sorularınızı varlıklara sorup öğrenmiyorsunuz. Siz zamanımda onlarla uğraştığınız İçin onlarda sizinle uğraşıyor olabilirmi???

Aynen katılıyorum size.
Gerekeni yaşamışsınız daha fazlası zaten size zarar verir :) Ne bilmek istiyorsunuz ? Vitrinde ki bardaklar yerine birinin evde sağdan sola atılmasını mı ? Olur mu derseniz evet olur.Gözlerimle şahit oldum buna.
Sorunuza cevap veriyorum ; evet insana fiziksel zarar verebilirler.Sinsice hayatınızı karartıp sizin kendi başarısızlığınızmış gibi karanlığa saçma sapan bir yaşam tarzına,kötü alışkanlıklara itebilirler.
Anlamak için görmemeyi öğrenmek gerekir.Duyduğunuz ve başkalarının tecrübeleri yetmeli bazen.

İyi forumlar.

Not: Gençliğin verdiği o güzelim merak ve enerjinizi bunlara harcamayın.Bu yaşlarda çok can alıcı olabilir..

likable21

Banlı Kullanıcı
size tavsiyem eğer müslüman isenin bu yoldan en kısa zamanda geri dönmeniz tövbe etmeniz.yoksa onların oyuncağı olur çıkarsınız ayrıca dininizin de elinizden gitmesi çabası.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Manevi açıdan çok faydalı veya çok zararlı olabilirler.
Bu size ve karşımızdaki varlığa bağlı. Bize yardım etmek için gelen bir varlıkla; musallat olan varlık aynı davranmaz.
Etkileri üzerine bir örnek vermem gerekirse; Sinir bozucu ve çekilmez olabiliyorlar tıpkı çocuklar gibi.

şüphe

Kayıtlı Üye
eniştem imam o böyle şeylere şahit olmuş dediğim gibi dua et tövbe et

Tude

Kayıtlı Üye
İlk ben yazayım o zaman
Ben onlarla ilk tanışma evremde; hepimizin evinde bulunan o salondaki gümüşlük denen vitrin varya , o kadehlerin , bardakların veya süs eşyalarının bulunduğu. İşte o vitrinin tüm rafları aynı anda sanki birisi balyozla vurmuş gibi paramparça olması.
Ardından geldiklerinde tarifi olmayan bir uğultuyla ve çok şiddetli bir rüzgarla gelmeleri.
Daha önceleri fincanla çağırdığımda , fincanın kendi kendine hareket edip hatta havalanması.
Bir seferinde liseye giderken ertesi gün olacak olan 3 tane sınavımın sorularını bana vererek hepsinden tam not almam .
Bunlar bazıları. Birde sınav sorularını nasıl öğrendiğimi sorarsanız ; ben ayna bakardım ,aynada bizzat yazdırdılar.
Birde geldiklerinde ilk önce 3 tane küçük ışık olarak gelmeleri. (şöyle diyeyim sanki aynı anda ışığı yanmış 3 adet cep telefonu düşünün işte öyle)

Bunları sadece işitmek bile yeterince ürkütücü.

Phoneix21

Kayıtlı Üye
Benim ki böyle geçmemisti belkide cin deildi bilemiyorm teyzem fal bakmayi bıraktıktan snra bende de değişimler olmuştu (tam davet hic yapmadım kağıda bozuk parayla yapılan davet hariç oda gerçek değildi ) fal bakıp tarot açıyordum sürekli olarak rüyalar görüyordum bir hafta en geç çıkıyordu.. tabi bu rüyalar dan önceki gün hep biri beni ziyarete geliyordu annem gibi görünüyor yada başka biri gibi simsiyah bir siluet ti
Sesler tavandan böcekler kırmızı örümcekler
Benimde böyle oldu.

Godric

Banlı Kullanıcı
Kullanmayı bilirseniz çok eğlenceli
bilmiyorsanız çok sıkıcılar .

Kısacası sizin enerjisel durumunuz ve dominasyonunuzla alakalı ne yapacakları :)

birde sürekli izlendiğini bilmek sıkıcı olabiliyor kimi zaman

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...