cinlerin kalp ritimini değiştirmesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kuryas

Banlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar, bir medyum bana cinler içine girmiş, 6-7 aya kadar tüm ruhunu ele geçirip sara hastası yapacaklarmış, bir de diyorlarmış ki biz onun kalp ritmini bile değiştirdik demişler, medyum bana bunları anlattı!Yardım edin ne yapmam gerekiyor cinlerin bana etkilerin kurtulmam için?

Kuryas

Banlı Kullanıcı
Yok yalan söylemiyorum bir tane medyum demişti bana bunları.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Pek çok mesajınızda varlıkların size musallat olmasını, çağırmak istediğinizi söylerken, medyum dediğiniz kişinin doğruluğu bile tartışılacak sözleriyle korkmuşsunuz, çözüm arıyorsunuz. Gerçekten üstünüzde musallat olsa "dedi, olacakmış" gibi şeyler söylemez, yaşadıklarınızı paylaşıyor olurdunuz. Ayrıca enerji, akıl ve ruh sağlığınızın kuvvetli olması gerekir, yaşanılanları kaldırabilmeniz için.
Belki de medyum dediğiniz kişi sizin varlıkları ne kadar çok istediğinizi fark ettiğinden, gözünüzü korkutup, caydırmak için bunları söylemiştir.

Kuryas

Banlı Kullanıcı
Yok hayır yaşadığım olayları anlattım bana bunları dedi.

nira

Kayıtlı Üye
İnanma arkadaşım bunlara. Para tuzağı olabilir. Hayatında, sağlığında işinde ve ilişkilerinde ters giden bir şeyler var sa eğer, Allah'a sığın ondan yardım iste. Dualar et. işlerini ve ilişkilerini yoluna sokmak için kendin bir şeyler yap çabalar göster. Hep pozitif ol iyi şeyler düşün. O medyumla da görüşmemeni tavsiye ederim.

01anavarza

Banlı Kullanıcı
İnsan yaratılmışların en üstünür.Öyle birşey olmaz merak etme yalnız sana şunu söyleyeyim ben sen o medyumun dediğine inanıpta olacağına kesin inanırsan yani şartlanırsan kendi kendini hasta yaparsın.Şüpheye düşme,kendine güven.Sevgi ve ışıkla kalın...

TheDarkLord

Banlı Kullanıcı
İş
Dark Magician
Kendini hasta olmaya şartlandırırsa bir insan çok geçmeden hastalığa kapılır bu böyledir.
Örnek: mesela allah kimsenin başına vermesin. Kanser oldun eğer üzülüp kahır olursan kendinin hastalığı yendiğini düşünüp hissetmezsen çok kısa sürede dünyaya veda edersin. Veya kendini motive eden müzik sevdiklerinle zaman geçirmek sağlıklı besinler vede kendini hastalığını kırdığına dair düşünceleri aklından çıkarmazsan kanseri yenersin. Sana en basitinden örnek verdim sevgili dostum inancını yitirme allaha sığın allahın izni olmadan hiç bir kul bir kula zarar eyleyemez... :)

elifackles

Kayıtlı Üye
Nasıl bir enerji isterseniz onu çekersiniz üzerinize :) ayette söyle gecer: Ben insanları ve cinleri yalnızca bana ibadet etsinler diye yarattım.korkuyorsaniz dua edin ibadet edin.her medyumum diyen medyum olsaydı evin yolunu bulamazdik.sevgilerle..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...