Cinleri Kullanarak Gazzeden Haber Almak?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

edwird

Kayıtlı Üye
Bunu yapabilecek olan var mı? Herkes birşey söylüyor. Acaba direniş ne durumda bilen var mı?

codzombi

Kayıtlı Üye
haberlerde şuan kara harekatı var olaeak gözüküyor. İsrailin tanrı yardım etsin de terorist örgütlerden kurtulur dünya hazır el atmışken suriyeyede girse işid denen cihatçıları da bi kalemde silse .

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Bunu yapabilecek olan var mı? Herkes birşey söylüyor. Acaba direniş ne durumda bilen var mı?
Kardeşim cinlere ne hacet, medya avaz avaz bağırıyor-duyuruyor zaten aşağılık-terör devleti beni israilin vahşetlerini,katliamlarını..Şu inanmadıkları-yalanladıkları Peygamber`in (s.a.v.) hadisinden korkup da her tarafa gargad ağacı diken korkak,dönek kavim varya; ALLAH c.c. Kahhar sıfatı ile biran evvel kahr-u perişan eylesin onları.

candokia

Kayıtlı Üye
Filistinlilere acıyorum.. İsrail nasyonal sosyalist bir politika izliyor.. bu yüzden binlerce çocuk anne baba öldürülüyor çok üzülüyorum =/

dugukann

Kayıtlı Üye
Tv de ,internette,gazetelerde veriyo ya boy boy ölen çocukların resimlerini,daha neyi merak ediyon.

edwird

Kayıtlı Üye
Kardeşlerimizin çektiklerini biliyorum fakat bu korkak kalbi parça parça lanetlenmiş kavmin askerleri ne durumda onu merak ediyorum. Sadece 1 kişi geberdi diye haber yapıyorlar. Bence gerçeğin üstünü örtüyorlar. Bunu soruyorum.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Kardeşlerimizin çektiklerini biliyorum fakat bu korkak kalbi parça parça lanetlenmiş kavmin askerleri ne durumda onu merak ediyorum. Sadece 1 kişi geberdi diye haber yapıyorlar. Bence gerçeğin üstünü örtüyorlar. Bunu soruyorum.
O lanetli kavminde, taraftarlarının da helak ı yakındır kardeşim.Zalimi destekleyen de zalimdir.Kişi sevdiğiyle beraber olacaktır mahşerde.Bakalım şaron,netenyahu ve diğer kan içici cellatlar kendilerini sevenleri nereye götürcekler peşlerinden.

kral020

Kayıtlı Üye
Zafer muhakkak inananlarındır. Son Gülen Müslümanlar olacaktır İnşALLAH

foxx

Banlı Kullanıcı
savaştan karlı cıkanlar vardır.bunların olacagı kuranda bildirilmiştir,istensede istenmesede dünyanın kaderi senaryo geregi, kötü bir durum allahın intikamı elbet gelir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...