Cinleri Celp Etmek İstiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Ben davet değil de cinlerin benimle iletişim kurmalarını istiyorum. Benim sorum onları kendime nasıl celp ede bilirim? Yani beni sevsinler, saygı duysunlar, yardım etsinler gibi. Cinler de nasıl merak uyandıra bilirim kendime karşı? Lütfen amacın ne, neyin peşindesin, neden böyle bir şey istiyorsun, yapma başına iş gelir gibi akıl fikir vermeyiniz. Kesin bilginiz varsa yazınız. Detaylıca yazırsanız sevinirim.

aytanrı

Kayıtlı Üye
Varlıkların sana saygı duymasını yardım etmesini istiyosun zordur ama pratik çalışmalarla ve gerçekten bilgelikle olacak birşey. Kendini geliştir diycem ama gerçekten olağan birşey değil istediğin ne amaçla yapmak istediğin bile onlar için çok önemlidir. Özel olmayacaksa yaşını öğrenebilir miyim?

albus

Kayıtlı Üye
Lütfen amacın ne, neyin peşindesin, neden böyle bir şey istiyorsun, yapma başına iş gelir gibi akıl fikir vermeyiniz. Kesin bilginiz varsa yazınız. Detaylıca yazırsanız sevinirim.
Burası çok iyiydi :D
Her bu konularda Amannnn Yapmaaaa!!! diyenler olur, buna bende dahil.
Ancak eskidende böyle konular açılmıştı zaten.
İlk başta arşivlere göz at işin kolayına kaçma :)
Hem şimdi siteye girmeyen, önceden mesaj atmış ama şimdi sana cevap vermeyecek olanların yorumlarınada kavuşmuş olursun.
Bu herkes için böyle.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Burası çok iyiydi :D
Her bu konularda Amannnn Yapmaaaa!!! diyenler olur, buna bende dahil.
Ancak eskidende böyle konular açılmıştı zaten.
İlk başta arşivlere göz at işin kolayına kaçma :)
Hem şimdi siteye girmeyen, önceden mesaj atmış ama şimdi sana cevap vermeyecek olanların yorumlarınada kavuşmuş olursun.
Bu herkes için böyle.

Sitede varlıklar bölümünde bakmadığım, okumadığım hiç bir şey kalmadı. Defalarca okumama rağmen yine inceliyorum ve her defasında yeni bir şeyler buluyorum. Ama sorumun cevabını bir türlü bulamadım, ondan konu açmak zorunda kaldım :)

CapoeiRisT4

Kayıtlı Üye
Gerekli açıklamayı özelden yaptım kardeşim :) her türlü yardım taleplerine açığım :)

HerakleSs

Kayıtlı Üye
hmm dur yapma :D ama bu seni vazgeçirmeyecek. O yüzden seninle konusup saygı duymalarını istiyorsan celb etmek yetmez tesir de gerekir Celb-ü Teshir diye araştırmanın sana yardımı dokunur. Esenlikler. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...