Cinlere Karşı Dua Okumakmı ? Muska Taşımakmı ?

kullanıcı11

Kayıtlı Üye
@cag düzelen şey sadece yüzdeki felc durumu , diger yazdıklarım devam eden konular ve benim özellikle iddaa ettiğim bir konu yok gittiğim , danışıp bakım yaptırdığım bir insanın bana söylediklerinin doğruluk derecesini araştırıyorum gerçek bir durumsada ne yapmam gerektiğini araştırıyorum , yoksa benim ne kendimle nede bir psikolojik sorunum yok , doktor konusuna gelince bence çok normal tıp bu konulara uzak ve pek talep etmiyor inanmıyor ama tavsiye edenlerde yok değil zaten tıbbi bir durum olsa önermezdi dimi ? bildiği , gördüğü , duyduğu bir eşyerler varki önerdi kendisinle alakalı bir durum olsa kendisi devam ederdi ,evet bir cok durum panik atağa benziyor ama değil

Voy

Kayıtlı Üye
daha önceki gittiğim arkadaşta çok tanınmış ve işinde iyi , işinin ehli bir arkadaştı ama tabi anlayıp teyit etmek istedim , site içerisinde ve özelden bakıım yasaksa arkadaşların bizzat yanlarınamı gidilecek?

Ben de diyorum ki teyit etmek istiyorsanız bu kişilerden yardım alabilirsiniz özelden fakat onaylanmamış diğer üyelerden değil yasak olan bu bahsi geçen sitede bu yetkiye sahip olmayan kişilerdir.

Muska ile zaman kavramı çok tutarsız. :S Bence yastığının altına demirden yapılmış bir bıcak koy ve öle uyu ;)

Herhangi bir musallat ,varlık durumu söz konusuysa bu tür şeyler yeterli değildir özellikle bahsettiğiniz bıçağın bir özelliği yok ise.Böyle durumlarda çok daha ağır ,uzun uygulamalar gerekir.Yalnış bilgilendirme yapmayalım birbirimize lütfen.

kullanıcı11

Kayıtlı Üye
bakımı yapabilecek arkadaş bana özelden ulaşırsa sevirinim arkadaşlar

cag

Kayıtlı Üye
simdi ilk evela " Psikolojik " durumdan bahsettigim zaman yanlis anlama, psikolojik derken herhangi bir rahatsizliktan, sizofreni gibi vs... bahs etmiyorum... basindan gecenler ile yapmis oldugun hesaplasmadan, ve bu hesaplasmanin sende zuhur ettigi manevi degisikliklerden bahs ediyorum.

Problemi olan insanlar sürekli bir daire icerisinde hareket ederler... neticede ne kadar yürürlerse yürüsünler, ve yürüme ne kadar saglikli olursa olsun, sonunda yine yürümeye basladiklari yere gelirler.... ve hersey yeniden baslar... bunun farkina varmayan insani bu daireden cikarmak gerekir...

yüzfelci sayesinde, ilerlemis bir durugörü kabilyeti ortaya cikmistir...

La-edri

Kayıtlı Üye
Bakim yapan arkadas bu yaziyi görmeyebilir, siz onlarin özeline yazin Cillout bildigim kadariyla ilgileniyor bu konularla.. Allah yardimciniz olsun, insallah sifa bulursunuz

sogukates

Kayıtlı Üye
Pekala diyelimki gerçekten pisikolojik , psikolojik sorunların çoğunuda cinler yapmıyor mu? Bir insana cin musallat olmaya başladıysa ve bu zamanla kalıptaştuysa kişide manen zayıflıkta varsa o musallat olan cinler o kişiyi katilde yapar delide yapar , vesveseler verir ani parlamalar yaşatır ailesiyle tartıştırır arkadaşlarıyla tartıştırır , zamanlada bunu ilerletebilir buda kişilerde çöküntüye sebeb olur.
Pisikşyatrlar neler yapıyor peki tedavilerinde ;. çoğu uyuşturucu haplar çeşitli telkinler veyada hiç bir etkisi olmayan ilaçlar ve kişiyi telkin eden seanslar uyguladıktan sonra kişinin hastalığındaki duruma göre metodları analiz edip ona göre tedavilerin devamı sağlıyorlar .

Şimdi bu arkadaşımıza gelecek olursak üstüne gerçekten bir musallat var yada yok , yok olduğunu sorununun tamamen pisikilojik olduğunu farzedelim neden inadla sende cin min yok denip arkadaş üstüne basa basa telkin eiliyor bırakın musallat olmasın ama kendisi buna inanmış ve tdavinin şeklini kafasına belilermiş sadece emin olmak istiytor .Bakım yaptırdıgı kişi rasgele birşeyler karalasada durum pisikolojik ise bu ona fayda getirecek.Adamın pisikoloji neden bozulmaya çalışıyor .Herkes inandıklarıyla mutludur.Varsayalım üstünde gerçekten böyle bir musallat varsa birşeyler deneyecek ve enınde sonunda doğru kişiyi bulup kendisini kurtaracak.Lakin bir insana düşündüğü şeyin aksi devamlı söylenmeye devam edilirse zaten bu kişide sorunlar başlar daha kötü hal alır.Biraz olumlu ve yapıcı olmak gerekli bence.
Kullanıcı1 arkadaşım sen neye inandıysan onun peşindne git gerçeği kendin bul , teyit etmekte istiyorsan önerilen kişilere yada kendi bildiğin kişilere başvurabilirsin. Saygılar.

kullanıcı11

Kayıtlı Üye
@sogukates haklısınız , ben su an bir psikolojik sorun yada bunalım içinde degilim hersey normal amacım sadece tüm bu yaşadıklarımın gerçek nedeni ve bakımda bana söylenenlerin ne kadar doğru olduğu , yani amacım sadece bilgileri teyit etmek ve ona göre davranmak , iyi çalışmalar