Cinler ve yasadiklari yer

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dewil66

Kayıtlı Üye
Şu olayı detaylarıyla buradan veya özel mesajdan yazar mısınız?
Ne zaman başladı, neler oluyor, neler görüyorsunuz, neler duyuyorsunuz, neye benzerler, hangi zaman aralıklarında ve nerelerde oluyor vs. vs.

Anlattıkca daha cok oluyor anlatmak isterdim ama soyledim bahsettikce daha sık tekrarlanıyor yine de ilginiz icin tesekkurler .

zivezda35

Kayıtlı Üye
neden onlara zarar vermek istiyorsunki onlarda yüce allahımızın yarattıklarından sen zarar vermezsen onlkarda zarar vermezler güzel düşün güzellik sunu sunki sanada güzelligi sunsunlar kardeşim

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bir internet sitesinde cinlerin kapı agızlarında,pis yerlerde,kuytularda ve banyoda yasadıgını okudum.Sizce bu dogrumudur?Ona gore bana musallat olan cini tekmelicemde nerde yasadıgını bilmek istiyorum :D :D
Cinler her yerde ve hiçbir yerde yaşar. Bu tanım onlarla boyut farkımız olmasından kaynaklanır. Elektromanyetik boşalma ve yoğunlaşma yaşanan alanları göz önünde bulundurun. Aslında teorik olarak yüklü parçacıklar her yerdedir ve hiç bir yerdedir. Ancak yoğunlaştıklarında teknoloji sayesinde saptanabilir hale gelir. Saptanamaz oldukları zamanlarda ise orada değildir denemez. Cinlerde de durum budur. O an bilimsel olarak belirli olmayan bazı sebeplerle görüldükleri veya etkileşime girdikleri yerlerde aslında yokturlar ve vardırlar bu sebeple. Yokturlar çünkü bu boyutta yer kaplamazlar, vardırlar çünkü boyutlar kesiştiğinde bu boyutla etkileşim yaşarlar.
Elbette bunu kararlı bir enerji geçişi sistematiğine dökmek mümkün olabilir. Burada da mekansal ve açısal enerji yoğunluklarından bahsedebiliriz. Örneğin feng shuide biliriz ki mekanlarda kullanılan objeler ve etkileri çeşitlidir. Negatif ve pozitif enerjileri yoğunlaştırabilen veya azaltabilen etkiler oluşur. Yine piramitlerde çözülemeyen ama biyolojik formlarla etkileşime giren enerji geçişleri vardır. Yine geopatic stress dediğimizde gezegenin çekirdeğinden yer kabuğuna ve dış atmosfere kadar etki eden, bu etkiyi de çeşitlendiren manyetik alanlar ortaya çıkar. Bu da evlerde bu sebeple merdiven altı vs. vs. saptamalarına yol açmış olabilir. Oysa ki kesinliği yoktur. Doğru olabilir ama kesin değildir. Her şey görecelidir bu konuda.

egehann01

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bir internet sitesinde cinlerin kapı agızlarında,pis yerlerde,kuytularda ve banyoda yasadıgını okudum.Sizce bu dogrumudur?Ona gore bana musallat olan cini tekmelicemde nerde yasadıgını bilmek istiyorum :D :D

Sayın Dewil Cinler insanların görebilmesi neredeyse imkansız yerlerde yaşar . Bir yerde ıssız bir adada yaşadıklarını , başka bir boyutta yaşadıklarını duymuştum. Kapı ağızlarında yaşadıklarını pek sanmıyorum . İstersen cin çağırıp kendisine sorabilirsin , ama cinlerin hepsi yalancı olduğu için pek doğru bilgiye ulaşabileceğini sanmam. Denemekte fayda var derim ama : )

tgcn

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci :)
kardeş öldürme etme eyleme kov gitsin öldürürsen kan davası ayaklarına akrabaları gelir falan ugrasmaya gerek yok :D

musashi

Banlı Kullanıcı
arkadaş fazla film izlemiş bol keseden iyi sallıyo. halk tabiri ile ölmeyi bayılmak sanıyo :)
neyi tekmiliyosun sen kum torbasınımı, böyle rahat dalga geçtiğine göre sanırım sen değil cinlerle 2 yıl münasebet halinde olmak i onların nasıl birer varlık olduklarını dahi bilmiyosun.
zaten bilseydin böyle alaycı kelimeler yazamazdın. birçok kişi konu açarken özenle kelimeler kullanıyo , masallah sen iyi hikayeler yazıyosun. ben senin yorumlarını hiç samimi bulmmuyorum. boşa meşgul etme insanları.

golgeler

Banlı Kullanıcı
ben cinlerin hamamlarda oldugunuda duymuşltum gerçekmi bilmiyorum

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Hocam sen tavuk mu tekmeliyorsun bu kadar keyifle bu konudan söz ettiğine göre
besmele çek derim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...