Cinler ile Evlilik

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
Teşekkürler Cem ama şaşırdığım konu o kadar küçük olmaları ! Belki de öyle görünmek istedikleri için öyle görünmüşlerdir. Gerçek görüntüleri farklı olabilir değil mi?

_evr_

Banlı Kullanıcı
Ben cinlerin 99 farklı şekle büründüklerini duymuştum.Ancak insanlara olduğu gibi görünmeleri yasakmış.Yanlış bir şey söylemek istemem lütfen yanlışım varsa düzeltin..

Cem

Kayıtlı Üye
Yetki sahibi hoca elini başına koyum bio enerji ve ayet okuyor 3 gün dü yanlış yazmak istemem görevli gece geliyor yaklaşık 1 saat civarı kafamın içini taradı sanki emar makinasına girersin gibi sesler geldi ayrıca sanki beynimin içini aşağıdan yukarıya doğru tarak gibi tarandiğini hissettim

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
Cem arkadaşım bu konuyla yakından ilgileniyorsun ancak tedbirli olmasın ne olur ne olmaz.. Tabiki ne yaşadığını bilemiyorum ancak seni tanımasam da seni düşündüğümü bilmeni isterim sevgi ve ışıkla..

enes1229

Kayıtlı Üye
bende cinlerle evlenmek istiyorum belki tam bilgi verrmisiniz

Tecelligah

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu anlatılanlar olabilecek şeyler ve benzeri yaşanmış olaylarını çok sağlam yerlerden duydum,
boyut farkı diyenler içinde şunu söyleyeyyim biz onların boyutuna geçemeyiz belki ama onların bizim boyutumuza geçip ve istedikleri kılığa bürüne bildiklerini hemen hemen hepimiz duymuşuzdur ve inanmışızdır buna, ve zaten onların bizim boyutumuza geçmiş olmaları yeterlidir,

çağırmadan nasıl gelirler derseniz eğer, onlar sizin oyuncağınızmı sırf çağırdığınızda gelecekler çağırmadığınızda gelmeyecekler? gel gelir git gidermi sanıyorsunuz bu işi ?
mesela siz aynı şeyi düşünün cinlerin boyutundasınız ve onlar sizi durmadan çağırcaklar size hükmetmeye çalışcaklar ve en büyük kozlar sizde, kendinizi kolay kolay yem edermisiniz bu durumda ?

evet mümkündür onlardan da çoçuk olabilir, ve onları sırf enerji olarak düşünenlerin görüşü ile, enerjinin oğlu enerjik doğar :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Yetki sahibi hoca elini başına koyum bio enerji ve ayet okuyor 3 gün dü yanlış yazmak istemem görevli gece geliyor yaklaşık 1 saat civarı kafamın içini taradı sanki emar makinasına girersin gibi sesler geldi ayrıca sanki beynimin içini aşağıdan yukarıya doğru tarak gibi tarandiğini hissettim

Cembey peki siz bu yetkiyi aldınız.Ancak konuşma yetkisini kimden aldınız?
Öğrenmeniz gereken şey budur bu durumlarda saklılık esastır.

pansy22

Kayıtlı Üye
davet olmadanda olabılıyor ben bilgi sahıbı degılım yasayan bırı anlattı erkek cin ona musallat olmus fakat onu hıc gormedıgını sadece hıssettıgını soledı esinin yanasmasına ızın vermıyormus kadının hayatı baya bozulmus davet etmemıs fala baktıgı ıcın oldugunu solemıstı ona asık olmus bu sekılde olabılırmı yoksa yalanmı sölüyor

İsLam

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar Cinler ile evlilik varmı diyenlere cevabım evet var

bu iki şekilde gerçekleşiyor

1) Bayan cin için yazıyorum sizi beyenebilir kendi gelir
2) Bu işin daveti var davet yapılır bazı şartlar öne sürülür karşı taraf kabul ederse ilk bağlantı gerçekleşir

Bayan cin bir büyüğü mesela babası ile gelir insan suretiyle görürsünüz baba çok kırık bir türkçe ile konuşur kendini tanıtır işte bizim yapımız bu bu benim kızım şeklinde kız sürekli konuşur ama çok karmaşık kelimelerle anlayamazsınız yazmaya çalışacağım ( Bicicibicibici ) gibi çok keskin bir dille
elinde tepsisiyle bekler yaklasın üç yürüme adımı tepsisinde hediyesi vardır üzerinize doğru gelmeye başlar temas olursa evlilik gerçekleşir

Burada önemli olan davet sırasındaki anlaşmanızdır taraflar buna uyar

Alıntı Yapcağına Biraz Araştırıp Böyle Saçma Hikayelere İnanmazdın Evet Evlilik Vardır Ama böyle saçma şekilde değil bıcıbıcıcıcı nedir kardeşim:biggrinjester::biggrinjester::biggrinjester::ban::ban::smash:

İsLam

Banlı Kullanıcı
Yalan Söyleme Arkadaşım Ben Bu Yazıyı Çok Yerde Gördüm Hocamın Ağzımdan Duydum Falan Diyorsun

ByQathell

Banlı Kullanıcı
ortaokuldayken evin içerisinde bi cin gördüm gece eve geldim kapıyı kapadım ışığı söndürdüm yastığa yaslanıp yatacaktım ki kapıyı biri açtı baktığımda kapıya anca sığıyordu.. simmsiyah sakalı göbeğine kadar uzuyordu.. simsiyah bide fistan giymiş fistanı dalgalanır gibiydi. tabi korku sardı hemen ayetel kürsüyü okudum. amin dediğim an bi daha baktığımda kaybolmuştu.. (yüzüne bakmak istedim ama görünmüyordu. :S )