Cİnler fal ve ben

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muratsavci

Kayıtlı Üye
Merhaba arkdaŞlar birsey sormak istiyorum bilgisi olan cevaplarsa sevinrim 6 yildir profesyonel olarak falcilik yapiyorum ve yillardir kendimede baktiriyorum ama buzamana kadar beni gerÇek anlamda tatmİn edİcek falci bulamamistim takİ dune kadar birisi bana tarot aÇti ve hemen hemen herseyimi dogru bisekilde bildi bu kadin ve bana 6 cin sahibi oldugumu 4 kadin 2 erke olduklarini sadece birisiyle konustugumu ve beni cok sevdiklerini asla zarar vermiceklerini emrimin altinda olduklarini soyledi.. Ama ben sadece biisiyle degil 6 siylada iletisim kurmak istiyorum buun icin onebileceginiz dogru bi yontem herhangi birsey varmi ?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Merhaba arkdaŞlar birsey sormak istiyorum bilgisi olan cevaplarsa sevinrim 6 yildir profesyonel olarak falcilik yapiyorum ve yillardir kendimede baktiriyorum ama buzamana kadar beni gerÇek anlamda tatmİn edİcek falci bulamamistim takİ dune kadar birisi bana tarot aÇti ve hemen hemen herseyimi dogru bisekilde bildi bu kadin ve bana 6 cin sahibi oldugumu 4 kadin 2 erke olduklarini sadece birisiyle konustugumu ve beni cok sevdiklerini asla zarar vermiceklerini emrimin altinda olduklarini soyledi.. Ama ben sadece biisiyle degil 6 siylada iletisim kurmak istiyorum buun icin onebileceginiz dogru bi yontem herhangi birsey varmi ?

Gerçek olup olmadığını nereden biliyorsunuz ? Ve bir kişi el almadan,mürit tarafından ders almadan durduk yere cin sahibi olmaz. Hemde 6 cin. :)
Tamam sizle ilgili çoğu şeyi bilmiş olabilir ama o cin olayı gerçek değil. Bir müritten ders almamışsınız,el almamışsınız.Durduk yere cin sahibi olamazsınız,sizin emriniz altına girmezler.

Maksimilyanus

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Sn.Bloody,6 cin sahibi olduğunuzu,ve sadece biriyle konuştuğunuzu yazmışsınız ve kendinizin diğer cinlerlede nasıl konuşabileceğinizi de bizlere soruyorsunuz.Neden o konuştuğunuz cine sorupda cevabını almıyorsunuz.Konuştuğunuz cin diğerleriyle nasıl iletişime geçeceğinizi mutlaka biliyordur.Ayrıca başka yerlerde falcı aramayın,en iyi falcı zaten yanınızdaki cin olabilir.Ona bir tarot açtırın bence.

muratsavci

Kayıtlı Üye
Su sekilde birisiyle konusuyorum dogru ancak o sadece fal bakarken bana sesleniyor. Kendim bisiy srdugumda iletisime gecmeye calistigimda cvp alamiyorum.. birinden el aldim ancak cin olarak degil falcilik olarak birisinden el aldim 5 yil once.. bana bir tilsim yildiz sembolu vermisti iki kosesi digerlerine gore daha uzun olan bir yildiz sakliorum.. ve kisa bi calismadan snra bakmaya basladim

zelcefa

Banlı Kullanıcı
Kesin bilginizle konusursanız karşı tarafı yanlış yönlendirmemis oluruz illaki ( el alma, müride' bağlı ) olmadanda olabilecek şeyler bunlar tabiki herkesse değil bunun adına seçilmiş kişi diye adlandıra biliriz seçilmiş kişi olmayan biri söz konusu olunca sizin dediginiz sey yani (el alma , müride) bağlı olmak ozaman gereklidir sevgilerle

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Kesin bilginizle konusursanız karşı tarafı yanlış yönlendirmemis oluruz illaki ( el alma, müride' bağlı ) olmadanda olabilecek şeyler bunlar tabiki herkesse değil bunun adına seçilmiş kişi diye adlandıra biliriz seçilmiş kişi olmayan biri söz konusu olunca sizin dediginiz sey yani (el alma , müride) bağlı olmak ozaman gereklidir sevgilerle

İlk önce şunu söyleyeyim. Türkçemizi düzgün kullanmamız lazım,İmla kurallarına uymamız lazım. :)

Seçilmiş kişi diye bir şey yoktur.Tamam kişide belirli kapasite,yetenek olabilir. Ama bir mürşitten el almamışsa,ondan ders almamışsa,yıllarını verip uğraşmamışsa durduk yere hiç bir cin bir kişinin emrine girmez. Hem burada bir cinden de bahsetmiyoruz 6 cin'den bahsediyoruz. :)

Araştırmanızı öneririm. :)

zelcefa

Banlı Kullanıcı
Siz araştırıp öğrenip yazarsınız ben tecrübeme dayanıp bahsediyorum bukadar kesin konuşmamak lazım

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Siz araştırıp öğrenip yazarsınız ben tecrübeme dayanıp bahsediyorum bukadar kesin konuşmamak lazım

Ben de tecrübelere dayanarak konuşuyorum.Bu işin ehlilerinin,öğretenlerin tecrübelerine dayanarak.Bu sitenin sahiplerinin tecrübelerine,söylediklerine dayanarak konuşuyorum. Aynı öneriyi yeniden sunuyorum size. Dediklerimi yanlış anlamayın.

Seçilmiş insan,özel insan diye bir şey yoktur. Yetenekleri olan insan vardır. Ama o yetenekleri sen kullanmayı öğrenmezsen hiç bir işe yaramazlar ve üstleri örtülür.
Bu konuyu açan arkadaşımızın da her hangi bir yeteneği olabilir. Ama hiç bir cin durduk yere bir kişinin emri altına girmez.

Düşünün siz bir cin olsanız durduk yere özgürlüğünüzü kısıtlayacak bir şey yapar mıydınız ? Tabi ki de yapmazdınız. Onlarında hayatı var.Ve onlarda düşünüyor. Durduk yere hiç bir kişinin emri altına girmezler. Yetenek bile var olsa o yeteneğin üstüne gidilmedikçe,eğitimi alınmadıkça,bir mürşitten ders alınmadıkça,el alınmadıkça hiç bir varlık bir kişinin emri altına girmez.

Saprohil

Kayıtlı Üye
Eğer fal bakabiliyorsan,cinde sana yardımcı oluyorsa sorun yok.İletişime de girersin su,ayna yöntemlerini kullan.Bu iki şey cinlerin kendilerini göstermelerini kolaylaştırır.Su daveti yap,ayna daveti yap.Karanlık bir yerde ayna karşısına geçip,ismini biliyorsan ismiyle çağır.Ama yani hedeflerin arasında falcılık dışında şeyler varsa o cinler 100 tane dahi olsa hiçbir şey yapamazsın.Sayı üstünlüğü nasıl ki insanlar aleminde geçerli değilse,cinler aleminde de geçerli değil.Rütbe ve Enerji boyutu güçtür.

Cinler hiç bir zaman insanın emrine girmez,hizmet etmez.Siz hizmet ettirir,emrinize alırsınız,el almakta bunlardan biridir.Eğer bu alemdeyseniz,karşınıza çıkan rakipleriniz güçlüyse,kaybederseniz,onlardan önce size kendi cinleriniz saldırır,en ufak hasarla delirirsiniz.Kaçmak,kurtulmak yoktur.Kime sığınırsanız sığının bir mucize gelmediği sürece kurtulamazsınız.O yüzden en iyi ve risksiz şey Falcılıktır.Falcılıktan ileriye adım atmayı düşünüyorsan atma.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş

zelcefa

Banlı Kullanıcı
Bakın ozaman yazımı tekrar okuyun ben dedimki buna bir ad vermek gerekirse seçilmiş kişi diyebiliriz dedim evet farklı anlamda kullanılabilir itirazım yok buna fakat siz esas konu yerine bunu göz önüne almayın ben böyle biseyin mümkün olabileceğini söyledim nasıl derseniz aile soyundan gelebilir veya o kişide farklı diğer insanlara göre çeşitli nedenler vardır böyle kişilerin, el alma müride bağlı kalma durumu olmadan olur esesas konu bu diğer söylediğim seçilmiş kişi yanlış olabilir buna takılmayın
6 cinden bahsediyoruz demişsiniz sayı sınırı olmaz böyle konularda arkadaşımızda kesin böyle bi olay var demiyorum sadece olasılık ve ve olduğunu farzedelim tekrar vurguluyorum el alma, muride bağlı kalma olmadanda olur kesinlikle o insana bağlı sadece

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Bakın ozaman yazımı tekrar okuyun ben dedimki buna bir ad vermek gerekirse seçilmiş kişi diyebiliriz dedim evet farklı anlamda kullanılabilir itirazım yok buna fakat siz esas konu yerine bunu göz önüne almayın ben böyle biseyin mümkün olabileceğini söyledim nasıl derseniz aile soyundan gelebilir veya o kişide farklı diğer insanlara göre çeşitli nedenler vardır böyle kişilerin, el alma müride bağlı kalma durumu olmadan olur esesas konu bu diğer söylediğim seçilmiş kişi yanlış olabilir buna takılmayın
6 cinden bahsediyoruz demişsiniz sayı sınırı olmaz böyle konularda arkadaşımızda kesin böyle bi olay var demiyorum sadece olasılık ve ve olduğunu farzedelim tekrar vurguluyorum el alma, muride bağlı kalma olmadanda olur kesinlikle o insana bağlı sadece

Artık bir şey demiyorum size ve sadece sitedeki konulara bakmanızı,site sahiplerinin konularına ve mesajlarına bakmanızı öneririm. Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp. :) Bu sözü yanlış anlamayın. Sadece araştırmanız için söyledim.

Kişide aile soyunda gelen yetenek bile olsa hiç bir cin kişinin emrinin altına girmez durduk yere. O yeteneğin üstüne gidilmedikçe,eğitimi,ilmi alınmadıkça kişi bir şekilde bir varlığa hükmedemez. Bunu neresini anlamadınız hala anlayamadım.

Not : Konu amacından sapmasın,tartışma olmasın.Yoksa arkadaşın konusu kapatılabilir. O yüzden cevap vermenize gerek yok.

zelcefa

Banlı Kullanıcı
Bilmemek ayıp değil ogrenmemek ayıptır katılıyorum başkalarının ne yazdığı değil benim ne gördüğüm ne yaşadığım önemli oyüzden bu konuda ısrarcıyım boş insan boştur kendini gelistirmedigi sürece
Zaten böyle bi olay olursa boş insan olmaz anlayin lütfen bunu aileden gelen yetenekten bahsetmedim ben farkindaysanız
Keske bu konularda gerçekten tecrübe ve bilginiz olsa başkalarının yazdıkları ile değil

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Bilmemek ayıp değil ogrenmemek ayıptır katılıyorum başkalarının ne yazdığı değil benim ne gördüğüm ne yaşadığım önemli oyüzden bu konuda ısrarcıyım boş insan boştur kendini gelistirmedigi sürece
Zaten böyle bi olay olursa boş insan olmaz anlayin lütfen bunu aileden gelen yetenekten bahsetmedim ben farkindaysanız
Keske bu konularda gerçekten tecrübe ve bilginiz olsa başkalarının yazdıkları ile değil

Ne kastettiğinizi emin olun çok iyi biliyorum.Aileden gelen cinleri kast ediyorsunuz biliyorum. Ama dediğim gibi kişi ilim almadıkça yetenekli bile sizin dediğiniz gibi boştur.Kişi ilmini almadıkça aileden gelen cinleri bile kontrol edemez.

Konuyu tartışmaya sürüklemeyin neye inanırsanız inanın ama üyeyi yanlış yönlendirmeyin. Ben bu işin ilmini almadım ama ilmini alanların,ilmini öğretenlerin sözlerini söylüyorum. Sizin neye inandığınız,hangi fikre inandığınız beni ilgilendirmez.Ben üyeyi yanlış yönlendirmeyin diyorum. Söylediğiniz şeyin sonuna bu benim fikrim diyebilirsiniz.
Sizin tecrübeniz olabilir ama tecrübenizin kesin ve net doğru olduğu söylenemez,bilinemez.

Bir işin ustasının dediklerimi daha doğrudur yoksa usta olmayan bir kişinin dediklerimi daha doğrudur ? Bunun cevabı nettir. İşin ustasının dedikleri daha doğrudur. :)

zelcefa

Banlı Kullanıcı
Söylenenler diyorsunuz ilim diyorsunuz arkadaşım neden iddia ediyorsunuz hala anlamış değilim bilmediğiniz konularda fetva vermeyin üyeyi yanlış yönlendirmeyin diyorsunuz zaten ben sizi yanlış yönlendirmenizden dolayı yazdım sizle inanın tartışma veya konuyu uzatmayacagım bilmediğiniz bir konu hakkında bazı kisilerin söylediğine dayanarak olmaz diyorsunuz
Siz kitaptan hic görmediğiniz okyanusun tatil yerinin yazılarını okuyor ve resimlerini görüyorsunuz ama ben okumuyorum yaşayarak hissediyorum şimdi kalkıp bana bunun yanlış olduğunu neye dayanarak diretiyorsunuz benim fikrim değil bu böyle görmediniz ve yasamadiginiz bir konu hakkında sırf ben okudum demekle olmuyor

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
seçilmiş kişi olma durumunu deneyimleyek nasıl öğrendiniz.

zelcefa

Banlı Kullanıcı
Seçilmiş kişiden kasıt yani adlandirmak gerekirse seçilmiş kisi dedim ben buraya takilmayin yanlış bir adlandirma olabilir bu

Benim demek istedigim el'alma mûride baglı kalmadanda böyle bir olay olabildiği ben bunu savunuyorum ama malesef bu olmaz denebiliyor peki size soruyorum olamazmı?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Tai chi seçilmiş olma durumunun olmadığını, (ledün ilmi hariç) yani hüküm bilgisi için eğitime ihtiyaç olduğunu söylüyor. Cinleri,görmek başka, duymak başka, hissetmek başka, ilim sahibi birinden öğrenmek başka. Hiç bir bilgi olmadan olmaz. Ledün ilminde bile bilginin kalbe indiğinden bahsedilir. İki yasaklı dünya, birbirlerini görmeleri, duymaları ya da başka bir şey yapmaları yasak. Bu yasağı delmek için çok ciddi bir sebep lazım, Bu yasağı, ya kötüye inanalar deler, korkuları yoktur. Ya ciddi sebepleri olanlar. Bir varlık amacı iyilikle, ilim sahibi değilseniz herhangi bir kişiye gelmeyi göze almaz. Gelende varsa amacı iyi değildir, yönettiğini düşünen aslında yönetiliyordur.

Bir çok insan sanıyor ki, Singapur hava yolu gibi habire onlar buraya geliyor, işi gücü yok iyi ya da kötü şeyler yapıyorlar. Bir cinim var benim merakı almış başını gidiyor. On falcıdan dokuzu sen de bir şeyler var diyor. Birde azla yetinmiyorlar diyorlar 3-5 tane var. toptan kafayı yemiş cin sınıfı yani, onlarca cezası olan bir şey için, hayatında ilimin "i" sini öğrenmemiş, evinde kanaviçe işleyip, pasta börek yapan hanımlarımıza, bir kere ilim kitabını açmamış, o halı saha senin bu halı saha benim dolanan beylerimize gidiyorlar.

Eskiden yine kolaydı, elektrik yoktu, çeşit çeşit yiyecek yoktu, bir köyde en fazla 100 hane vardı. şimdi öylemi. çok zor "ölmeden önce öl " deneyimi yaşamak.

Sanmayın ki onlar buraya geliyor sadece iletişim için, iletişim kurulacak insanda o tarafa doğru geçmeli. dünyada kalan gaybı bilemez. Gaybı bilmek içinde dünyevilikten uzaklaşmak gerekir. Dünyada özel olarak gelen (peygamberler, ilme sahip bilgeler, evliyalar vb) hepsi eğitim almışlardır. bazıları hem insandan , hem melekutundan bazıları sadece melekutundan. İlim hem bilgiye, hem tecrübeye, hem duygu terbiyesine, hem ahlaka, hem beden terbiyesine dayanır. biri eksik oldu mu ilim olmaz.

zelcefa

Banlı Kullanıcı
Evet söylediğinize katılıyorum sonuna kadar
Ama arkadaşın dediği cok farklı olmaz diyebiliyor sizin dediğiniz doğru evet ilim herseyden önemli onlar kendinilerinden yüksek görmediği kimseyle bağlantı kurmazlar veya başka bişey kimse kimsenin değil cinim var kelimesi yanlış fakat bunu bazı kişiler farklı olarak söylüyor ama her cin ile bağlantısı olan bir kişi yanlış yolda yürüyor düşünce yanlış bu kişiye bağlı ve nasıl bir bağlantı içerisinde olduğu önemli bunu kendi çıkarları içerisinde kulllananlar zaten geri viteste başlamıştır ve yolun bittini sanarken uçuruma sürüklediğinin farkında değil birde hizmet amacıyla yardım amacıyla bu işi kulllananlar var VE BU KİŞİLER yanlış yoldan ziyade faydalı yolda önemli olan elinde tutabilmek eskisi gibi değil varlık boyutu çok gelişmiş cok zeki ama insanlarda öyle önemli olan bunları suistimal etmeden cok iyi kulllanabilmek

Evet bazı kişiler diyebiliyir cinin var vs bunlar farklı amaç için diyebiliyorlar sonuç yine maddi yöne dayalı ama arkadasın söylediği falcınin nekadar doğru nekadar yanlış bu kelimeyi kullandığını bilmediğim için olabilecek şeyleri söyledim
Çünkü su zamanda zeki varlıklar kendilerinden yüksek gördüğü bazı ilim sahibi vs kisilere 1 den fazla bağlantı halinde olabilme söz konusu çünkü zekiler ve riske girmek istemedikleri için böyle yapıyorlar egerki bağlantı kuracaklarsa bu günümüzde eskisi kadar sık yaşanmıyor bağlantı durumu
Farklı amaç peşinde çünkü onlar boş insanla zaten zaman tuketmeyecek kadar ve eğlence içinde olsa insanlarla bağlantı kurmayacak kadar zeki artık hersey karşılıklı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...