Cin (Varlık) Çağıracak Olanlar Okusun

demonic

Kayıtlı Üye
Sn.striker:herkes varlık çağırabilir,hatta bu yazıları okurken bile yanınızdan hızla geçenler vardır.zaten bizlerle onlar iç içe yaşıyoruz...peki neden göremiyoruz?bence sizdeki sorunun asıl kaynağı 3.göz(vizyon) yeteneğinizin gelişmemiş olması...yani nasıl bizim 2 gözümüz vardır ve bunlar nasıl maddeleri görürse 3.gözde varlık enerjilerini görür...astral seyahatte varlıkların görülmesinin nedeni astral bedende olunması yani astral duyuların kullanılmasıdır...peki nasıl geliştirilebilir?meditasyon yaparak,astral çalışmalar yaparak vs...

striker

Kayıtlı Üye
Sn.striker:herkes varlık çağırabilir,hatta bu yazıları okurken bile yanınızdan hızla geçenler vardır.zaten bizlerle onlar iç içe yaşıyoruz...peki neden göremiyoruz?bence sizdeki sorunun asıl kaynağı 3.göz(vizyon) yeteneğinizin gelişmemiş olması...yani nasıl bizim 2 gözümüz vardır ve bunlar nasıl maddeleri görürse 3.gözde varlık enerjilerini görür...astral seyahatte varlıkların görülmesinin nedeni astral bedende olunması yani astral duyuların kullanılmasıdır...peki nasıl geliştirilebilir?meditasyon yaparak,astral çalışmalar yaparak vs...

zaten bende böyle söyledim :)
sorunun bendeolduğunu belirttim , uygulamarda değil :)
çağıran kişide iş yok yani :)
zaten bıraktım , okadar meşgaleye ayıracak vaktim yok, tabiki öğrenmek iyidir ama , bu işler öyle basit değil sanırım, emek vermek gerekir.
bende bu ilime emek vermeyi şuan yaşım itibari ile uygun bulmuyorum.
ilerde sizlerin tecrübelerinizden belki yararlanabilirim :)

webmanx

Kayıtlı Üye
Davet yapmadan önce kendinizi Ayetel kürsi ve Hıfz ayelerini okuyarak daire içine almalısınız.

maiela

Banlı Kullanıcı
cin çağırıldığında bazen gitmiyormuş bu doğrumu? gitmeyip o kişiye zarar verebilirmi?