Cin Vakası Yaşadığım Olay Hakkında..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Shera_x

Banlı Kullanıcı
Anlatacağım demiştim ve anlatıyorum. Bundan 3-4 ay önce yaşanmış bir olaydır.

Yakın bir arkadaşım vasıtasıyla bir kızla tanıştım. Kızla başta çok güzel anlaşıyorduk. Anlaşıyorduk derken o dediklerimi yapıyor ben onun dediklerini yapıyordum. Hemen hemen her Allah ın günü görüşüyor geziyor eğleniyorduk. Kendisi altından Ayetel Kürsi, boynunda muska taşıyor. Haftalar geçtikçe ben ve o segili babında yakınlaşmaya başladık.

Bir gün daha doğdu. Her zamanki gibi buluştuk. İkimizin birbirimize daha neyi anlatacağımızdan habersiz bir şekilde selamlaştık. Film gibi.. zaten olayı bana göre çekici kılan nokta da burası.. Ben ona gündüz gördüğüm ilginç rüyamı anlattım; rüyamda üstü açık ama içinde birisinin yattığı bir tabut gördüğümü ve hocanın biri gelip tabutta yatmakta olan ölü kişinin göbeğine sağ kulağını koyup dua tarzı bir şeyler okudu ve ölü gözlerini açtı. Gözleri maviydi :) (Elde var 1)

Kıza bunu anlattığımda kız korkmaya başladı ve bana şunu dedi; Ben de akşam bir rüya gördüm. Sen de vardın. Sevgili gibiydik. Tanımadığım bir kalabalığın içindeydik.. Birisi vardı bana bakıyor benimle konuşmak istiyordu. Daha doğrusu beni istiyordu. Beni senden kıskanıyordu ve onu da tanımıyordum. Uzun boylu yakışıklı hızlı ve mavi gözlüydü. (Elde oldu 2 :)) Sen benden bi ara ayrıldın ve bana mavi gözlü o çocuk geldi. Üstümdeki cevşeni muskayı istedi ve ben vermek istemedim. Mavi gözlü çocuk sinirlendi ve seni işaret ederek peşinden gitti. Korktum uyandım. Uyandığımda yatağımdaydım tam kalkacaktım yanıma o mavi gölü çocuk çıka geldi. "Enteresan..." Bana boynumda ki muskayı cevşeni vermemi söyledi ve ben tekrar vermek istemediğimi söyledim. Çok kızdı eliyle yukarı doğru sinirli bir şekilde hareket yaptı ve benim boynumdaki muka cevşen alev almaya başladı. Bu sefer daha çok korkarak uyandım. Uyandığımda kapı eşiğine baktım ve mavi gözlü çocuk oradaydı. Bir hayalet gibi... 3-5 saniye fazla durmadan kayboldu. Direk boynuma baktım. Muskayı cevşene baktım ve üzerinde yanık izleri vardı. Gittim onları yıkadım.

Evet arkadaşlar olay budur. Ben sabahlaığım için sabah 6 da yattım. Kız sabah 6da kalkmış. O gün yani ben yatarken o kalkıyor :) Bu olay üzerine bizler genel bilindik korunma dualarını okumaya başladık. Hoca aramaya başladık. Evliya tanıdığı olan bir abimizden yardım istedik. Evliyayı aramıştı. Kızların evinde sıkıntı olduğunu söylemişti. 3-5 gün sonra kurtardığını söylemişti. Kimisi kıskandılar sizi ya da birinizi birinizden kıskandılar dedi. Bu deyiş üzerine ben de söz geliştirdim; Geçmişteki aşklar da neymiş? Bizi alemler kıskanmış gülüm... hehe :)

O zamanlar kız biraz oynaktı. Yerinde duramıyor aşırı eğleniyordu. Şimdilerde ise kulağıma sözler kızın artık sakin olduğunu tanımlıyor. Yani bizim adını koyduğumuz bu cin vakası anısı yaşandıktan 1-2 hafta sonra ben kızla tamamen bağlantımı kestim. Bitirirken o bana düşmanca yaklaştı ben de ona düşmanca yaklaştım...

Bu kadar :) yorumlarınızı tasiyelerinizi eklemek/düzeltmek istediklerinizi bilmek isterim....

gnk

Kayıtlı Üye
sorun sende değil merak etme bende bu tür bir olay yaşadım ama anlatması çok uzun sadece bana aşık bir cin tarafından rüyamda haberdar edildim erkek arkadaşımla bu yüzden ayrıldık çünkü onlar seni seven insanı senden soğutma çabasına girerler sen kız arkadaşının her yaptığını yanlış anlarsın sana her yaptığı iğne misali batmaya başlar ben hala görüyorum şahsen bana bir zararı yok genelde gece 1 buçuktan sonra karartılar ve kişiler beliriyor kayboluyor kendime bir koruma yaptırdım o vakitten beridir de bana yaklaşmak yerine odamda yada kapı başında duruyor korkuyorsan üzerinde cevşen taşı sorun sende değilmiş zaten kız arkadaşındaymış oda geçmiş ayrılmışsınız seni artık rahatsız etmezler sevgiyle kal..

Shera_x

Banlı Kullanıcı
Şimdi öyle birşey söyledin ki. Belki de benim kısmetim o kızdı. Bu cinlerde kin öfke nefret varsa bizde de var. Onlar nasıl kendi alemine zarar geldiğinde bizleri öldürecek ruhumuzu kıyamet gününe kadar kemirecek akla gelmez işkenceler yapıyorlarsa.. Benim de öyle yapmam gerekmez mi? Ben de bir canlıyım benim de bi hayatım var. Onllar benim psiklojimi bozmakla hakları ne? Şeytan git dio onları öldür dio. ama sadece dio :)

gnk

Kayıtlı Üye
öldürmenin pek çok yolu var ama büyük alimler yapıyor onu biz yapamayız :) belkide o kız dı ama artık kapandı ve onlar muratlarına erdiler üzülerek söylüyorum ama Allah büyük o herşeyi yoluna koyar merak etme sen :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...