Cin Musallatı

Dyg067

Kayıtlı Üye
yanlış sorguluyorsunuz konuyla alakalı doğru biçimde soru yönelttiginizde cevab alacaksınız bakış acınızı degisitirin ve düşünmeye başlayin eminim doğru soruyu bulacaksınız
bakış açınızı siz değiştirin burdaki yorumlardan hiç biri sana büyücü büyü yapmış bu işi de anca bir büyücü çözer niteliğinde değil böyle birşey yapılmış olabilir yer gök dua işin ehli birinden yardım alabilirsiniz veya bir psikiyatriye götürün şeklindedir yok anlamadınız yok bidaha okuyun hiç hoş değil bu söylemler IQ yarıştıracaksak başka yerde yapalım siz bidaha okuyun öyle atar gider yapın burda

Dyg067

Kayıtlı Üye
Allah aşkına parayla büyü yapıp bozduğunu iddia eden kişi neden bu yeteneğini kendisi için harcamayıp ta başkaları için harcıyor.
büyüyü ve büyücüleri savunmuyorum kesinlikle parayla ya da parasız yapsınlar bozsunlar değil, eğer birinin başına haberi yokken geldiyse bu durumu Allah rızası için bozan veya dua veren hocalar da var, ayrıca büyücülerin kendileri için yapmadıkları ne malum onu da ancak Allah bilebilir burda sanki git bi büyücüye para ver de işini çözsün der gibi yorum yapmış konumuna düştük

ziavkurvick

Kayıtlı Üye
İş
Ahiret için
Yazdığımı yine anlamadığımız varsayarak yorumda belirtmek istediğimin konu icinde sorduğunuz sorunun cevabı zaten var konu içinde olmayan kafaniza takılan başka bir sorunuz oluştuğu zaman yazın di ama ne yazıkki sinirinize hakim olamadınız neyse bunları ileride kesf edeceksin farkına varacaksın allah yar ve yardımcın olsun

Dyg067

Kayıtlı Üye
Yazdığımı yine anlamadığımız varsayarak yorumda belirtmek istediğimin konu icinde sorduğunuz sorunun cevabı zaten var konu içinde olmayan kafaniza takılan başka bir sorunuz oluştuğu zaman yazın di ama ne yazıkki sinirinize hakim olamadınız neyse bunları ileride kesf edeceksin farkına varacaksın allah yar ve yardımcın olsun
amin teşekkür ederim bir tek ben biliyorum tarzı ve yine anlamadınız gibi söylemleri bıraktığınız gün siz de bazı şeyleri keşfedeceksiniz hayırlı geceler

Berliner

Kayıtlı Üye
Allah aşkına parayla büyü yapıp bozduğunu iddia eden kişi neden bu yeteneğini kendisi için harcamayıp ta başkaları için harcıyor.
istediğini bu yol ile elde edebilecek kişi büyük ilim sahibi olmalıdır. o ilim de zaten aklı fikri parada aşkda muhabbetde olan adama gelmez. Bu işler ile uğraşmaz.

ziavkurvick

Kayıtlı Üye
İş
Ahiret için
Bilgisizce yapıldığından dolayı bunlar oldu lütfen dikkatli olun

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Bu konular hakkında çok konu açılmaya başlandi ve bazı şeylerin artık öğrenilmesi lazim bu beni çıldırtıyor hep diyorum Günümüzde büyü etkisine sahip kimse yok denicem az dünya üzerinde toplasan parmak sayılarını geçmez olayları büyütüp büyüye çekip kendimizi rahatlatiyoruz mesela siz ayaklari öpülesi annenizin böyle bir durumu yaşamasını ona yakiştiramayip büyücülere ve büyüye çekiyorsunuz bunlardan yararlanmak kâr elde etmek isteyen kimselere fırsat veriyorsunuz ve düzenin işleyişini devam ettiriyorsunuz size yardim amaçlı birkaç dua paylaşıcam ama yarin şimdilik bir yazı yazıyorum
Büyü vardir Kuranda ilk cüz dede belirtildiği gibi kesindir aksi idda edilemez lakin günümüzde büyü etkisinde olan yoktur dünya üzerinde parmak sayısını geçmeyecek kadardır büyü etkisinde olan kişiler.

Kendi Başarısızlıklarımızı,Beceriksizlikliğimizi
Ve Bitmiş Tükenmişliğimizi, büyücülere Büyüye atıp kendimizi rahatlatiriz bana büyü yapılmış olmasaydı bu olmazdı ben bu hatayi yapacak adam veya kadin değilim gibi bir durumla karşı karşıya kalırız NE HİKMETSE VE NASIL BIR ŞANS ise tabi günümüz icin geçerli geçmiş icin değil üzerinde büyü olduğunu iddaa eden kişiler ileri seviyede rahatsız kişilerdir yatırılacak seviyesinde dir.

Elimdeki bilgi ve bulgular kesindir, dilediğim kimseyi büyü ile perişan ederim, dilediğimi de kurtarır, iyi ederim!?" diyemez. Allah Kesinlikle ve kesinlikle hiçbir kuluna böyle kesin bir salahiyet vermemiştir.

Daha açık ifadesiyle büyücüler ne bir karı kocanın arasını açabilirler ne de birini ötekine vazgeçilmez halde âşık yapabilirler. Yani ne sevdirebilir ne de nefret ettirebilirler. Bu gibi duygusal durumlar, tarafların kendi istek ve iradeleriyle sağlayacakları kazanımlarıdır. Birileri büyüyle sevdirip, büyüyle nefret ettiremez ! Arkadaşım!!!!!!!!!

Şayet böyle kesin bir büyü bilgisi mevcut olsaydı, sıhhatli kitaplarda yazılı olacak, yazılı olan bilgiyi de okuma yazması olan herkes okuyup bilecek, kıyıda köşede kırsal bölgelerde geçim vasıtası yapanların şahıslarına mahsus özel bir bilgi haline gelmeyecekti ! !!DİKKAT!!

Buna rağmen bazı semtlerde büyü yaptığı, yahut da bozduğu iddia edilen kimseler görülmektedir. Akla, mantığa ters düşen büyü yapma, bozma çareleri de ileri sürmekteler.

Şu kadar domuz yağı; şu kadar keçiboynuzu, yok inek gözü At kafasi Cekirge sidiği falan mezardan şu kadar toprak.gibi gizemli isteklerle çaresizleri etkilemeye çalışmaktalar... daha ayrıntılı yazıda hazırlıyorum !

Size katılıyorum öyle ümit ediyorum
O kadar çok insan var ki büyü üstünde çalışıp uygulayıp oldu tuttu diyen... bu bir tesadüf mü yoksa ilahi planda bir parça mi acaba ???

ziavkurvick

Kayıtlı Üye
İş
Ahiret için
Size katılıyorum öyle ümit ediyorum
O kadar çok insan var ki büyü üstünde çalışıp uygulayıp oldu tuttu diyen... bu bir tesadüf mü yoksa ilahi planda bir parça mi acaba ???
Büyünün var olma sebebi müslümanlarla sözde müslümanları ortaya çıkarmak bir sınav bir aldanış ufak etkiyle a bu bana allahtan daha hayırlı ve isteklerimi yerine getirebilir allaha dua ediyorum kabul etmiyor ama büyüyle istediğimi yapabiliyorum düşüncesine sahip insanları bir anlık hevesinden başka birşey değil şeytan ve ortaklarının (cinlerin) heryerde bilgi toplayıp insanların sıkıntılarını biliyor onlar büyünün nedenine bağlı olaylar geliştiriyor bunubuyu gerceklesti olarak gösteri ben san allahin vermediginiveriyorum diyo ama birdaha nekadr ugrssada olmuo gercek büyü günümüzde mevcut degil kulaktan dolma içine rastgele kafadan uydurma şarlatan sözleridir

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Büyünün var olma sebebi müslümanlarla sözde müslümanları ortaya çıkarmak bir sınav bir aldanış ufak etkiyle a bu bana allahtan daha hayırlı ve isteklerimi yerine getirebilir allaha dua ediyorum kabul etmiyor ama büyüyle istediğimi yapabiliyorum düşüncesine sahip insanları bir anlık hevesinden başka birşey değil şeytan ve ortaklarının (cinlerin) heryerde bilgi toplayıp insanların sıkıntılarını biliyor onlar büyünün nedenine bağlı olaylar geliştiriyor bunubuyu gerceklesti olarak gösteri ben san allahin vermediginiveriyorum diyo ama birdaha nekadr ugrssada olmuo gercek büyü günümüzde mevcut degil kulaktan dolma içine rastgele kafadan uydurma şarlatan sözleridir

Bence bu soylediginiz çok önemli ve biraz aklım karıştı.....

Yanı bizim zayif yonlerimizi o varlıklarla öğrenip, buyu yoluyla, o zayıf yönümüzü harekete geçirerek, bunu bize karsi kullanarak mi çalışıyorlar?

blacklist92

Kayıtlı Üye
Dostum şimdi ilk hocaya gitsen cin var diyecek ilk doktora gitsen psikolojik diyecek hangisine inanacaksın? ortam çıkarcılarla dolu umarım güvenilir birilerini bulursun.