cin mi bilinçaltımın oyunu mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BlueLuce

Kayıtlı Üye
başımdan yaklaşık 4 ay önce geçen bir olayı paylaşacağım. Üniversiteden dönem arası tatili için eve dönmüştüm, bir gün sabah 8-8.30 arası uyandığımda yatağımdan çıkmadım. bilirsiniz uyanınca birkaç dakika gözleri kapalı düşünmek hoştur. tam kalkmaya karar vermişken, parkelerden ses geldi(odaya sırtım dönük uyuyordum) ve annem sandım çünkü parkelerden önce kapıdan da ses gelmişti. tam anne deyip arkamı dönecekken gözlerim kapandı ve sırtıma bir ağırlık çöktü. hareket edemiyordum, ayetel kursi okumaya kalktım ama dilim de tutulmuştu. öyle bir iki dakika kaldım ve sonra ağırlık gitti. nedir bu?

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Biliçaltı bazen bize oyunlar oynar belki ondandır... Bu hayatta herşeyin illa cevabı yok.

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Bence bu tür olayların paranormal sınıfına alınması için aralıklı olarak tekrarlanması gerekir.

BlueLuce

Kayıtlı Üye
bu ilk kez değildi zaten. bu üçüncüsü fakat aralıklar bir yıldan bile daha uzun.

BlueLuce

Kayıtlı Üye
mrs. şeytan bence herşeyin bir açıklaması vardır sadece biz uzağındayızdır.

partos

Kayıtlı Üye
Öncelikle bi doktora görün burada paranormal varlık deriz ona inanırsın hastalık müdahale edilemiyecek hale gelin.Yoksa bu sitenin ve üyelerinin şarlatanlardan ne farkı kalır?

TheDarkLord

Banlı Kullanıcı
İş
Dark Magician
Klasik uyku felci geçirmişsin, büyütülecek birşey yok, çoğu insana ara sıra olur bu olay........

Requiem For A Dream

Kayıtlı Üye
Karabasan eskiden çok olurdu dil tutulması konuşamama gözünü açamama vesaire kafanıza takmayın doktora gitmenizede gerek yok. Sevgi ve ışıkla kalın iyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...