Cin çağırmak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Foras

Kayıtlı Üye
Ouija tahtasıyla çağırabilirsin . Forumda daha önce Urum tarafından bu tahta ile cin çağırma paylaşılmıştı , biraz araştırırsan ulaşabilirsin .

Tam 3 sayfa yorum olmuş ve bir kişide arkadaşın isteğinin cevabını vermemiş :)

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Yada sipariş üzerine internetten getirtebilirsin :) Sen yeterki iste :D

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Ben sizin ne demek istediğinizi anladım.
Benim de amacım çoğu zaman onlarla sohbet etmektir.

Size kendi yöntemimi önerebilirim;
Meditasyon, çakra- farkındalık çalışmalarıyla
enerjinizi yükseltin.

Onlarla transta veya astral boyutta iletişim
geçmeye çalışın.

Bunu bir kez başardınız mı, ruhsal
rehberlerinizle görüşebilirsiniz.

Onlar sizle sohbet etmeyi de yardım etmeyi de
çok isteyen iyi niyetli varlıklardır.

Bu deneyimi başka bir boyutta yaşadığınız için,
musallat durumlarından da bir derece korunursunuz.

İki alem arasında bir sınır çizebilir,
normal bir hayat da sürebilirsiniz.

janet

Kayıtlı Üye
Yada sipariş üzerine internetten getirtebilirsin :) Sen yeterki iste :D

Konuya direkt dalıp yazılan son mesajdan geriye doğru okuyunca, konu başlığı "Cin çağırmak istiyorum", verilen cevap: Yada sipariş üzerine internetten getirtebilirsin :) Sen yeterki iste :D

olunca öyle bir kahkaha attım ki, eşim ve oğlum yanıma geldi noldu diye :D:D:D

ufukalper

Kayıtlı Üye
Astral seyahatde hiç karşılaşamadım daha doğrusu astral daha yeni başladığım bir alan.Şöyle anlatıyım astraldeyken odamdan cıkmaıyorum odadayım fakat herseyin yeri değişik mesela avizenin üstünde tv falan var

xxboy88

Banlı Kullanıcı
biri de çıkıp demiyor ki kendimi tanımak, bulmak istiyorum, yardım edin:) hayli entresan

Marissa

Kayıtlı Üye
Bende senin gibi inanmıyordum, çağırdım ve sonuçları benim açımdan çok çok kötü oldu. çağırdığın (ismini telaffuz etmek istemiyorum) varlıkları bir kere gönderemiyorsun, yani evinde seninle yaşıyorlar. Çağırmaya başladıktan kısa bir süre sonra rüyama gelip beni "bizi neden çağırıyorsun" diye sıkıştırdılar ve 1 sene kadar geceleri kimseyle yatağını paylaşmayan, rahatına düşkün olan ben kardeşim olmadan uyuyamadım, şu andada tek yatıyorum ama yattığım odada aile bireylerinden biri olmadan uyuyamıyorum. o dönemde söylediklerim çıkıyordu, çok iyi fal bakıyordum, insanların zihinlerini okuyordum ama her gece rüyama gelip üzerime çöküp beni ağrı içinde uyandırıyorlardı. hatta en son tek yattığımda rüyamda beni bir tane o varlıkla evlendireceklerdi. zor uyandım uyanmasaydı kiii Allah korusun neler olurdu düşünmek bile istemiyorum....

Foras

Kayıtlı Üye
Foras tahta ankarada satılmıyor :(

Marangoza git bir parça ahşap al . Ahşabın üstüne bildiğin bir dilin alfabesindeki tüm harfleri yaz ve 0 dan 9 kadar da rakam yaz. ( Seçtiğin dil türkçe ise 'evet,hayır,görüşürüz ve benzeri şeyler yaz.)

Kolay gelsin :)

Marissa

Kayıtlı Üye
Ay nasil kurtulmasin,cin,i bir dövmedigi kalmis,Benim üstümede öyle biri atlasa,tutmayin beni,tozum bile görünmez.:willy_nilly::willy_nilly::willy_nilly::(

O dönemde onların varlığına inanmıyordum. Sağolsunlar var olduklarını çok güzel kanıtladılar :) Öyleki gece geldiklerinde zorla dua edip uyanmaya çalışıyordum ve uyanıyordum (yani öyle zannediyordum) kalkıp aynada kendime bakmaya içeri odaya gittiğimde, ışığı açmak istediğimde ışık yanmıyordu ve ben uyanamadığımı anlayıp tekrar yatağıma dönüp dua etmeye devam ediyordum. Uyandığımı zannetmem için beni kardeşimle, annemle bile konuştuğuma inandırmaya çalışıyolardı ama uyandığımda konuştuğum kişilerin annem ve kardeşim olmadığını öğreniyordum (annem ve kardeşimden)

Foras

Kayıtlı Üye
Eğer geldiğinde duygularını belli etmez isen kesinlikle musallat olacağını sanmıyorum . Sende en ufak bir korku belirtisi algılarsa kötü olabilir .

ifrit

Kayıtlı Üye
ufukalper kardes buyuk konusmamak lazim, yontem cok, ben de cagirdim az kala annemi kaybediyordum, benim yuzumden bi sey olsaydi kendimi affetmezdim, israfi ummar kac ayet okudum ALLAH biliyor, sonunda rahat birakdilar ,,ne bu merak milletde,, kacinin bu islerden kardesim,

ufukalper

Kayıtlı Üye
Annenimi kaybediyordun?tamam ben vazgeçtim aileme birşey gelmesini istemem

watcherboy

Banlı Kullanıcı
ufukalper kardeş bende cin çağırma duası var ama boşver tehlikeli transa geçmek için de şems suresini okuyorsun ama boşver derim....

Katarina

Kayıtlı Üye
Ya şu cinlerden ne kadarda korkuyorsunuz ya sanki tövbe haşa Allah olmuşlarda yok -çarpılırsın yok yamulursun bunu söyleyen arkadaşlar siz hiç cin gördünüzmü .Birebir karşı karşıya geldinizmi sağdan soldan duymalarla anlatmayın cinlermiş onlar cinse bizde ruhuz hangisi daha güçlü acaba allahın sureti olan kendi nefesimi? ki bu nefes öyle alıp verdiğimiz nefes gibi değil bunu isteyen olursa ayrı olarak araştırsın .Ben size bir şey söyleyeyim ruhunuzdaki gerçek gücü anladığınız zaman o cinler periler yada başka başka varlıklar hepsi sizin hizmetinizdedirler bu gerçektir.Yaratandan gerçekten korkuyorsanız diğer bütün varlıklar zaten sizden korkmaya mecburdurlar zarar veremezler ama sen yaratanı unutup cinden korkarsan ha işte o zaman haklısın yamulursunda çarpılırsında.Çağırma olayına gelince davet vardır lakin başka türlüde hep yanınızdadırlar pek çağırmaya gerek yok onları düşünür onlar hakkında konuşursan zaten bi nevi davettir .Onlar sizi sizin onları göremediğiniz yerden görürler.Çok basit kalbinizden ve beyninizden görür ve konuşurlar görmek farklı anlatılmıştır.Tabi siz bu anı yakalayıp anlarsanız sizde onları görürsünüz sonraki görmelerde değişebilir bunlar benim tecrübelerim .Bir zaman çok uğraştılar benimle neden dedim hep neden ben camlardan çıkmaya çalışıyordum ki demir parmaklıklara attığım kafanın haddi hesabı yoktu her yerim mos mor oluyordu gece ev halkınada zarar vermeye başlamıştım bir gece kalkıp anneme kafa attım farklı bir biçimde gösterdikleri içindi.Sonunda anladım sadece benim bildiğim ve uygulayıp karar verdiğim yöntemdi korkmamak korkmadım odamın köşesinde gördüğüm o varlığın üstüne atlayıp kesin bir dille ona anlatmamdı ölümüne şükür kurtuldum.Ve o günden sonra hiç bir cin yada beşka varlıklar beni rahatsız edemedi çünki korkmam gereken tek bir anlatamadığım yada anlatamayacağım tarif edemeyeceğim kelimelerin manaların tarif edmeyecekleri yaratan vardı.İmla kurallarını pek bilmediğim için moderatörler sizden özür dilerim umarım aydınlatıcı olmuştur.

Ben bunu bizzat yaşadım.Gitmiyor,kaldı;korkuyorum diyen arkadaşlarıma da hep söylüyorum.

Birincisi ben her gördüğümde senden korkmuyorum senden üstünüm dedim.
Konuştuğunda seninle konuşmak istemiyorum dedim.Konuşmadım.
Sakin olmak lazım.Bir süre sonra gitti.
Bunu duyanlar insanlar hep nasıl bu kadar sakinsin diye sordular.Yapılabilecek en iyi yöntem sakin olmak ve dua etmekti.Gerçekten de şaka gibi ama gerçek :D:D:D

sirazi

Kayıtlı Üye
Bencede uğraşma kardeşim yoksa başına türlü türlü sıkıntılar gelir ne geceni bilirsin ne gündüzünü haberin olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...