Cin Çağırma

albatros0

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar öncelikle tüm sorumlulukları, sorunları olabilecek her şeyi araştırdım ve forumda bunu yapıp yaşadığı sorunları yazan kişilerin konularını okudum. TÜM SORUMLULUKLARI KABUL EDİYORUM

ve sorum şu: Cin çağırma(davet etme) nasıl yapılır?

Dediğim gibi olabilecek her şeyi biliyorum ve bunları göze aldım. Lütfen "yapma, günah vs." Gibi kelimeler kullanmayın ben kararımı verdim.

Bilen kişiler bana özelden nasıl yapıldığını anlatabilir mi?

donzula

Kayıtlı Üye
Cin daveti, elinde tam davet olsa da bütün sorumlulukları alsan da kolaylıkla yapabiliceğiniz bir şey değildir. Öncesinde belli çalışmalar ister eğer ki bu çalışmalara vakıf iseniz zaten çağırmak için gerekli bilgi birikimine de sahip olursunuz. Sorumluluğu üstlenmek farklı kör dövüşmek farklıdır. Eğer ki kararlıysanız her şeyin en başından başlamanızı tavsiye ederim. Sevgiyle kalın.

davet

Kayıtlı Üye
Dün de bi abi geldi davet yapacaktı. Ben de eskiden davet yaptığım için bilgilendireyim dedim öncelikle yaşın +18 ise yardımcı olurum , ama davetlere icabet etmiyorlar sadece o alemle ilişkisi olanlara icabet ediyorlar dün gece 35 yaşındaki abiye zararlarını da söylememe ragmen tütsü vs davet yaptı (müslüman cin daveti) ama gelmediler. Kişilik karakter analizini çok iyi yapıyor bu varlıklar her türlü niyetinizi anlarlar abinin istegi de iş kazancının açılmasıydı dedim Allah tan iste ama.. İşte yaş büyük olunca kendi hür iradesi..Sende herşeyi göze almışsındır umarım , ama zaten büyük ihtimal icabet etmezler
Evet doğru söylüyor ? hem de daveti bayağı detaylandırıp bayağı teferruatlı yaptım ama benim yapmış olduğum bazı eksiklikler de olabilir tam olarak bunu bilemiyorum çünkü o kadar fazla çeşit dua okudum ki Davet bittiğinde tam 1,5 saat geçmişti zamanın nasıl geçtiğini anlamadım ama sonuç olarak icabet olmadı maalesef

davet

Kayıtlı Üye
Bir de böyle bir davet var bu daveti iddaa ediyorum hiç bir yerde bulamazsınız bu daveti almak için bir arkadaşa önemli sayılabilecek bir miktar para bile ödedim hatta bu daveti yaptığını söyleyen ve icabet olduğunu söyleyen 3-4 kişiyle bile konuştum internetten de bayağı bir araştırdım herkesin icabet oluyor dedi ama bana yine maalesef icabet olmadı denemek isteyen varsa buyursun paylaşmak istedim 150 yıllık bir kitaptan özel bir davettir bu gelenler Müslüman kılığında geliyorlar hatta Müslümanız diye iddia ediyorlar Ama araştırılmalarıma göre yeryüzünün en büyük şeytanlarından olan belial Lin askerleri olduğunu öğrendim

Aman diyorum dikkat edelim ama

Mekan:temiz sessiz ve rahatsız olmayacak gün ışığı görmeyecek

Yapılışı:yere tebeşir ile bir metre genişliğinde yıldız çizilecek

Çemberin iki köşesine karşılıklı olarak mumlar yerleştirilir beyaz mumu bir kibritle yak bardaktaki suda söndür beyaz mumla siyah mumu

siyah mumla beyaz mumlar yakılır ve bu mumlar iki köşeye karşılıklı olarak yerleştirir. Sonrasında toprak ile tuz karıştırılır. Çemberin etrafına serpilir son olarak tütsü yakılır ve çemberin ortasına oturulur.

***Sözler***

1.mum için 3 defa

lirach tasa vefa wehlic belial

2.mum için 3 defa

Aday vocar avage beel zebuth

3. mum için 3 defa

Eya onca azazel aken

4.mum için 3 defa

Anay onca secore zagan tasa

Tüm mumlar söndürüldükten sonra gözler kapatılır hiç birşey düşünülmeden beklernir.

Yavaş yavaş sesler ve görüntüler gelir.

davet

Kayıtlı Üye
Buda başka bir kulak daveti ve koruma duları ile birlikte burada bulunan koruma duaları gerçekten uzun yılların vermiş olduğu araştırmalarla bulunup test edilip onaylanmış olup gerçekten inanarak okuduğunda çok işe yarayacak korunma dualarıdır bu davete de tam manasıyla altını çiziyorum tam manasıyla riayet edilirse gelen varlık gerçekten insanı her manada uçurur ve %100 kesin olarak geldiği Çok fazla güvenilir bir kaynaktan teyit edilmiştir
Ama tabii ki çok fazla önlem alıp dikkat etmekte her zaman fayda var

8 Defa Salavatı Şerife

TAHASSUN DUASI 7 Defa

Bismillahirrahmanirrahim.

Tahassantü bi zil mülki vel melekut ve aksemtü zil izzeti vel ceberut ve tevekkeltü alel hayyil kayyum elhalimüllezi la yenamu ve la yemut dehaltu fi hifzillahi dehaltü fi emanillahi dehaltü fi hirzillahi bi hakkı kef hâ yâ ayn sâd küfitü hâ mim ayn sin kâf hümitü bi lâ havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil azim. İnni tevekkeltü alellahi rabbi ve rabbiküm mâ min dabbetin illa hüve ahizün binasiyetiha inne rabbi âlâ sırâtın müstekıym Allahumme salli ala seyyidina muhammedin zil hulukıl aziym. Ve âlâalihi vesahbihi bi adedi ilmillahil azıymi velhamdülillahi rabbil alemin.

Euzü bivechillâhil kerîm ve kelimâtillâhit tâmmatilletiy lâ yucaviz hünne berrün velâ fâcirün min şerri mâ yenzilu mines semâi ve mâ yâ’rücü fiyha ve min şerri mâ zeree fil ardı ve mâyahrücü minha ve min fitenil leyli ven nehari illâ târikan yatruku bihayrin yâ Rahman."

Rabbî en niy messe niyeş şeytanu binusbin ve azaba. Rabbî euzü bike min

Heme zatiş şeyâtıyni ve euzü bike rabbî en yahdurun. Ve hıfzan min külli şeytanin marid." Sad suresi 41 mümminun süresi 97/98 saffat suresi 7.ayet

Cinlere boyun eğdirmek için

Bismillâhirrahmânirrahîm. Ve minel cinni men ya’melü beyne

yedeyhi bi izni rabbihi ve men yezig minhüm an emrinâ

nüzikhü min azâbis seîr. Ya’melûne lehü mâ yesâü min

mehârîbe ve temâsîle ve cifânin kel cevâbi ve kudûrin râsiyâ

tin i’melû âle dâvude sükran ve kalîlün min ibâdiyes sükûr.

Ayetel kürsi 7 Defa

Nas Duası 7 Defa

Felak Duası 7Defa

Hasbinallah ve nimel vekil 8 defa

28 Gece Ara Vermeden

280 defa her gece

Et Yenmeyecek

Yalan Asla söylenmeyecek

Akşin makşin şemlehin

herûbin alşekûbânin cebrûrin

tûbin ehlin hüve rabbün

nûril â'lâ ecîbû da'vetî yâ hâdimel cevâşi bi hakkı hâzihil esmâi

fî üzünî ve'tinî bi ahbâri cemîın nâsi elvâhan 3 el'acel 3 essâah 3."

“Bismillahirrahmanirrahim. İnsarifû ilâ mekâniküm bârakellahü minküm ve aleyküm yâ ervâhıl ulviyetti ves süfliyyeti insarifû ilâ mevâ tıniküm ve cealnâ min beyni eydiyhim sedden feağşeynâhüm fehüm lâ yübsırûn, bârakellahü minküm ve aleyküm”

Üç defa okunursa davet edilen cinler geldikleri yere geri dönerler

Allah senden razı olsun sen ki gelmenle beni razı ettin benim davetimi kabul ettin senden Muradım şudur ki her ne vakit benim bir sıkıntım olsa benim sıkıntımı gideresin senin nazarın daima benim üzerimde olsun benim halimden gafil olmayasın sana her ne zaman ihtiyacım olsa ne dilesem Allah rızası için yerine getiresin denir.

davet

Kayıtlı Üye
buda benim dün akşam yaptığım davet

******* MÜMİN CİNLERDEN BİRİSİNİ DAVET EDİP ONUNLA GÖRÜŞMEK İÇİN *******

Temiz Ve Karanlık Bir Mahalde Kıbleye Doğru İki Diz Üzerine Oturarak

3 Defa Allahim Senin Huzurunda Senin Yardımınla Niyet Ettim, Senin Rızayı İlahinden Çıkmadan Cin Daveti Yapmaya. Mübarek Eyle Allahım Amin

3 Defa Eûzü Billâhi Mineş Şeytânir Racîm Dersin,

7 Defa Lâ Havle Velâ Kuvvete İllâ Billâhil Aliyyil Azîm Dersin,

Sonra Mümin Cinlere Seslenerek;
3 Defa Ey Allah Ve Resûlünün Emir Ve Yasaklarına İtaat Eden NUSAYBİN CİN KABİLESİNİN Mümin Erkek Cinleri! Yapmış Olduğum Davete İcabet Edin Bana Güzel, Nazik, İyi Huylu, Bir Ses ile Önce Konuşun Sonra Bana Görünün, Ve Benim Dünyalık Sıkıntılarımda Bana Yardım Edinki Allah Da Size Yardım Etsin, Peygamber Efendimiz Muhammed Mustafa S.A.V. Efendimizin Şefaatine Nail Olalım İnşaalah.

Sonra Ayağa Kalkıp Kıbleye Doğru Durarak
7 defa
1-Kul ûhıye ileyye ennehüstemea neferun minel cinni fekâlû innâ semi’nâ kur’ânen aceben
2-Yehdî iler ruşdi feâmennâ bihî velen nüşrike birabbina ehaden
3-Ve innehû teâlâ ceddü rabbinâ mettehaze sâhıbeten ve lâ veleden
4-Ve innehû kâne yekulü sefîhünâ alâllahi şetatan
5-Ve innâ zanennâ en len tekulel insü vel cinnü alâllahi keziben
6-Ve ennehû kâne ricâlün minel insi yeûzûne biricâlin minel cinni fezâdûhüm rahekan
7- Ve ennehüm zannû kemâ zanentüm en len yeb’asellahü ehaden
8- Ve ennâ lemesnes semâe fevecednâhâ müliet harasen şediyden ve şühüben
9-Ve ennâ künnâ nak’udü minhâ makaide lissem’ı femen yestemiıl âne yecid lehü şihâben rasaden.

Sonra sağ tarafa dönerek: “Ahsenellahü ilâ men ahsene ileyye min ervâhil mü’minîn” der

Sol tarafına dönerek Üç kez: “Ye, Saf, Dîş” sonra “Bikatlamediyş”

1defa “Tezdâdu bihâ sirran ve alâ sirriküm. Esselâmü aleyküm eyyühel ervâhut tâhireti min cânnil mü’minîn.”

Bu esnada müslüman cinlerden birisinin sana “Esselamu Aleyküm” dediğini işitirsin. “Aleyküm Selam” diye ona karşılık verdikten sonra gelen cine önce ismi sorulur zaten yabancı bir isim söylerse müslümanmısın diye sorulurmaz müslüman ismi söylerse tehid için nas suresi ve kelimeye şehaded edilip okunup Müslüman olduğu tehid edilir üflenir

sonra hayırlı olsun :)

davet

Kayıtlı Üye
ben bu davetin tam olduğuna ilginçtir çok inanıyorum hemde tüm kalbimle ama gelmemelerinin benim yaptığım yada yapmadığım eksik bişiyden olduğunu düşünüyorum ama bir bilen varsa paylaşırsa memnun olurum itiraf etmek gerekirse biraz konsantrasyon sorunum var hiç bir şey için endişe yada kaygı taşıyıp konsantre olamıyorum :( düşünsenize hayatımda ilk defa tam manasıyla bir davet yaptım gelecek olanlar cinler veya başka bişiy iyisi var kötüsü var anlaşma var isteklerini belirtme hangi surette nasıl gelecekler ve daha bir çok detay ama gayet rahat bi hÂl içindeydim bilemedim :)) sanırım duygularımı kaybettim :(

davet

Kayıtlı Üye
Ben bu davette daha bikatlamediyş der demez geldiler. Ama zaten ben bebekliğimden beri onlarla oldugum için alemleriyle çok kolay transa geçebildiğimden iletişimde bulundum. Bu daveti çocuklugumda yapmıştım.
Ama bir yandan da şöylede düşünüyorum ben eksik yada yanlış yapsam bile oradaki amac ve ritüel ve söylenenler amacına uygundu icabet edecek olan bence yine gelirdi çok kırıldım doğrusu :) hatta küstüm :)

davet

Kayıtlı Üye
Onlar insanların niyetlerini çok iyi bildiğinden karar veriyorlar uğrasam mı uğramasam mı senin ne isteyeceği bile biliyordur :) üzülme Allah a dua et sen iyi ki musallat olmadılar bazıları çok kızıyır insanların davetine kapı açtıgın için de bırakmıyor peşini hayatını karartıyor
Acaba bende ne gördülerde gelmediler o zaman millete neler geliyor ama bize gelince neyimizi beğenmemiş olabilirler
hatta az önce forumda gizlimabedim diye bir kullanıcı 2011 senesinde sanırım bir daveti ve yaşananları anlatıyor safya uçmuş yaşanan olayları bire bir aktarıyor

NaBe

Kayıtlı Üye
Korunma konusunda eksiklik var bilginiz olsun.

NaBe

Kayıtlı Üye
mesela neresi eksik

Korunma azametinde

Kaf,Ha,Ayn, Sad nerede.? Baslangıc

Bitiş Ha,Mim,Ayın,Sin,Kaf nerede
Paylaşımlarda alıntıysa alıntı belirtin eksikse eksik bilgi diye teyit edin ki insanlar sıkıntı çekmezsin.

davet

Kayıtlı Üye
TAHASSUN DUASI 7 Defa

Bismillahirrahmanirrahim.

Tahassantü bi zil mülki vel melekut ve aksemtü zil izzeti vel ceberut ve tevekkeltü alel hayyil kayyum elhalimüllezi la yenamu ve la yemut dehaltu fi hifzillahi dehaltü fi emanillahi dehaltü fi hirzillahi bi hakkı kef hâ yâ ayn sâd küfitü hâ mim ayn sin kâf hümitü bi lâ havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil azim. İnni tevekkeltü alellahi rabbi ve rabbiküm mâ min dabbetin illa hüve ahizün binasiyetiha inne rabbi âlâ sırâtın müstekıym Allahumme salli ala seyyidina muhammedin zil hulukıl aziym. Ve âlâalihi vesahbihi bi adedi ilmillahil azıymi velhamdülillahi rabbil alemin.
Yazıyor ama sanırım dikkatsizce okuyunca olur böyle şeyler bu iş zaten dikkat gerektirir bunuda söyleyinde yanlışlık kalksın ortadan ?

NaBe

Kayıtlı Üye
Yazıyor ama sanırım dikkatsizce okuyunca olur böyle şeyler bu iş zaten dikkat gerektirir bunuda söyleyinde yanlışlık kalksın ortadan ?
Siz bunu uyguluyormusunuz merak ettim..
Evet dediklerim yazıyor ama onun bir uygulaması var.. her okunuşta

davet

Kayıtlı Üye
Uygulamasını tüm detaylarını ben biliyorum Birinci okuyuşta sağa ikinci okuyuşta sola öne arkaya yukarıya aşağıya bir daire çizme şeklidir aslında bu biraz özetlenmiş hali diyebilirim yedinci okusa daire falan çiziliyor

NaBe

Kayıtlı Üye
Uygulamasını tüm detaylarını ben biliyorum Birinci okuyuşta sağa ikinci okuyuşta sola öne arkaya yukarıya aşağıya bir daire çizme şeklidir aslında bu biraz özetlenmiş hali diyebilirim yedinci okusa daire falan çiziliyor
Yanlış biliyorsunuz..
Veya kim size öğretmişse yanlış öğretmiş

Esenle kalınız..

davet

Kayıtlı Üye
Ama bir yandan da itiraf etmek gerekirse bu yani nasıl söylenir bilemiyorum Bu işin sırrının kelimeleri bir araya getirmekte olduğunu düşünmüyorum biraz yani gücünü bir yerden almak lazım çok inanmak lazım yürekten inanmak lazım bu duaların ayetlerin gerçekten arkasında çok büyük bir güç olduğuna Sadece kelimelerden ibaret olmadığına

davet

Kayıtlı Üye
Yanlış biliyorsunuz..
Veya kim size öğretmişse yanlış öğretmiş

Esenle kalınız..
Bendeki her bilgi bir geçmişe bir tecrübeye ve önemli kitaplara dayanır yazmış olduğum duada söylediğim gibi özet bir duaydı ama siz benden çok biliyorsunuz ya az önce yanlış dediğiniz şeyleri bir alıntı ile sizi cevapladım Şimdi yine yanlış biliyorsunuz dediğiniz şeyi yine cevaplıyorum bunuda artık yanlış derseniz lütfen kaynak gösterin yanlış olduğuna dair

Bu dua ile 7 kere okunur.

Bismillahirrahmanirrahim

Tahassantu bizil mülki vel melekut
ve aksemtü zil izzeti vel ceberut
ve tevekkeltü alel hayyil kayyumil halimillezi la yenamu ve la yemut
dehaltu fi hifzillahi
dehaltü fi emanillahi
dehaltü fi hirzillahi
bi hakkı ( burada sağ el serçe parmakdan başlayarak baş parmak kadar yumruk şeklinde sıkılır her harfte bir parmak kapatılır )
( burada sağ baş parmakdan başlayarak serçe parmak kadar el açılır )
kef he ye ayın sad küfiytü
bi hakkı hamim ayın sin kaf hümiytü
bi la havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil azim.
allahumme salli ala seyyidina muhammedi zil hulukil azim.bi adedi ilmillahil azim
ve sallallahu ala seyyidina muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ve sellim.

1.Okuyuşta Sağına
2.Okuyuşta Soluna
3.Okuyuşta Önüne
4.Okuyuşta Arkana
5.Okuyuşta Yukarıda
6.Okuyuşta Aşağıya
7.Okuyuşta Kendi Etrafında Dönerek Üflenir

NaBe

Kayıtlı Üye
İlk yazdıgınız zaman eksik oldugunu beyan etseydiniz keşke bende sizleri eleştirmiyecektim , amacım yanlış olan bir durumun izahını anlatmak şuan sorun yok ? Farklı teknikleri var buda bir tekniktir..

NaBe

Kayıtlı Üye
Kaf, Ha, Ya, Ayın, Sad denilirken sağ elinin
parmaklarını,
küçük parmaktan baş parmağa kadar, her harfin
okunuşunda bir parmak olmak üzere teker teker
kapatırsın. Beş harf okununca beş parmağını
kapatıp, elini yumruk haline getirirsin. Bundan
sonra Ha, Mim, Ayın, Sin, Kaf harflerini okunurken
de baş parmağından başlanarak, küçük parmağına
doğru, her harfi okuyuşunda bir parmağını açarsın.
Beş harfi okuyunca elin tamamen açılmış olur..
Bu işlemi duayı her ounuşta tekrarlarsın.

Esenle kalınız.