CHİLLOUT ile Farkındalık İnisiyasyonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
bu çalışmayı kendi başımıza yapabilme gibi bir imkanımız var mı?
Sorunuzu anlayamadım? Kendi başınıza neyi yapıp yapamayacağınızı soruyorsunuz, detaylandırırsanız daha iyi cevap verebilirim. İnisiyasyonsa kastınız bunun cevabı elbette hayır. Üniversiteyi tek başınıza okuyabilir misiniz, eğitimciler olmadan? Ancak üniversitedeki bölümleri belki araştırıp fikir sahibi olabilirsiniz ya da dışarıdan özel eğitmen tutarsınız ama sertifika veya diploma sorunu için de neler yapılabilir siz düşünün. Yeterlilik sınavları vs. vs. Burada bahsettiğimiz üniversite kainattır. Eğitmenler de farklı farklıdır. İnsan olmak zorunda da değil. Ben insan olan bir eğitmenim. Zaten yapabildiğiniz ve cevaplarını bulduğunuz bir şey varsa bana danışmanız veya yardımımı almanız gerekmiyor. Yani neyi tek başınıza yapacaksınız ben tam anlamadım. :)

zxaswe

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Sorunuzu anlayamadım? Kendi başınıza neyi yapıp yapamayacağınızı soruyorsunuz, detaylandırırsanız daha iyi cevap verebilirim. İnisiyasyonsa kastınız bunun cevabı elbette hayır. Üniversiteyi tek başınıza okuyabilir misiniz, eğitimciler olmadan? Ancak üniversitedeki bölümleri belki araştırıp fikir sahibi olabilirsiniz ya da dışarıdan özel eğitmen tutarsınız ama sertifika veya diploma sorunu için de neler yapılabilir siz düşünün. Yeterlilik sınavları vs. vs. Burada bahsettiğimiz üniversite kainattır. Eğitmenler de farklı farklıdır. İnsan olmak zorunda da değil. Ben insan olan bir eğitmenim. Zaten yapabildiğiniz ve cevaplarını bulduğunuz bir şey varsa bana danışmanız veya yardımımı almanız gerekmiyor. Yani neyi tek başınıza yapacaksınız ben tam anlamadım. :)

İnisiyasyonu kendi başımıza yapabilir miyiz diye kastettim ama açıklamışsınız....
teşekkürler

Amphitrite

Banlı Kullanıcı
Tam anlamıyla mükkemmel bir çalışma. :) İyiki de katılabilmişim. Hayatımda yaptığım en iyi şeylerden biri. ;) Teşekkürler Chillout. :)

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Of ya 5 ayla kaçırdım az kalmıştı 18ime :(

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Aa ben 18den gün almış oluyomuşum ne zaman katılacağım ki?

Amphitrite

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar, Chillout ile Farkındalık İnisiyasyonunu tamamlayan var mı? Benim 21 günüm henüz tamamlanmadı. Bu sebeple deneyimlerimi yazmıyorum. Tamamlayanlar birazcık anlatabilir mi deneyimlerini? ;)

Amphitrite

Banlı Kullanıcı
Chillout'un Psişik Güçler Farkındalık İnisyasyonuna bende katıldım. Çalışma bitti. Deneyimlerimi yazmak istiyorum; ancak nereden başlasam, nasıl anlatsam bilemiyorum. Çalışma boyunca günlük tuttum ve büyük boy bir deftere altı sayfa kadar yazmışım. O kadar dolu dolu geçen bir çalışmaydı, düşünün... :) Açıkçası anlatmak istemediğim bazı noktalar var ama bunlar dışında deneyimlerimi paylaşmakta bir sakınca görmüyorum. Çalışmanın ilk gününde astral seyahati deneyimledim. İmajinasyonumda kendimce ciddi bir yol katettim. Her çalışmada arındım ve enerjimin yükseldiğini hissettim. En güzeli de Chillout'un her deneyimimin yansıttığı anlamı bana sabırla açıklaması ve elinden geleni ardına koymayarak yardım etmesi oldu. :) Çalışmaya katılacak olan arkadaşlara önerim şu; Chillout'un verdiği bütün kurallara uyun. Hayatınızda büyük bir hızla pek çok şeyin değiştiğini göreceksiniz. En basitinden, yaşadığım deneyimler sonucunda kendime olan güvenim arttı. Her ne kadar dünyaya amaçsız gönderilmediğimizi bilsem de, ben kendimi amaçsız hissediyordum. Çalışmayla birlikte bu amaçsızlık duygusu da ortadan kalktı. Deneyimlediklerim de bana gösteriyor ki hepimiz bir amaç doğrultusunda şu anda buradayız ve ben o amacımı bu çalışma ile keşfetmeye başladım. Daha neler olacak kim bilir. Çok teşekkürler Chillout. :) Bu çalışmaya katılmak, hayatımda verdiğim en iyi kararlardan biriydi. :)

Jasminum

Kayıtlı Üye
Çok sevindim Amphitrite! :) Hayatının her alanında olumlu etkilerini ömür boyu görmeni diliyorum.

Elfangel

Kayıtlı Üye
Ben de bu çalışmaya katılıyorum. Bugün 6. gün. Çalışmaya katılırken bazı amaçlarım vardı ve sayın Chillout'a bunları açıklamıştım. Çalışmalarım bu doğrultuda gayet iyi gidiyor. Hayatımda pozitif etkilerini net olarak görüyorum. 21.günün sonunu merakla bekliyorum. Çok daha iyi olacağını biiyorum. Çok fazla deneyim açıklayamayacağım için de daha fazla yazamıyorum :)
Emekleri için de tekrar teşekkür ediyorum sayın Chillout'a

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Çalışmaya katılan diğer arkadaşlar da buraya yazabilir. (Tam olarak her şeyi yazmamak şartıyla) Çalışmalarınız sonunda çalışmanızın seyrine göre bazı teknikler de vereceğim. Yani dışarıda olmayan benim tekniklerimi veriyorum. Elbette bunlar rehber olacaktır çünkü gerçek bir ilerleme ancak kendi tekniklerinizi geliştirerek olacak. İnisiyasyonda uyumlanıyorsunuz bunu yapacak gücünüz de yetkiniz de olacak. Yeter ki aldığınız enerjiye ve kendinize güvenin, buna inanın. Her birinize günlük şaşırtıcı olaylar olmayabilir, bazılarınız şanslı çok garip, çok ilginç diyeceğiniz şeyler yaşıyorsunuz ama bazılarınızda bunlar olmayabilir. İşte bunları yaşasınız da yaşamasanız da bileceksiniz ki siz de aynı kanaldan aynı enerji ile uyumlanmaktasız, bununla beslenip arınmaktasınız ve aynı zamanda doldurulmaktasınız. Işık'ın gücü yanınızda, ışığınız daim olsun

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
bu çalışmanın tekrarlanması mümkün müdür?
Çalışmaları zaten normalde veriyorum. Bu arada bu çalışma için 10 kişi alacağım dedim ama 7 kişide kaldı. Yani hem talep ediliyor böyle toplu ve indirimli çalışmalar hem de sonra katılmıyorsunuz. Hem günlerce açık tuttum lakin katılım yine %70 olarak kaldı. Sonra da işte talepler geliyor tekrar. Sevgili Darknight, bu inisiyasyonlar sürekli veriliyor. Belli bir amaca göre de ayrılabiliyor ama bu II.si yapılan ''Genel Farkındalık ve Yeteneklerin Olası Çakışmalarını ve Enerji Kanallarını Açarak, Tıkanıklıkların Giderilmesi'' amacını taşıyan çalışmadır. Diğer genel sorularınızı özel mesajla sorabilirsiniz. Bu başlık sadece bu çalışmaya katılıp, sonuçlarını veya deneyimleri yazmak isteyenler içindir.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Çalışmayı alanların bazıları neden raporlarını sunmuyorlar? Derhal raporlar tamamlansın. Kontrol etmem lazım sizi sürekli bu biçimde ve gidişatınıza göre size sonunda nasıl teknikler verilecek bakmam lazım.

hakim

Kayıtlı Üye
Merhaba,ben de Sayın Chillout'tan bu eğitimi alan şanslı insanlardan biriyim.İlk uyumlama yapıldığı günden bu yana kendimde hissettiğim en büyük değişiklik farkındalığımın çok artması,bunun yanısıra her çalışma sonrası öyle bir enerji doluyorum ki ruhumda hissettiğim bu huzur duygusunu tam olarak anlatamam.
Sayın Chıllout'a herşey için çok teşekkür ederim.
Saygılarımla

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Merhaba,ben de Sayın Chillout'tan bu eğitimi alan şanslı insanlardan biriyim.İlk uyumlama yapıldığı günden bu yana kendimde hissettiğim en büyük değişiklik farkındalığımın çok artması,bunun yanısıra her çalışma sonrası öyle bir enerji doluyorum ki ruhumda hissettiğim bu huzur duygusunu tam olarak anlatamam.
Sayın Chıllout'a herşey için çok teşekkür ederim.
Saygılarımla
Son çalışma verilerine göre her biriniz çok iyi yollar kat ettiniz. Özellikle siz göremiyorsunuz ama ben her birinizi ayrı ayrı gözlemlediğimden, kim hangi ihtiyaç veya nedenle katılmışsa o yöne doğru gelişmeler oluyor. İnisiyasyonun ne kadar sağlıklı ve yerinde işlediğini görebiliyorum. Aranızda başladığı günden bu yana ilk kez gerçekten enerjileri deneyimleyenler de var, bu demek değildir ki onlarınki sağlıklı değil, elbette uyumlanıyorlar onlar da, elbette aynı kanaldan besleniyorlar. Çalışmalarınızın seyir hali beni ayrıca mutlu etmektedir. Disiplin ve istek için de ben sizlere teşekkür ederim.

leyl

Kayıtlı Üye
İlk kez uygulayıp belkide en çok etkilenenlerden biriyim ben :) Hala daha etkilerini görüyorum.Ve ne gariptir ki içimde şu durumda şöyle olsun dediğim isteklerim şimdi önüme çıkıyor.Yani ben aynı zamanda belkide en disiplinsiz olanlardanım da ama gerçekten inandığım birşeyi yaptım ve inanç noktasında çok şey kazandım bu çalışmadan.

cibabu

Kayıtlı Üye
Bende Chillout ile farkındalık inisiyasyonuna katıldım.Çalışmaları neredeyse yarıladık sayılır.Genel olarak şunu diyebilirim ki bu çalışmalar sayesinde hayatım daha pozitif olmaya başladı ve en güzeli de kendimi disipline etmeyi öğrendim ki bu benim için gerçekten zor bir olaydı ama bu yolda gerçekten epey yol katettim.Emekleri için Chillout'a teşekkür ederim. :)

duriod

Kayıtlı Üye
gerçekten güzel bir çalışmaya benziyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...