Celbi ve Teshir Denenmiştir.

marziya

Kayıtlı Üye
ben genel sordum.hani büyülerin süresi varmışya etkisini göstermeye başlaması için.diyelimki yedirip içirdik bunlar kaç günde etkiler karşı tarafı.

soykan bolu

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar elinizdeki celbi muhabbet ve aşk büyülerini paylaşırmısınız...acil lazım ..eğer benim de uzmanlığım olan konulardan benden yardım isterseniz.bende sizlere yardımcı olurum... herkese iyi günler...:eek:fftopic:acil!!

origanum

Yönetici
merhaba arkadaşlar elinizdeki celbi muhabbet ve aşk büyülerini paylaşırmısınız...acil lazım ..eğer benim de uzmanlığım olan konulardan benden yardım isterseniz.bende sizlere yardımcı olurum... herkese iyi günler...:eek:fftopic:acil!!

Sitede zaten bunlardan çok sayıda paylaşıldı, iyice baktığınızda görebilirsiniz. O acil lazım dediğiniz uygulamaları yapamayacak kadar acemi olduğunuz anlaşılıyor sözlerinizden. Bunların hiçbiri çalışmaz, arşive kalkmış eski uygulamalardır, böyle şeyler yapılmıştır diye bilgi olsun diye burada duruyor, birilerine uygulamasını tavsiye ettiğimiz için değil. Sitemizde böyle uygulamalar yapılmamaktadır. Sitede üyelerin birbiriyle yardımlaşması, yardım ilanında bulunması yasaktır.

sorunmu

Banlı Kullanıcı
Güzel kardeşim bu forumda kimse seni tehdit etmedi etmezde, zira bir durum olduğu an banlarız olur biter...daha öncede söylediğim gibi bu forumda açıktan msn adresi vermek yasak, sen profesyonel olduğunu söylüyorsun ama davranışların profesyonellikten çok uzak...Senin gib cin olmadan adam çarpan uyanıklarla daha öncede karşılaştık, o yüzden bu davranışını iyi niyetli olarak algılamıyorum Köyden kovulmanın daha önce uyardığım halde ısrarla reklamını yanlış yerde ve çirkin bir şekilde yapıyor olman,diğer türlü kendi reklamınızı yapabilmeniz için bir bölüm açtık zaten bilen bilir... iyisimi hangi izbe batakhaneden geldiysen kimin adamıysan yanına dön,bu forumda sana ekmek yok...üyelerimizi alenen kandırmaya çalışan bir zatı burada daha fazla tutamayacağım üyelerimizi korumak adına...haydi sana güle güle

Çok özür diliyorum bir iki yerde daha okudum "banlarız" ne demek?
Bu arada bir iki sataşma yüzünden verilen uygulamanın doğru olup olmadığı konusunda teretdüte düştüm.Şimdi hadim ismi yok diye yapılacak mı yapılmıyacak mı anlamadım. Başımıza iş açarmıyız?

tebokan

Kayıtlı Üye
iyi geceler bi yere yazdığınız büyülerle ilgili bi yazınızı okudumda ben size özelden nasıl ulaşabilirm daha yeniyim bu sitede ama

Kar

Elit Üye
Yasaklı kişinin niki değil,sitede yasaklı olduğunu gösteririr.O kişiye özelden ulaşamazsınız.

ibriz

Kayıtlı Üye
denemekten bahseden arkadaşlar oluyor. eğer bakalım olacak mı, hele bir deneyeyim diye düşünüp yaparsanız, sihirli değnek hak getire sevgili mabet üyeleri. büyü, sağlam irade, yüksek konsantrasyon ve net imajinasyon gerektirir öncelikle. diğer işlemler uygulamanın doğru yönlenmesi ve konsantrasyonun artması için destekleyici niteliktedir, eğer neye inanıyorsanız o yolda uygulamalar seçmeniz daha doğru olacaktır. örneğin müslümansanız druid büyüleri sizin konsantrasyonunuz için iyi olmayacaktır. ya da müslüman değilseniz havass sizin için bir müslümana olduğu kadar uygun olmayabilir. tabii ki bu değişebilir, sonuçta türkiyede islami bir kültür içerisinde yetişir çok büyük çoğunluk. inanmasanız da alınan kültür şamani ve islami bir kültürün uzantısıdır. doğu tarzı büyüler ekseriyetinize daha uygun gelecektir.

MANAVGATLI07

Kayıtlı Üye
Ben yaptim oldu tuza değilde karabibere okudum daha ekili olur diye

matahari

Kayıtlı Üye
İş
halkla iliÅŸkiler
karabibere derken tuz yerine karabiber mi kullandınız..ne kadar zamanda sonuç aldınız öğrenebilirmiyim mümkünse

[XTR] Similar Threads