canbar ask majisi

amanita_a

Kayıtlı Üye
Peki şöyle anlatayım ben aslında uğradığımın falan farkında değildim,geceleri sesler duymaya falan başladım seslenmeler beni banyoya çağırıyorlar kız sesleri kahkahalar falan korkudan taş kesilirdim ama gitmezdim.Sonra bir kedi her gece gelirdi yatağıma girer,ben çıldırmış gibi kalkıp kediyi kovalardım tabi bunu evdekiler görmüyor ve vücudumda tırmalama izleri de vardı ama annem sen kendi kendine yapıyosundur diyordu.Tabi daha da ilerledi bu durumlar gece ben kalkıp gezmeye başladım,bana annen şurda seni bekliyo hadi gidelim ben tutturup yolu gidiyorum.Psikolojim iyice bozuldu gördüğüm duyduğum şeylere kimse inanmıyordu ben iyice dağıldım ben ölücem ,toprak kokuyo ,ölmem gerek gibi laflar etmeye başladım ama bunlar benim düşüncelerim değildi tabi sonra beni hocalara götürdüler bayağı bi okundum muskalar yazıldı taşıdım yavaş yavaş rahatladım ve bitti.

Amonra

Banlı Kullanıcı
Hmm tekrar geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum size .! Sanırım siz bir ara cin çağırma ritüellerine katılmışsınız veya bedeninizi cinlere açık bırakmışsınız ! Onlarda musallat olmuşlar ....

amanita_a

Kayıtlı Üye
Nasıl oldu bilmiyorum açıkçası ne olduysa farkında olmadan oldu,evet canbar nasıl yapılır sizin ekleyebileceğiniz bir şeyler var mı,ben azimliyim yapmak istiyorum bunu artık başıma bir şey gelirse de yardımmmm diye koşarım buraya gerçi kendi düşen ağlamazmış:(

Amonra

Banlı Kullanıcı
Yo hayır kendi düşen alamaz diye bişey yok ! Normal bildiginiz yöntemde yapınız fakat boy abdesti almanızda çok fayda var . Temiz olmalısınız . Canbar büyüsünde cinden bir talepte bulunucaksınız . Kısacası küçük ama önemli bir anlaşma yapıcaksız .

MaHaRa

Kayıtlı Üye
Selamlar;

Sonuçlarını bizim ile
paylaşırsınız umarım :)

V'esSelam

Amonra

Banlı Kullanıcı
;) Sizde deneyin !! Sizinde sonuçlarınızı öğrenelim !!

tinalina

Kayıtlı Üye
Canbarı uygulamaya başlayalı 3 gün oldu sevdiğim çocukla aramda şuanda hala birşey yok ama çıktığı kızdan dün ayrıldı..Bunun yaptığım büyüyle bir iligisi varmıdır bilmiyorum ama ilerleyen vakitlerde işe yarayıp yaramadığını görücem

amanita_a

Kayıtlı Üye
Peki merak ediyorum tinalina cinle anlaşma falan yaptınız mı siz?Yukarıda amonra isimli üye öyle demişti ya o yüzden soruyorum.

tinalina

Kayıtlı Üye
Ben ondan talebimi buyurdum ama o henüz birşey istemedi.3 gündür hafif bi yorgunluk çekiyorum ama hiç kötü etkileriyle karşılaşmadım eğer olumlu olumsuz bir gelişme olursa buraya yazarım.

gothness

Kayıtlı Üye
güzel paylaşım olmuş eline sağlık...ben bunu aylar önce hazırladım karanlıkta temiz bir şekilde beklemede ama deri yerine kağıt kullandım o şekildede olabiliyor diye...gelgelelim adı yazılı kişiyi ne kadar sewiyorsam o kaarda nefret ediyorum :banghead: duygularım bu kadar karışıkken bir türlü aylardır çıkarıp başlama fırsatım olmadı...böyleyken yaparsam tutmucak biliyorum çünkü artık gelsede ne değişirki büyülerle bana gelicekse ne diye gelsinki falan noktasındayım :( bu büyünün hemen hemen kesin sonuç verdiğini biliyorum araştırdığım kadarıyla deneyenler neticeleri yazarlarsa iyi olur

amanita_a

Kayıtlı Üye
Talebinizi nasıl buyurdunuz yani bunun farklı bir yöntemi mi var paylaşırmısınız bizimle tinalina?

blessman

Kayıtlı Üye
slm arkadaşlar. bundan 1-1,5 ay önce bu büyüyü nette biryerde gördüm ve uygulamaya karar verdim. yazıldığı gibi hazırladım ve o gece kalkıp sölenenleri yaptım. buna birkaç kez devam ettikten sonra inanılmaz bir olumlu değişiklik oldu kişide bana karşı. ama gerçekten çok inanarak yaptım. daha sonra malesef işlerimden ve yogunluğumdan dolayı devam ettiremedim. yani 21 günü tamamlayamadım. su anda o kişiyle aramız ii fakat sonuç yok henüz ortada. en uygun zamanı bulup tekrar hazırlayıp başlıyacagım ve 21 gunu tamamlayacagım.

ceylin10

Kayıtlı Üye
ben canbar ve odkara büyülerini araştırdım biraz ama tam manasıyla emin olamıyorum bunlarla varlıklımıdır tutarmı yada ters tepermi yapma konusunda çok kararlıydım hatta hazırlığınıda yaptım fakat biyerde canbarın tutmadığını hatta ters etki oluşturduğunu okudum bu doğrumudur?

ceylin10

Kayıtlı Üye
hayır bunu bilmiyordum sadece kumaşı ve daireleri hazırladım dün akşam bu sabah uyanamadığım için gün doğmadan yapılması gerekenleri yapamadım bugün biraz daha araştırayım dedim ters tepiyo yorumları korkuttu sarımsak büyüsüde düşündüm hatta 2 saat kadar önce nohut büyüsü yaptım ve inanılmaz bişey oldu dün benden nefret eden insan bugün mesajıma cewap werdi ve yanıma gelip gelemiceğini sordu imkan bulursam gelicem dedi çok şaşkınım şuan

handem

Kayıtlı Üye
ya arkadaslar ben bu canbar büyüsünü yapmak istiyorum ama 21 gün boyunca abdestli olmak mı gerekiyor. o kısımla ilgili bir bilgi bulamadım ama bilen varsa cevap verirse sevinirim.

deja-vu

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar...
Canbar büyüsünü uygulamaya baslayalı tam 11 gün oldu, henüz bir gelisme yok fakat isteklerimin gerceklesmesi icin sadece 9 gün kaldı ve eminim ki hersey diledigim gibi olacak... Fakat sizlere bir sorum var, büyüyü uygulamaya baslasıgım günden beri uyku düzenimde inanılmaz bir bozulma var, bazen iki gün boyunca uyuyamıyorum, bazen ise günde 12 saate yakın uykuda kalıyorum bunun dısında inanılmaz bir yorgunluk ve halsizlik problemi cekiyorum... Sizce büyüyle bir baglantısı var mıdır ? Simdiden tesekkür ederim...

Flora

Kayıtlı Üye
Tek anlamadığım nokta nasıl bir deri üzerine yapılacağı :(