Çalınan telefon um

• Konbuyu başlatan Üye silindi 67799
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 67799

Merhabalar yeni aldığım yedek telefon umu bir ay önce kuzenimin kaynanasına verdim bugün isteme ye gittim de kuzenin kocası telefonu alıp çıkmış fark etmedim sattı telefon u kesin bu saat oldu gelmemiş eve kuzene senin kocen sattı sen alıcan diyor um ama yanaşmıyor bi dua varmı telefon alması için bana eşi madde bağımlısı samimiyet im yok kuzen yeni telefon alsın istiyorum yerine lütfen dua bi olumlama varsa yazarmısınız hep te beni buluyor böyle olaylar

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Kuzeninin kocasından telefonu çal
bir zamanlar 'çevirgel miydi,döngel birtanem' miydi öyle bir dua revaçtaydı.giden sevgiliyi döndürmek için.ve hiçbir zaman o duayla kimsenin döndüğünü ne gördüm ne duydum.yav zaten sevse gitmezdi,hadi trip attı gitti diyelim yine birşekilde dönerdi.seven kişi için duaya ne hacet..e canlısı dönmemişken duayla cansızı nasıl dönsün :)

Son düzenleme:

pisipisipis

Kayıtlı Üye
Reset atilmadiysa Google hesabından telefonumu bul özelliği ile konum üzerinden bulabilirsin yerini.
Ama telefonunun internete bağlı olması gerek değilse de en son görüldüğü yeri gösterir.
Merhabalar yeni aldığım yedek telefon umu bir ay önce kuzenimin kaynanasına verdim bugün isteme ye gittim de kuzenin kocası telefonu alıp çıkmış fark etmedim sattı telefon u kesin bu saat oldu gelmemiş eve kuzene senin kocen sattı sen alıcan diyor um ama yanaşmıyor bi dua varmı telefon alması için bana eşi madde bağımlısı samimiyet im yok kuzen yeni telefon alsın istiyorum yerine lütfen dua bi olumlama varsa yazarmısınız hep te beni buluyor böyle olaylar