Çakra ile ilgili sorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fikrimühim

Kayıtlı Üye
Merhaba:
Bir programda aura gösterimi paylaşılmıştı.Aura haritası falan çıkartılmıştı.
Bundan yola çıkarak ;
Bu uzmanlar aura haritası çıkaranlar çakraları açabiliyorar mı?Acemice bir soru ama en azından ne yaptıkları hakkında bilginiz var mı?
Eğer böyle merkezler varsa bilgi verebilirseniz sevinirim.
Şimdiden teşekkürler...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Çakra açmak değil düzenlemek demek lazım. Yapanlar var hatta siz de yaparsınız. Kısa bir eğitimle enerji yönlendirme hakkında en ufak bir kıvılcımınız varsa yapabilirsiniz. Tabi daha farklı ve etkisi farklı yöntemler, tesirler ve çalışmalar için uzman olmak gerekir. Akademi Larimar Ankara'da bu konuda danışmanlık alabileceğiniz bir yer benim önerebileceğim.

birkangs

Kayıtlı Üye
Bu konuyla ilgili istanbulda önerebileceğiniz bir yer varmı acaba ??

fikrimühim

Kayıtlı Üye
Çakra açmak değil düzenlemek demek lazım. Yapanlar var hatta siz de yaparsınız. Kısa bir eğitimle enerji yönlendirme hakkında en ufak bir kıvılcımınız varsa yapabilirsiniz. Tabi daha farklı ve etkisi farklı yöntemler, tesirler ve çalışmalar için uzman olmak gerekir. Akademi Larimar Ankara'da bu konuda danışmanlık alabileceğiniz bir yer benim önerebileceğim.
Aslında çakra derken belirli hastalıklar belirli çakraların kapandığına işaret.benimde troid problemim var ve boğaz ve onun uyumlu karşıt çakrasıyla alakalı problemler yaşıyorum ve maalesef ilaçlarla çözümlenmiyor psikolojik sebeplerden.Yakında Ankara seyahatim var.İnş. aklımda zaten Akademi Larimara bir konuda sorduğumda yine aynı durum yaşanmıştı ama uzak olduğu için iletişime geçmemiştim.Teşekkürler..
Peki Akademi Larimarda kendi sayfasına baktım ama eğitimler yer alıyor iyileştirmeler pek yer almamış,bu konuda bilgiler olsa daha iyi olurdu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...