Cadılık rituel aletleri

Hekate8

Kayıtlı Üye
Altar da birkaç eksik malzeme olması sorun olmaz mı?

xesim

Kayıtlı Üye
olmazsa olmaz şeyler vardır. onları tamamlamadan altarınızı tam oluşturmanız mümkün değil. ne gibi eksikler var açar mısınız?

Hekate8

Kayıtlı Üye
olmazsa olmaz şeyler vardır. onları tamamlamadan altarınızı tam oluşturmanız mümkün değil. ne gibi eksikler var açar mısınız?
Bir arkadaşım dedi birkaç malzeme eksik olması sorun olmaz diye ama Hiçbir şey almadım. Çünkü alacak kadar bütçem yok. Çalışmıyorum.

xesim

Kayıtlı Üye
umarım dalga geçmiyorsunuzdur. 'hiçbirşey' ile bir altar oluşturamazsınız.

Afifege

Kayıtlı Üye
umarım dalga geçmiyorsunuzdur. 'hiçbirşey' ile bir altar oluşturamazsınız.
Yeri degil ama iki sey sormak istiyorum. Bir rituele basladiniz, ayni anda altarini kendini ve rituelini imajine ederek desteklemek rituel icin daha iyi sonuclar verir mi? Ayrica altar eksik olsa da bazi elzem surumlar yuzunden rituel yapilmaliysa tamammis gibi hayal ederek, eksiklik icin yaraticinin tanri ve tanricasindan ozur dileyerek rituel hayata gecirilebilir mi?

Raybenn

Kayıtlı Üye
1-2 Senelik cadı değilseniz ve Arınma Ritüeli'ni yapmadıysanız altar illa gerekli değil.Ama illa olsun diyorsan çok bir bütçeye gerek yok.İşini görcek bir masa,tanrı ve tanrıçayı temsil eden mumlar,elementleri temsil eden araç gereçler(çok basit şeyler bunlar),değerli taşlar bunları al ilerde yavaş yavaş tamamlarsın ne biliyim değnek alırsın,athame falan acele etmene gerek yok önce güzelce aç çemberini bir süre büyü pratiğini yap ama en az 6 ay bilgilenme süreci yapman çok faydalı olur bir süre sonra dediğim gibi toparlarsın altarı.
İstediğin veya merak ettiğin bir şey bir sorun varsa bana danışabilirsin...

Raybenn

Kayıtlı Üye
Afifege eksik malzemeyle ritüel yapılmaz,altarında eksik varsa olmayan şey için özür dilenmez altarsızda çember açabilirsin.Ama belli bir ritüel veya büyü yapcaksan eksik malzemeyi farklı bir şekilde tamamlayamazsın.

Afifege

Kayıtlı Üye
Afifege eksik malzemeyle ritüel yapılmaz,altarında eksik varsa olmayan şey için özür dilenmez altarsızda çember açabilirsin.Ama belli bir ritüel veya büyü yapcaksan eksik malzemeyi farklı bir şekilde tamamlayamazsın.
Tesekkurler cok naziksiniz.

[XTR] Similar Threads