Buz Mavi Gözlü Arkadaş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

qamzee

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar,
Anlatacaklarımın yanında bir kaç sorum olacak sizlere. En baştan başlayayım. Bundan dört beş sene önce arkadaşımın komşusuna fal baktırmıştım. Bana sağımda ve solumda biri çok uzun boylu biri orta boylu iki varlığın ömrüm boyunca benimle olacağını söylemişti. O günden itibaren bir şeyleri araştırmaya başladım. İki sene önce aynada çekiniğim bir fotoğrafta yanıbaşımda uzun boylu bir varlık gördüm. Varlıkları, enerjileri görebilen arkadaşlarımda evime geldiklerinde sürekli uzun boylu bir şey gördüklerini söylüyorlardı. Bense sadece enerjisini görüyordum bunun içinde odaklanmam gerekiyordu. Bu sene üniversiteye gittim. Enerjisel konularda ben çok üst düzey insanlarla tanıştım ve bahsedilen uzun boylu varlığın yüzünü görmeme yardımcı oldular.Onlar onu sürekli olarak görüyorlardı. Bir gün otururken arkadaşımın yüzünde onu görebilmek için bir arzuda bulunduk. beş on dakikalık bir odaklanmadan sonra arkadaşımın yüzünde beyaza yakın mavi gözlü etrafı hafif kanlanmış, cildi beyaz ve hafif ıslak gibi ve kırışık boş bakan gözleri olan kafası sağa doğru hafif eğik kel ağzı garip bir varlıkla karşı karşıya kaldım. Çoğu zaman onu hissedebiliyor dilediğimde yanıma çağırabiliyorum ve onu hissediyor ve enerjisini sürekli olarak görüyorum. Bu ne demek? Bu mavi gözlü arkadaş neden benimle? Belki biri beni aydınlatabilir..

Huzur-Uykuda

Kayıtlı Üye
İş
Sosyal Medya Uzmanı
Konuyu ilk açtığında okudumaa hala kimse bi cevapta bulunmamış ben görüşümü yazayım. Şu ana kadar bi zararları olmadıysa fizksel yada manevi bi şekilde ve şuana kadar tehlikelerden uzak yaşadıysan yada öyle hissettiysen belkide varlıklar tarafından korunuyor olabilirsin senden etkilenmiş olabilir bu varlıklar. bunlardan ap ayrı bişeyde olabilir bende merak ettim bilen birisi varsa neyin ne olduğunu görelim neymiş :D

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Cevap aslında bence net ve basit.

Eğer işler bu seviyeye kadar gelmişse bence varlığın kendisine sormak lazım yani iletişime gecmek. Bunun ötesinde de bir cevap verilebileceğini sanmıyorum.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Kendini iyi, enerjik ve mutlu hissediyorsan iyi niyetlidir. Hayatta herşeyin iyi gitse sana yardımcı olsa korusa bile kendini mutsuz, yorgun ve depresif hissediyorsan niyeti kötüdür. Ne olduğunu kendin sorman gerek genede.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...