Büyüler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

çölrüzgarı

Banlı Kullanıcı
öncelikle herkese selamlar sorum şu çok ünlü bir astroloğun büyü kitabından bahsetmek istiyorum bu kitabın içi baştan aşağı büyü tarifleriyle dolu içinde herkesin yapabileceği yazıyor herkesin yapabileceği tarzda uygulamalar olurmu yani büyüyle alakası olmayan insanda bu tarz uygulamaları yapabilirmi sormaktaki kastım herkes büyü yapamaz diye biliyorum

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Büyü başka bir şey. Enerji yönlendirme ve dönüştürme biraz daha farklı ve bunun ilk adımı düşünmektir. Herkes düşünebildiğine göre herkes de bir mekanizmayı harekete geçirebilir. Bu hareket küçük/büyük olabilir. Bir insan hiçbir şey yapamıyorsa bile kendi düşüncesiyle kendisine etki eder mesela.
O astrolog arkadaş biraz da para kazanayım diye terimleri insanların en etkileyeceği biçimde doğru yanlış demeden seçmiş. hoş bugün doğru yanlış takan kalmadı zaten.
Ayrıca ne kitabı ne kişiyi ne de uygulama örneklerini bilmediğimden şuan fazla da yorum yapamıyorum.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
O astrologun kitabı bende de var içindeki uygulamaları yaptım fakat işe yaramadı, tabi başkası yapar olur onu bilemem. Hatta çok şaşırdım öyle bir kitap yazdğında. Hem büyü enerjisini karmanıza almayın diyor hem bunlar beyaz büyüler diyor. Bence o kitaptaki amaç olacagına inanki olsun. Yoksa öyle tarçınla mutfaktaki malzemeyle olacak iş degil. Herkes yapamaz fakat o kitaba göre yaptıgına inanki olsun diyor.
Ak-Kara-Kızıl vs. diye büyü ayırmaları, mentollü, az nikotinli, çok tarlı diye sigara ayırmaya benzer.

thea hera

Kayıtlı Üye
O satsın diye hikaye uydurmuş.. Herkes yapsaydı etrafta hacı, hocaya gerek kalmazdı.. Kaldı ki onlar yapsa bile her şeye müdahale edemiyorlar..

Her şey Yaradan.. Oku bilgin olmuş olur.. Sakıncalı olabilir ama ateş, mum, yakma vs.. Allah muhafaza..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...