Büyü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

beklenen_bebek

Kayıtlı Üye
Bilen biliyor kaynanam uzunca bır muddet ben ve esımle cok ugrastı ,en son koydugu buyuyu bulduk korkusuna esyalrını toplayıp eltımde ıkı ay eve gelmeden orda kaldı aradan ıkı ay gectı eve geldı ve dahada kavgamız olmadı kayınpederımle , o ara tekrarlatamamıs olabılır dıye dusunuyorum Uzun bır muddettır bebek sahıbı olmaya calısıyorduk malesef olmamıstı sımdı yenı bır eve tasındık 1 ay oldu ve 12 haftalık hamılelıgımı dusuk sonucu ogrenmıs olduk ama sureklı bır aglama bunalma etrafa saldırma gıbı falıyetler gosterdım elımden gelmeden oluyordu bu halende devam edıyor eger bana tekrar bısey yaptırmıs olsa bu bebegın dusmesını saglarmı zarar verırmı bılenlerden yardım beklıyorum tesekkurler

PlatinExorcist

Banlı Kullanıcı
öncelikle doktara görünmelisiniz ikinci olarakda büyü yasaktır büyü yapanda yaptıranda hem bu alemde hem diğer alemde şerrlerin en kötüsüne yakalanacaktır Allah ıslah etsin ne diyelim büyü yapan şerrlerin ana kaynağı olan şeytanlan anlaşma yapmış olur bir bebeğe zarar verecek kadar büyü yapmaya kalkıştıysa yani bişey diyomuyorum Allah onun cezasını verir o bize kalmış değil büyü bozmaya yönelik dua lar var moralinizi bozmayın siz dine yönelin dualarınızı Allah kabul edecektir saygılarımla...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...