Büyü Yaptırdım Ve?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

exorcist0600

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 3 yıllık bir birlikteliğim vardı. Çocuk benden ayrılınca büyü yaptırmak istedim. 1 ay süren çalışmalarla bu iş sürdü. Bana dönmesi için sadece 1 basamak kaldı ki. Karşıma başkası çıktı. Ben şimdi ne yapacagım?

aşk1

Banlı Kullanıcı
büyüyü bozdurun olması gereken bu. sonrasında yapcagınız şeylerin sonuçlarını düşünerek hareket edin. yeni çıkanla hemen sevgili olmayın onu uzunca tanıyın bir kaç ay gibi çümkü balıklama dalmak yeni ilişkiye iyi olmayabilir.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Büyüye gerek kalmadan o durumu yaşadım zaten.

Sen yaşadın diye illa bir başkasına da yaşatman lazım mı ?

Evrenin bir yasası vardır unutma.! Yaptığın büyülerin karşılığını alırsın negatif yaparsın negatif karşılığını alırsın.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Öyle bi kural mı var?

Kural değil yasadır bu.Majisyenler neden bir büyüyü yapmadan önce uzun süre hazırlık yapıyor,kendini geliştiriyor.Korumalarını alıyor.

Evrene negatif enerji yollarsan aynısını alırsın.Büyüde de enerji gönderiyorsun ve karşılığını alıyorsun.

dexter

Elit Üye
Bence sana tavsiyem bu tarz egolardan kurtulmandır. Mutluluğuna hep engel olacaktır emin ol, egolarından kurtulduğunda bunların ne kadar basit şeyler olduğunu anlayacaksın. Ve senin peşinden koşacaksa bunun büyü ile olduğunu bilmen seni yine de mutlu edecek mi? Lütfen iyi düşün bunları. Başkasının iradesini özgürlüğünü etkileyen durumlardan yana değilim...
İyi Forumlar.

mecra

Kayıtlı Üye
'Men dakka dukka' diye bir laf vardır, yani eden bulur.

Kişilerin özgür iradelerini büyü vs. ile etkilemeye çalışmamalıyız kanımca. Aşk acısı çekiyorsanız, çekin. Çünkü insanı olgunlaştıracak tek şey acıdır. Bundan sonra olacaklar için kalbinizin sesini dinleyin ve kendinize yeni bir sayfa açmayı deneyin. Başkası için değil kendiniz için yapın bunu.

Saprohil

Kayıtlı Üye
Bu eşi/sevgiliyi döndürme büyülerinde büyü yaptırdığın sevgilinin iradesini bir cin kontrole alıyor.Yani onu yönlendiriyor.İstemeden peşinde koşuyor.Sana aşıkmış gibi hissediyor.Yani sana duygusal bir zincirle bağlanıyor.Sevgili döndürme büyüleri böyle yapılır.Şimdi sevgilin kendinde değil.Sadece kendisini sana bağlıymış gibi hissediyor.Peşinden koşar da bence boş iş.

Sen şimdi karşına çıkanla sevgili olsan o peşinden koşsa mutlaka engel olur sana.Her yerde karşına çıkar.O sana kilitlenmiş durumda.Zaten büyüyü yapan seni kontrol ediyorsa bakar ki sevgili yapmışsın,büyü yaptırdığını da peşinden koşturuyorsun.Büyüyü bozar.

Yani saldım çayıra mevlam kayıra gibi bir durum yok.Medyum olan birisinin her gün kontrol etmesi gerek aşamaları.

guneş4

Kayıtlı Üye
Etki tepki prensibine inanırım örneklerini de yaşamış biri olarak :) Mutsuz ederek mutlu olunabileceğini sanmıyorum.

focus

Kayıtlı Üye
Büyüyü yinede yapsam yinede peşimde koşsa ama ben ona bakmasam?

bu nasıl bir mantık?

sevgi yada aşk derinliği yoksa ne anlam taşır.

herşey bu kadar kolaysa yaptırın büyüleri hayatlar karman çorman olsun. peki ya sonrası hiç düşündünüz mü?

eminim hayır der gibisiniz.

evet deseniz bile herşey sil baştan demektir.

3 sene az bir zaman değil ama sizi bir başkasına tercih eden ve sıg olan biriyle mümkünse hiç ilgilenmeyin,

salın gitsin yoluna,

arkanıza bile dönüp bakmayın yeni bir kapı mutlaka sizin önünüzde açılır ama algıda hata yapmamaya yani sütten agzı yanan yogurdu üflemeli misali daha dirayetli bir ilişki ve arkadaş seçimi yapın.

sevgi ve ışıkla kalın.

aşk1

Banlı Kullanıcı
inancınız ne bilmiyorum ama ben hep şunu derim.
biri bana kötülük edince kul kula ne edebilir ki asıl Allah vurmasın çünkü Allah vurursa o insan birdaha ayağa kalkamaz derim bunu hep.
Sizin yapmanız gereken başından beri büyü ya da başka yollara başvurmak yerine ilahi adalete havale edicektiniz. ve hayatınıza bakıcaktınız.
ve halen geç kalmadınız büyüyü durdurun. büyüden vazgeçin yapcağınız hatanın telafisi yok kendinize gelin.
ve ayrıca nerde görülmüş en ufaktan en küçük kötülüğe kadar kimin yaptığıyla kaldığı sizinde kalmaz.
umarım kimseye zarar vermezsiniz.

Ü

Üye silindi 15237

Bir insanı kendinize büyü ile ne kadar sevdirebilirsiniz ki ?
Hakiki sevgi saygıdan doğar...

canmert196

Kayıtlı Üye
yapilan islemler baska kimseye bahsedilmemelidir bozulmasina neden olur siz suan bahsettiniz birde degerli uyelerimiz yaptirmak yaptirmamak kendi oznel secimidir bize gore dogru olmayabilir maji platformu oldugundan dolayi daha fazla uzerine gitmekde dogru olucagini dusunmuyorum... sevgi ve isikla kalin

oguzqueee

Banlı Kullanıcı
İş
Endüstri Mühendisliği
Aslında bendede aynı olay olmuştu ve tek hayalim hayatına tekrar girip onu terk etmekti aynen öylede yaptım.. Ama dönüp baktığımda sadece içimdeki sevme duygusunu kaybetmiştim.. Anladımki intikam önce sahibini bitirir esenle kalın umarım mutluluğa erişirsiniz.

beklenen_bebek

Kayıtlı Üye
Allah aşkına elinizdeki neyinize yetmiyor kınamak için söylemiyorum ama kendinizi düşündügünüz kadar başkalarınıda düşünün bukadar bencillikte fazla ,hem başkasını istiyorsunuz hemde peşimden koşsun diyorsunuz unutmayın bu dünyada nefes alan tek siz degilsiniiz , elimizdekınle yetinmeyi bilmek lazım bir yerde

buzprensi89

Banlı Kullanıcı
Büyü yaparak insanların kaderleri ile oynamak şirk sebebidir... Büyücülerin ve yaptıranların günahlarını araştır ona göre hareket et... Ayrıca zorla güzellik olmaz ayrıldığın kişiye veya kendine yazık etme... Vazgeç bu sevdadan... Üç harflileri aşkına musallat edersen zaten mutlu olman mümkün olmaz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...