büyü olabilir mi ? ne yazıyor olabilir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

asee

Kayıtlı Üye
iyi akşamlar. Benzer konular baktım fakat cevap bulamadım , yeni konu açtığım için üzgünüm. Fakat acil yardıma ihtiyacım var. Teyzemin çantasından bir kağıt çıktı. Muska görünümlü bir yazı ne olduğunu anlayamadık. Sizce büyü olabilir mi ? internetten baktım büyü harflarine benziyor. sizce ne için yazılmış olabilir ?? Yardımlarınızı bekliyorum.. Şimdiden teşekkürler . Yazının Fotoğrafı Ekli dosyayı görüntüle 5542

duhanözlem

Kayıtlı Üye
İyİ akŞamlar bende bu sİteye yenİ katildim.yaziya baktiĞimda bana bÜyÜ gİbİ geldİ.sankİ ters bİrŞeyler yazilmiŞ gİbİ.allah yardimciniz olsun

focus

Kayıtlı Üye
bir tılsım, ama adam gibi yazmak yerine uydurukça yazmak ezbere dayalı yapılmış, hangi eliyle yazdıysa Allah o elini cezalandırsın,

işine saygısı olmayanlar, elbette yazılan kalemde önemli değil, lakin hiçbir şey bu kadar ucuzda değil. suya atın denize yada dereye ve korkmayın.

ışıkla ve saglıcakla kalın

asee

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim. Nasıl bir tılsım ne için yazılmış olabilir? zararlı mıdır?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
iyi akşamlar. Benzer konular baktım fakat cevap bulamadım , yeni konu açtığım için üzgünüm. Fakat acil yardıma ihtiyacım var. Teyzemin çantasından bir kağıt çıktı. Muska görünümlü bir yazı ne olduğunu anlayamadık. Sizce büyü olabilir mi ? internetten baktım büyü harflarine benziyor. sizce ne için yazılmış olabilir ?? Yardımlarınızı bekliyorum.. Şimdiden teşekkürler . Yazının Fotoğrafı Ekli dosyayı görüntüle 5542

Vefk'e ( tılsıma ) benziyor. Ama açıldığı için artık bir etkisi kalmamıştır. O kağıdı sirkeli suda bekleyin. Sonra toprağa gömün,ya da denize,dereye atın.
Ne tılsımı olduğunu bilmiyorum ama dediklerimi yaparsanız yani etkisiz hale getirmek için yapılması gerekenleri yaparsanız korkmanıza gerek yok.
Eğer bir daha buna benzer bir şey bulursanız o kağıdı açmadan sirkeli suya koyun belirli bir süre bekleyin sonra da denize ya da dere gibi yerlere atabilir,toprağa gömebilirsiniz. :)

asee

Kayıtlı Üye
Çok çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun umarım söylediğiniz gibidir.

bendekiben

Elit Üye
Resmi tersten çekmişsiniz bu bir vefk ama nizami bir şekilde yapılmış bir vefke benzemiyor gayet baştan savma yinede sayın Tahi'nin de dediği gibi sirkeli suda kavonozda yedi gün beklettikten sonra bir ağaca vurarak kırmalı ve toprağa gömmelisiniz bundaki amaç yazıların silinmesi.

iksir

Kayıtlı Üye
Bu hiç zararlı bir şey değil ben bu işlerden nacizane biraz anlarım euzü besmele ile başlamış sonundada hayır hatemiyle bitirmiş gerçekten bütün samimiyetimle söylüyorum korkacak bir şey yok eğer onu atmadıysanız tekrar katlayın üstünüzde veya çantanızda yada kapınızın üstüne koyun bunun gibi sorunlarınız olursada her zaman yardımcı olmaya çalışırım.Herkesede yardım etmeye çalışırım

beklenen_bebek

Kayıtlı Üye
pek anlamam boyle seylerden ama buyu desek neden cantaya koysunlar ki bulunması en basıt yer ?

PlatinExorcist

Banlı Kullanıcı
böyle bişey düşük bir büyü çeşidi ama denildiği gibi uydurukça yazılmış tutmaz kuralara göre yazılmış ama ne olur ne olmaz büyü yü bozmaya yönelik dua lar okunamalısın ve kağıdı yakmalısın teyzenede dikkatli olmasını söyle ki yaptıysa düşmanınız olabilir saygılarımla......

PlatinExorcist

Banlı Kullanıcı
birde sarılmışmıydı sarım tarzı nasıldı muska şeklindemiydi zaten harfler doğru yerleştirilmemiş uydurkça ve kurallara dikkat edilmeden normal bir kalemle yazılmış saygılarımla...

maxcod

Banlı Kullanıcı
Eğer büyü aktifse hızlı çözüm aynı renkte bir kalemle büyünün metnini değiştirmek sonra da kağıdı birkaç parçaya bölüp yakmaktır.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Eğer büyü aktifse hızlı çözüm aynı renkte bir kalemle büyünün metnini değiştirmek sonra da kağıdı birkaç parçaya bölüp yakmaktır.

Kağıdı yakmak enerjiyi serbest bırakır. Kişi zarar görebilir.
Bozması için sirkeli suda 7 gün bekletmesi lazım. Sonra onu toprağa gömmesi lazım. Yazıyı değiştirseniz bir şey fayda etmez.

maxcod

Banlı Kullanıcı
Kağıtta sanılanın aksine enerji yoktur. Büyüyü sağlayan şey ise sözlerdeki enerji değil bedensiz varlıkların olaya müdahale etmesidir. Bu yüzden kağıdı yakmak çözüm yollarındandır.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Kağıtta sanılanın aksine enerji yoktur. Büyüyü sağlayan şey ise sözlerdeki enerji değil bedensiz varlıkların olaya müdahale etmesidir. Bu yüzden kağıdı yakmak çözüm yollarındandır.

Yanlış biliyorsunuz. Majikal yazı dilleri vardır. Enerji yazıya aktarılır ve büyü yapılır. Örneğin : Tılsım,vefk . :)
Kağıdı yakarsanız bu enerji açığa çıkar. Eğer yaktığınız büyü kağıdı negatif uygulamaysa negatif enerji açığa çıkar. Bu da kişiyi etkiler.
Enerji sadece sözlerde yoktur. Araştırmalısınız. Önerdiğiniz şeylerin üyelere zararı var mı yok mu bunu araştırarak önermelisiniz. :)
Bu dediklerimi sakına yanlış anlamayın amacım sizi kötülemek değil. :)

maxcod

Banlı Kullanıcı
Yanlış anlamadım ve düşünceleriniz için teşekkür ederim. Biz de insanız hata yapabiliriz. Ancak büyünün insanların enerjisiyle yapılması dini inancımda kabul edilmediği ve büyüyü sağlayanların bedensiz kötü varlıklar olduğundan bahsedildiği için yazdım. Farklı inanışlara saygı duyarım :)

Sasdad

Kayıtlı Üye
Yanlış biliyorsunuz. Majikal yazı dilleri vardır. Enerji yazıya aktarılır ve büyü yapılır. Örneğin : Tılsım,vefk . :)
Kağıdı yakarsanız bu enerji açığa çıkar. Eğer yaktığınız büyü kağıdı negatif uygulamaysa negatif enerji açığa çıkar. Bu da kişiyi etkiler.
Enerji sadece sözlerde yoktur. Araştırmalısınız. Önerdiğiniz şeylerin üyelere zararı var mı yok mu bunu araştırarak önermelisiniz. :)
Bu dediklerimi sakına yanlış anlamayın amacım sizi kötülemek değil. :)

Yanlış anlamayında bu negatif enerji pozitif enerji işlerine girersek çıkamayız bence ben kesinlikle bunun doğrudan varlıklarla alakalı olduğunu düşünüyorum.Enerji muhabbeti safsata geliyor.

Sasdad

Kayıtlı Üye
Yanlış anlamadım ve düşünceleriniz için teşekkür ederim. Biz de insanız hata yapabiliriz. Ancak büyünün insanların enerjisiyle yapılması dini inancımda kabul edilmediği ve büyüyü sağlayanların bedensiz kötü varlıklar olduğundan bahsedildiği için yazdım. Farklı inanışlara saygı duyarım :)
Bende Müslümanım ve böyle düşünüyorum.Büyü Bedensiz varlıklar aracılığı ile etki eder.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...