Büyü öğrenebileceğimiz kitap varmı?

Yazgıt

Kayıtlı Üye
Merhaba Gizli Mabet üyeleri, Acaba büyü öğrenebileceğimiz bir kitap varmıdır? Sıfırdan öğrenmek istiyorum.

Şimdiden teşekkürler

HiddenGhost

Kayıtlı Üye
Bence buyu dedigimiz seyin temelinde inanc yatiyor. Hayat felsefemdir; 'neye inanirsan onu yasarsin.' Buyu tarifleri genelde zor bulunan materyallerden veya otlardan olusuyor. Eger kolay olsaydi inancimizin etkisi de az olurdu. Ama buyu tarifine ulasmak basli basina zorken bir de buyuyu yapmak daha da zor derken guclu bir inancla inaniyorsun olacagina. Ve enerjini ona yonlendiriyorsun ve bazen gerceklesiyor istediklerimiz. Aslinda buyu tarifiyle ilgisi yok bizim dusuncelerimiz, enerjimiz, inancimiz buyu etkisi yaratiyor.

Ben zamaninda cok buyu kitaplari edindim ve cogu tarifleri cok sacma buldum, zaten yaygin olmayan isimlerdi benim icin. Denedim de ama tarifleri sacma bulan ben, inanc olmayinca ve bir sey yapmayinca kendiliginden nasil gerceklesecekti? Hepsini cope attim.

Ozel degilse siz ne tur bir buyu ariyorsunuz?

HiddenGhost

Kayıtlı Üye
Eger ozel bir tarifden ziyade buyu, iksir gibi karisimlar elde etmeye ilginiz varsa daha etkili sonuclar veren ve benzer uugulamadan olan kimya ogrenmenizi tavsiye ederim. Sahsen ben oyle yapiyorum ozellikle de dnasal etki eden gazlar, karisimlar yapmak istiyorum. Ornegin bi insani buyuyle aninda uyutamazken kimya ile uyutabilirsiniz. Yada odurmek, yada sifa bulmasini saglamak gibi gibi. Buyu karisimlarinda cogu oyle degil midir? Yaptiginiz karisimi hedef canliya icirmek gerekir. Uzaktan kontroller icinse psikolojik manipulatif yontemler var.

Onerilerimi yanlis anlamayin. Konudan farkli bir alana yonlendirmeye calisiyor gibi gorunmek istemem. Ortak ilgi alanindan dolayi kendimi yakin hissettigim icin dusuncelerimi paylasmak amaciyla ve eger buyu kitaplari edinemez veya tutmazlarsa alternatif ilgi alani fikirleri olsun diye yazdim cunku zamaninda benimde cok ilgim vardi ve ogrenmek icin ogrenmek istiyordum.

Demileus

Kayıtlı Üye
Merhaba Gizli Mabet üyeleri, Acaba büyü öğrenebileceğimiz bir kitap varmıdır? Sıfırdan öğrenmek istiyorum.

Şimdiden teşekkürler
Büyü dediğin kavram çok geniş. Ne tür şeyler istiyorsun ' Absoluta Virtute' adlı çok bilgili bir arkadaşımız mevcuttur. Başlangıç olarak iyi bir öğretmen bulmak çok önemlidir, sitemizde ki bu kadim dostumuzun sayfasına bakıp kendine göre bir yol haritası çizmeni tavsiye ederim. Çok kapsamlı ve kolayca gerçekleştirebileceğin konuları mevcuttur.

Yazgıt

Kayıtlı Üye
Büyü dediğin kavram çok geniş. Ne tür şeyler istiyorsun ' Absoluta Virtute' adlı çok bilgili bir arkadaşımız mevcuttur. Başlangıç olarak iyi bir öğretmen bulmak çok önemlidir, sitemizde ki bu kadim dostumuzun sayfasına bakıp kendine göre bir yol haritası çizmeni tavsiye ederim. Çok kapsamlı ve kolayca gerçekleştirebileceğin konuları mevcuttur.

teşekkürler

Yazgıt

Kayıtlı Üye

ben öğretmesi için peki onu nasıl ikna edeceğim?

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Maji yapan burada ritüeller paylaşan birisini bir şey için ikna etmekten mi bahsediyorsun, bir de ikna tekniğini açıktan soruyorsun..
İkna edemezsin, isterse yardım eder.
Onu etiketleyebilirsin yorumda, yada profiline yazarsın.