Büyü mü?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Darkprincess

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar, geçen gün servisteyken birden babam işten çıkarılırsa ne olur ne yaparız diye düşündüm. Sebepsiz yere düşünmüştüm. Ama şimdi öğrendim ki babam o gün işten çıkarılmış. Sanırım içime doğdu. Ben bu işin içinde büyü olduğunu düşünüyorum. Babamın üzerinde zaten büyü var birde işi için yapıldı sanırım. Kendisi büyü yapıldığını kabul etmiyor ama... Ne yapmamı önerirsiniz?

zelcefa

Banlı Kullanıcı
Bakım yaptırıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz

zelcefa

Banlı Kullanıcı
Bu konu üzerinde uzman olan kişiler tarafından yaptırabilirsiniz yıldızname ile vs

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Merhaba arkadaşlar, geçen gün servisteyken birden babam işten çıkarılırsa ne olur ne yaparız diye düşündüm. Sebepsiz yere düşünmüştüm. Ama şimdi öğrendim ki babam o gün işten çıkarılmış. Sanırım içime doğdu. Ben bu işin içinde büyü olduğunu düşünüyorum. Babamın üzerinde zaten büyü var birde işi için yapıldı sanırım. Kendisi büyü yapıldığını kabul etmiyor ama... Ne yapmamı önerirsiniz?

Büyü olduğu kanısına nasıl vardınız ? Her şeyi büyüye bağlamayın. Neye inanırsanız o olur. Sizin inandığınız şeyden dolayı başınıza bu tür olaylar geliyor olabilir o yüzden dikkat edin.

Bu hayatta insanın başına her şey gelebilir. İşten çıkarıldı diye büyü olduğu kanısına varamazsınız. Her şeyi büyü bağlarsanız paranoyak olursunuz.
Hayatınızda kötü bir olduğu an büyüye bağlarsınız.Bu da psikolojinizi kötü etkiler.

O yüzden bir sorun olmadığına inanın. Ama ben yinede şüpheleniyorum diyorsanız. Syn.Urum ya da Yule'ye mesaj atıp bakım yaptırın. :)

Sevgiyle Kalın. :)

elifackles

Kayıtlı Üye
O sırada içinize doğmuş olabilir.Bunu hemen büyüye yormak yanlış olur.İçiniz rahat etmiyorsa bakım yaptırın yine de.

Sasdad

Kayıtlı Üye
İçine Doğması Tesadüf demek olur ki Ortada tesadüflük bir durum yok.Herhangi bi yeteneğiniz yok büyüden şüpheleniyorsanız Etrafta varsa güvenilir birine yada Siteden URUM Sanırım bakım yapıyor ona danışınız.

Darkprincess

Kayıtlı Üye
Büyü olduğu kanısına nasıl vardınız ? Her şeyi büyüye bağlamayın. Neye inanırsanız o olur. Sizin inandığınız şeyden dolayı başınıza bu tür olaylar geliyor olabilir o yüzden dikkat edin.

Bu hayatta insanın başına her şey gelebilir. İşten çıkarıldı diye büyü olduğu kanısına varamazsınız. Her şeyi büyü bağlarsanız paranoyak olursunuz.
Hayatınızda kötü bir olduğu an büyüye bağlarsınız.Bu da psikolojinizi kötü etkiler.

O yüzden bir sorun olmadığına inanın. Ama ben yinede şüpheleniyorum diyorsanız. Syn.Urum ya da Yule'ye mesaj atıp bakım yaptırın. :)

Sevgiyle Kalın. :)
Kendisinin üzerinde şuan büyü var zaten. Ayrıca evde kaç defa büyü bulduk. Eski işinden çıkarılma sebebi de büyüymüş. Bu yüzden emin konuştum.

zelcefa

Banlı Kullanıcı
Siz herseye kulak asmayın dediğim gibi bakım yaptırıp gerekli sonuçları alır ve ona göre hareket edersiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...