büyü mü var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

halo11112

Kayıtlı Üye
Benim kız arkadaşım var uzun süreden beri seviyorum ama cidden seviyorum birgün durduk yere eski sevgilisi aklina gelmiş bulusacaktik buluşmayı iptal etti çocukla buluştu ben allaha yalvardim bana dönmesi icin hayırlısı oldu ve döndü fakat o günden beri bi sıkıntı bi sıkıntı dışarı cikasi gelmiyo ruyalarında arada köpek görüyo sürekli sıkıntılı büyü değilse bile negatif enerji altinda kalmış olabilir kesin konuşmuyorum ne yapabilirim bu konu hakkinda

Not : armut piş ağzıma düs hesabı yapıyorum kusura bakmayın telefondan giriyorum o yüzden tekrar kusura bakmayin

maxcod

Banlı Kullanıcı
Benim kız arkadaşım var uzun süreden beri seviyorum ama cidden seviyorum birgün durduk yere eski sevgilisi aklina gelmiş bulusacaktik buluşmayı iptal etti çocukla buluştu ben allaha yalvardim bana dönmesi icin hayırlısı oldu ve döndü fakat o günden beri bi sıkıntı bi sıkıntı dışarı cikasi gelmiyo ruyalarında arada köpek görüyo sürekli sıkıntılı büyü değilse bile negatif enerji altinda kalmış olabilir kesin konuşmuyorum ne yapabilirim bu konu hakkinda

Not : armut piş ağzıma düs hesabı yapıyorum kusura bakmayın telefondan giriyorum o yüzden tekrar kusura bakmayin

Arkadaşınızı çok pis kumpasa düşürmüşler. Eski sevgilisiyle konuşmanızı öneririm. Büyüden yana şüpheniz artarsa duaya başvurun. Umarım kurtulursunuz.

maxcod

Banlı Kullanıcı
Ben müslüman olmadığım için Türkçe dua ediyorum sana da öneririm. Yok diyorsan müslümanların önerdiği ayetel kürsi vardır.

halo11112

Kayıtlı Üye
Peki ben burdan etsem onun adına olur mu ? Kusura bakmayın biraz acemiyim

maxcod

Banlı Kullanıcı
Onun adına dua edemezsiniz fakat onun iyiliği için dua edebilirsiniz. Duadayken arkadaşınızın sıkıntısının düzelmesini isteyebilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...