Büyü mü?kimden yardim alabiliriz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

VINERBROOD

Kayıtlı Üye
İyi geceler arkadaşlar.Gercekten cok karışık vee zor durumdayız yardımcı olursanız sevinirim.Nişanlım 6-7 aydır cok farklı davranmaya farklı seykler hissetmeye basladı.Uyku düzeni kalmadı normalde horul horul uyayan adam gitti yerine ufacık cıtırtıda uyanan adam geldi.Sürekli rüyasında 2 3 yaslarında bir kız cocugunun(aynı cocuk)gel beni kurtar dediğini görüp etkisinden kurtulamıyor.Birlikte kaldıgı arkadasları uykusunda surekli dişlerini gıcırdattıgını ve karsısında biri varmış gibi konustugunu söyluyorlar.Durup dururken tuhaf sesler duyup karaltılar sıyah seyler görüyor.Normalde büyüye hic inanmaz hatta bana bir gidelim soralım dediğimde kızardı ama bugun hayatım sana sarılmak istiyorum ama tam sarılackken bir seyler beni arkamdan cekiyor sarılamıyorum dedi bana bakarken içinden bir sey cıkıp beni bogacakmıs gıbı bakıyor nıye oyle kotu bakıyorsun dedıgımde kotu bakmıyorum kı hayatım ben normal bakıyorum dıyor aynayı tutup nasıl baktıgını gosterdıgımde ınanamıyor ki aynalara da bakamıyor cok fazla.Sana bir cok yakınım bırden soguyorum tam senın yanına gelecekken gene bır seyler benı tutup cekıyor gerı dıyor biraz konustuk simdi büyü ihtinali bizi düşündürmeye basladı.bir gergin,sinirli ne dediğibi bilmiyor,kırıyor geciriyor bir seyler surekli bana ozellikle sana kotu seyler yapmamı soyluyor dıyoroyle zamanlarda ne soyledigini de hatırlamıyor.Son bir haftadır da gögsunde bir agrı hissettiğini söyluyor.Yardımcı olur yol gösterirseniz sevinirim.Allah'a emanet olun.

aytanrı

Kayıtlı Üye
Bilen arkadaşlarda en kısa zaman da yanıt yazarlar umarım fakat bence bi hocaya gitmenizde sakınca yok nişanlınızda bu olayların içinde olmaktan dolayı hissediyordur bi paranomal olay varsa. Gecikmeyin hiç bir sorun yoksa bile bir görünmekte iyi var içiniz rahatlar en azından.

kutlu1977

Kayıtlı Üye
cinler musllat olmuş hocalıkbir iş deil cinleri hocalar gönderemez hatta daha beter yaparlar sabredeceksiniz onlarla mana aleminde savaşacaksınız daha detaylı olarak onlar insanı elde etmek için devamlı uğraşırlar onlara karşı gelin yakmakla tehdit edin biraz uzun sürer ama sonunda rahata kavuşacaksınız

mysen13

Kayıtlı Üye
Herseyi buyuye varliklara baglamamak gerek belki de esinizin psikolojik sorunlari var .Doktorlardan destek almaya calisin eger sorun ordan kaynaklanmiyorsa ondan sonra hocaya gitmelisiniz .
Bilindigi gibi etrafta bir cok dolandirici hoca var ilim sahibi birini bulmak zor .
Bakim yaptirabilirsiniz esinize buyu yada varliklarla ilgili bir sorun var mi bakim da cikacaktir .
Anladigim kadariyla da dini inanciniz islam , Sitede varliklardan korunmak icin de oldukca bilgi mevcut Allah yardimciniz olsun Sevgiyle..

muratsavci

Kayıtlı Üye
Belirttiginiz etkiler varlik etkileri olabilir ama evlilik stresinden kaynakli psikolojik sorunda olabilir bu yuzden once doktora gidilmeli çözüm alinmaz ise bakim yapilmasi gerekmektedir.

VINERBROOD

Kayıtlı Üye
ben psikolojik de olabilir diye düşünüyorum ama anlattıgı durumlar kafamızı karıstırıyor hep yok sacmalama ne gitmesi hocaya dıyen adam simdi tamam gidelim diyor.Bazen dayanamıyorum cok bunalıyorum ayrılalım dıyorum onda da bir türlü bırakmıyor ayrılamıyor senden baskası olmaz dıyor tam sarılacakken resmen caba harcayıp sarılıyor bana bir seyler beni çekiyor diye diye gercekten allak bullak olduk.

tNitrotoluen

Banlı Kullanıcı
yüzde yüz varlık olduğundan eminseniz siz kendiniz onun için korunma duaları okuyabilirsiniz ve işe yararsa da devam edersiniz bence en azından bir deneyin ve sitede bir çok şey mevcut bu konu hakkında

gümüş

Kayıtlı Üye
Büyü veya benzeri bir tacizle karşı karşıya olduğunuzu düşünüyorsanız bakım yaptırmanız gerekiyor. Site olarak , site sahipleri dışındaki üyelerimizden herhangi biri bu konuda size yardımcı olamayacağı gibi dışardan isim de öneremezler, o konuda sorumluluk almakta istemeyiz fakat dilerseniz Sn yule'ye özelden meramınızı yazabilir ve bu yönde nasıl bir çalışma yapılır ya da yapılması gerekli midir danışabilirsiniz.
Fakat bu arada yukarıda bazı arkadaşlarımızın önerdiği gibi stres /baskı kaynaklı bir sorun olabilir mi? diye tıp yardımı aramanızda faydalı olur.
Sebep her ne olursa olsun her iki hali de gözlemlerken bu arada forumumuzda çeşitli korunma önerileri var, sirkeyle yıkanma, sirkeli su ile ev temizliği, tuz ile yapılan arınmalar yine bazı korunma dualarının okunması (felak, Nas, Ayetel Kürsi, gibi ) veya aynı amaçlı diğer farklı korunma ritüellerini inceleyip size uygun gelenleri uygulayabilir ve bir rahatlama olup olmadığını gözlemleyebilirsiniz. Geçmiş olsun

kutlu1977

Kayıtlı Üye
onlardan kurtulmak okadar basitki korkmayın arkadaşlar her zaman diyorum onlar sadece hayal gücünüzü harekete geçirirler zaten başka tasarruflarıda yoktur sizde hayal gücünüzle onlara karşı koyun hepsi bu kadar korkmayın onlar insanla boy ölçüşemezler onlar zekidir düşünmezler hemen yaparlar ama insan düşünür sonra yapar cesaretli olun onlar sizi boğuyorsa sizde onları boğun inanın bunu yapmak onlara çok zarar verir korkmayın onlara önce rahat bırakmasını söyleyin sesli olarak savaşın siz esir olana onlar sizin esiriniz olsun yardımcınızın ALLAH olduğunu unutmayın düşünsenize yardımcınızALLAH size ne yapabilirler?????? değilmi selamlar

asee

Kayıtlı Üye
Yardıma ihtiyacım var acilen. Teyzemin çantasından bir muska çıktı. Büyü olabilir mi acaba lütfen yardımcı olun. Ne yazıyor olabilir bilen lütfen açıklayabilir mi ?Ekli dosyayı görüntüle 5541

focus

Kayıtlı Üye
mutlaka bir sıkıntısı vardır, konuşun onunla herşeyi, paylaşın dertleşin, ve zamana yayın,

deniz yada kaya tuzu (iri taneli turşuluk tuzdur bu) ile saçları dahil yıkanmasını, gusül abdesti almasını, ardından 2 rekat namaz kılmasını namazın sonunda salat-ı selam getirmesini (en az 3-5-7 kere) peşinden ehlibeyte - asabı kirama - 12 tarikatın pirlerine-erenlerine - görünen ve görünmeyen takva sahiplerinin ruhlarına 3 ihlas bir fatiha okumasını tavsiye ederim.

yatmadan önce mutlaka amener resulü (bakara son 2 ayetidir.) okusun.

eger tibbi bir durum yoksa bu ihtiyacına cevap ilahen gelir, ama hekimlik durum varsa mutlaka tedavi bu yönde olmalıdır.

ışıkla ve saglıcakla kalın.

Sasdad

Kayıtlı Üye
Eğer bir musallat varsa enerji ışık sevgi muhabbetleriyle çözülecek iş değildir bu forumda cin musallatı konusu açıldımı 15 yaşında çocuk bile Alim kesiliyor.Siz en iyisi güvenilir bir hoca bulun ondan yardım isteyin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...