Buyu ile evlilik

Ü

Üye silindi 58480

Amator bir soru soracagim.
Buyu yoluyla saglanilan birliktelikler ve evliliklerin surdurulebilirligi var midir? Geri donusu nasil gerceklesir? Ongorulerinizi ve size dair her cumlenizi benimle paylasmanizi isterim. Saglicakla kali

Büyü insanın iradesini insanın yerine kullanma tesebbusüdür.

Gelin çok konuşuyorsa kaynana onun iradesine hükmederek onun sesini kısmak için kaçak yollara bașvurabilir. Kaynana oğluna çok düşkün ise gelin ana oğlun arasını açmak için yine sihir yapabilir.

Çünkü insanın en büyük zaafı yaptığı bir şeyi neden yaptığını bilmeden yapmaya meyilli olmasıdır. Büyü içgüdüye direkt etki eder ve dürtüsel sapmalara sürüklerebilir. İnsan telkine açık bir varlıktır ve sihir en gizli ve etkili bilinçaltı telkin yöntemidir.

Büyü ile başlayan evlilik genellikle çiftlerin hayatlarının hatasını yaptıklarını farketmeleri ile son bulur.

Çünkü yaşam enerjisi kurtarıcı ve uyarıcı olarak büyünün enerjisinden fazladır. Yükseldiği vakit büyünün tesirini aşar ve olayı dışarıdan gösterebilir. Kişi de etki altında kalarak karar verdiğini anlar. Büyüden direkt olarak şüphelenmeye başlayabilir. Çünkü kendi özgür iradesi ile o kişiyi asla seçmeyecek biri olduğunu farkeder.

Yaşam enerjisi zaman zaman artar ve azalır ama büyü sabit frekanslıdır. Yaşam enerjin büyünün frekansının altına düşerse büyü senin yaşam enerjin olarak sana hükmeder. Anlayamazsın. Ama yaşam enerjin büyünün sınırlarının dışına çıkacak kadar yükselirse işte o zaman Bi acaiplik sezinlersin ve peşine düşerek bundan kurtulmanın yollarını ararsın. Eșin hiçbir zaman senin istediğin o ideal eș olmamıştır. Önce bunu farkedersin. Niçin onunla olduğuna şaşırırsın bile hatta. Büyü çok gizli ve anlaşılması zor bir irade manipulasyonudir.

Çoğu zaman bu bişeyleri istemeye istemeye yapmana bile seni zorlar. Tiksiniyor olsan bile yapmadan duramazsın. Çünkü dopaminin bile o şeyi yapmana șartlanmistir. Beynin anca pişman olacağın amelleri yaptıktan sonra seni tatmin etmekle seni tehdit eder çünkü.
İşte büyü bu kadar etkili bir kuvvettir.

Büyü herturlu haramdır. İyisi kötüsü hiçbir şekilde yoktur. Çünkü bunun bir etik sınırı yoktur. İyi niyetli yapılsa bile arkadan iş çevirmeye girer. Sana rağmen senin yerine seni birseylere mecbur bırakmaya senin kozmik varlığını hiçe saymaya girer.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ü

Üye silindi 21866

Kuzum benim fikrim şu.Eger büyü yapılmış ve tutmuşsa Allah'ın bilmediği bir şey alemde olabilir mi??? Totosunu da yirtsalar büyü tutmazdi.Kaderinde bu olay böyle gelismis demek ki. Sebebini ve sonucunu bilemiorum.Belki de senin için daha hayirliydi.Diyete gelince bunu yaptıran bir şekilde burda veya başka alemde muhakkak bunun bir cevabını verecektir.Biz bizler için iyi olanı Allah'tan daha iyi bilemeyiz. Bu durum sana direk yapılmış bişey ve hayatını etkilediğini düşünüyorsan dedikleri gibi bunun için yöntem deneyebilirsin fakat diğerleri çok mutlu büyüyle bağlılar ayrilsinlar durumuna geçersen büyüden geçtim bir aile birliğini yiktiginda daha mutlu mu olacaksin?? Hadi diyelim büyüyü çözdürdun çozdun bunun için görevlendirilmiş negatif varlıklarla nasıl bir mücadele etmeyi dusunuosun?Sadece korunmalı ve dua edip kibir ve kuskudan uzak durup temizlenmeliyiz ve hayatı olabildiğince şükürle yaşamalıyız. Düşüncem bu.

Confusion

Kayıtlı Üye
Büyü insanın iradesini insanın yerine kullanma tesebbusüdür.

Gelin çok konuşuyorsa kaynana onun iradesine hükmederek onun sesini kısmak için kaçak yollara bașvurabilir. Kaynana oğluna çok düşkün ise gelin ana oğlun arasını açmak için yine sihir yapabilir.

Çünkü insanın en büyük zaafı yaptığı bir şeyi neden yaptığını bilmeden yapmaya meyilli olmasıdır. Büyü içgüdüye direkt etki eder ve dürtüsel sapmalara sürüklerebilir. İnsan telkine açık bir varlıktır ve sihir en gizli ve etkili bilinçaltı telkin yöntemidir.

Büyü ile başlayan evlilik genellikle çiftlerin hayatlarının hatasını yaptıklarını farketmeleri ile son bulur.

Çünkü yaşam enerjisi kurtarıcı ve uyarıcı olarak büyünün enerjisinden fazladır. Yükseldiği vakit büyünün tesirini aşar ve olayı dışarıdan gösterebilir. Kişi de etki altında kalarak karar verdiğini anlar. Büyüden direkt olarak şüphelenmeye başlayabilir. Çünkü kendi özgür iradesi ile o kişiyi asla seçmeyecek biri olduğunu farkeder.

Yaşam enerjisi zaman zaman artar ve azalır ama büyü sabit frekanslıdır. Yaşam enerjin büyünün frekansının altına düşerse büyü senin yaşam enerjin olarak sana hükmeder. Anlayamazsın. Ama yaşam enerjin büyünün sınırlarının dışına çıkacak kadar yükselirse işte o zaman Bi acaiplik sezinlersin ve peşine düşerek bundan kurtulmanın yollarını ararsın. Eșin hiçbir zaman senin istediğin o ideal eș olmamıştır. Önce bunu farkedersin. Niçin onunla olduğuna şaşırırsın bile hatta. Büyü çok gizli ve anlaşılması zor bir irade manipulasyonudir.

Çoğu zaman bu bişeyleri istemeye istemeye yapmana bile seni zorlar. Tiksiniyor olsan bile yapmadan duramazsın. Çünkü dopaminin bile o şeyi yapmana șartlanmistir. Beynin anca pişman olacağın amelleri yaptıktan sonra seni tatmin etmekle seni tehdit eder çünkü.
İşte büyü bu kadar etkili bir kuvvettir.

Büyü herturlu haramdır. İyisi kötüsü hiçbir şekilde yoktur. Çünkü bunun bir etik sınırı yoktur. İyi niyetli yapılsa bile arkadan iş çevirmeye girer. Sana rağmen senin yerine seni birseylere mecbur bırakmaya senin kozmik varlığını hiçe saymaya girer.

cok gec gordum mesajini ozur dilerim
teknik detaylar icin cok tesekkur ederim
2018 ocak ayinda gecenin 3 unde beni aglayarak aradi. seni ruyamda baskasiyla gordum sinirden dudaklarimi isirdim. seni baskasiyla gormenin dayanilmaz birsey oldugunu seni ne kadar cok sevdigimi bil diyen kiz bu olaydan 1 ay sonra beni kafasinda tamamen bitirip kendisine 1 ay once gorucu gelip reddettigi adamla sozlendi. bir bicak kesigiymiscesine yok sayildim. 'acimi bastirabilmek icin ve ona konduramadigim icin acaba buyu yapildigina mi siginiyorum' dusuncesi de yasadim ama zaten halihazirda annesi, kizin ikizini bu yolla evlendirdigini biliyorum. ve benden ayrilmadan coknkisa zaman once 2 gun boyunca cok fazla terleyerek uyandigini soyluyordu. suan bana donsun gibi bir niyetim yok benim icin ölü birinin arkasindan yas tutmakla ayni seyi yasadim. sadece eden ettigini bulsun ve ben de bunu goreyim istiyorum. fakat ben sadece mutlu olusunu seyrediyorum. belkinde benim bir diyetim var ki bunlari seyrediyorum. belki kotu insan benmisim demekten alamiyorum kendimi

Confusion

Kayıtlı Üye
Kuzum benim fikrim şu.Eger büyü yapılmış ve tutmuşsa Allah'ın bilmediği bir şey alemde olabilir mi??? Totosunu da yirtsalar büyü tutmazdi.Kaderinde bu olay böyle gelismis demek ki. Sebebini ve sonucunu bilemiorum.Belki de senin için daha hayirliydi.Diyete gelince bunu yaptıran bir şekilde burda veya başka alemde muhakkak bunun bir cevabını verecektir.Biz bizler için iyi olanı Allah'tan daha iyi bilemeyiz. Bu durum sana direk yapılmış bişey ve hayatını etkilediğini düşünüyorsan dedikleri gibi bunun için yöntem deneyebilirsin fakat diğerleri çok mutlu büyüyle bağlılar ayrilsinlar durumuna geçersen büyüden geçtim bir aile birliğini yiktiginda daha mutlu mu olacaksin?? Hadi diyelim büyüyü çözdürdun çozdun bunun için görevlendirilmiş negatif varlıklarla nasıl bir mücadele etmeyi dusunuosun?Sadece korunmalı ve dua edip kibir ve kuskudan uzak durup temizlenmeliyiz ve hayatı olabildiğince şükürle yaşamalıyız. Düşüncem bu.

kizin annesinin gittigi bolgenin meshur bir hocasi var. hoca dedigim de alim vs birsey degil. bolgenin unlu bir medyumu. daha onceleri ikiz kiz kardesinin evliligi icin anlattiklari detaylardan biliyordum bunu. ben de bu kisiye gittim. suya bakarak bana dair birseyler soyledi. kizin hayalleri genislemis onu sevmiyor hevesleri var dedi. bana bakir levha sarimsak vs gbi malzemeler verdi bu kizin sana geri donecegine inaniyorum dedi. ben malzemeleri almadim. iradesine mudahil olmak istemedim. sadece bozdurmak istedigimi soyledim. bozdurmak icin dua okumak yeterli ben okuyacagim dedi tabi okudu mu emin degilim. ben sadece eden ettigini bulsun istiyorum. kin beslemeyi seven biri degilim ama sanirim kotu tarafim bu. onlarin ilahi adaletle yuzlesmelerini gormek istiyorum. icimdeki atesi bu sekilde sondurebilirim diye dusunuyorum hala. malesef asamiyorum bu durumu. cok insanla tanistim ondan sonra. geneli de benim icin ideal partner kriterlerindeydiler fakat yapamadim. enerjim hevesim kalmamis. birini kalbime alamiyorum cok istesem de. tesekkur ederim mesajin icin

Ü

Üye silindi 21866

kizin annesinin gittigi bolgenin meshur bir hocasi var. hoca dedigim de alim vs birsey degil. bolgenin unlu bir medyumu. daha onceleri ikiz kiz kardesinin evliligi icin anlattiklari detaylardan biliyordum bunu. ben de bu kisiye gittim. suya bakarak bana dair birseyler soyledi. kizin hayalleri genislemis onu sevmiyor hevesleri var dedi. bana bakir levha sarimsak vs gbi malzemeler verdi bu kizin sana geri donecegine inaniyorum dedi. ben malzemeleri almadim. iradesine mudahil olmak istemedim. sadece bozdurmak istedigimi soyledim. bozdurmak icin dua okumak yeterli ben okuyacagim dedi tabi okudu mu emin degilim. ben sadece eden ettigini bulsun istiyorum. kin beslemeyi seven biri degilim ama sanirim kotu tarafim bu. onlarin ilahi adaletle yuzlesmelerini gormek istiyorum. icimdeki atesi bu sekilde sondurebilirim diye dusunuyorum hala. malesef asamiyorum bu durumu. cok insanla tanistim ondan sonra. geneli de benim icin ideal partner kriterlerindeydiler fakat yapamadim. enerjim hevesim kalmamis. birini kalbime alamiyorum cok istesem de. tesekkur ederim mesajin icin
Minik kuzum ben sana ozleden bı actionlarimi yazssam karakter sığmaz taşar kitap olur.O adam hiç bişey bilmiomus ben hoca gurmesiyim.Direk sana aşkımdan yansın büyüsü vermiş bakır ve ateşse eğer.Biber de var mıydı? Eğer gerçekten büyü yapılmış ise ona bir negatif görevli gönderilmiştir ki öyle ben okuyim hadi sen içini rahat tut al bu büyüyü yap dememesi lazım nerdeyse sana da bı toka takacakmis iyi ki yapmamissın.Keske amcamın dediği gibi olsa her şey. Muhakkak sen de ,ben de adaleti görücez içini ferah tut. Bana sorsan içimden neler neler geçior ama sabrediorum. Gör her şey düzelecek. O köydeki amcayi da hiiiccc beğenmedim ayrıca. O amca büyücü canım bunu da bil.

Confusion

Kayıtlı Üye
Minik kuzum ben sana ozleden bı actionlarimi yazssam karakter sığmaz taşar kitap olur.O adam hiç bişey bilmiomus ben hoca gurmesiyim.Direk sana aşkımdan yansın büyüsü vermiş bakır ve ateşse eğer.Biber de var mıydı? Eğer gerçekten büyü yapılmış ise ona bir negatif görevli gönderilmiştir ki öyle ben okuyim hadi sen içini rahat tut al bu büyüyü yap dememesi lazım nerdeyse sana da bı toka takacakmis iyi ki yapmamissın.Keske amcamın dediği gibi olsa her şey. Muhakkak sen de ,ben de adaleti görücez içini ferah tut. Bana sorsan içimden neler neler geçior ama sabrediorum. Gör her şey düzelecek. O köydeki amcayi da hiiiccc beğenmedim ayrıca. O amca büyücü canım bunu da bil.

Bakir levhanin ustune isimlerimizi yazdi. Ateste isit 7 gun boyunca dedi. Bir de 5 6 adet karabiber okudu ufledi beyaz soganin icine sok ve ateste yak dedi. Ben buyu olayina karismak istemedigim icin almadim. Kendisi kadin. Ve bolgede muthis bir ünü var. Geceden gelenler oluyor bekliyorlar. Bu sahis zaten kizin annesinin yardim istedigi kadin. Baska bir insanin hikayesi baska bir insana feyz verir ders verir farkindalik kazandirir. Zevkle dinlerim sizi

GogoL

Kayıtlı Üye
benim bu konuda eski yazdiklarima bakabilirsin belki bu yuzden soylediklerimin dogru oldugunu anlarsin. Bu sey harfiyen basima geldi. Defalarca buyu ile ayrildigimiz soylendi hem de bakim yapan baska baska kisiler tarafindan. Hatta bakim yapanlardan biri bir arkadasimin cok yakin akrabasiydi sozune guvenirdim. Benden gizli cozmeye calistiklari da oldu. Beceremediler. Ben de bir cozum ararken basima sacma sapan seyler gelince pesini biraktim. Biraz da karsimdakinin mizacinin ve sevgisinin buna yatkin oldugunu cok sevilmedigimi dusunmeye basladim. Bu olay olali neredeyse 10 yil hatta fazla bile oluyor. Ilk iki - uc yil kabus gibiydi. Her gece rahatsiz ediliyordum. Evde muskalar kagitlar vs bulduk, isten atildim ailemde kavga gurultu eksik olmuyordu. O zamanlar kucuk olan kardesim evde olanlardan aklini kaciracakken bir gece sessizce senden vazgectim dedim. Sonra da kararlilikla her zerresini kalbimden sildim. Bir gucle o evden tasindik, benden haber tasiyabilecek ortak arkadaslarimizi hayatimdan cikardim. Huzur ve sukunu bir nebze tesis edebildim. Sonra baska baska kisilerle evlendik. Hatta ben ondan cok sonra evlendim. Bu sure icinde de hic iletisim kurmadim. Evliliginin mutsuz oldugunu biliyorum cunku surekli sahte profillerle bana ilani ask edip sonrasinda bu hesaplar tarafindan engelleniyordum. Onun olduguna emindim cunku ipuclari veriyordu. Bekarken bekar oldugumu ogrenip kapima dayanmaya kalkti .Esine soylemekle tehdit edip engelledim. Bir gece esinin dogumgunun kutladiktan sonra cok gec saatte ayni is yerindeyken calistigimiz ve artik hic kimsenin kullanmadigi benimse sadece resmi isler icin kullandigim mailime cok uzun bir sey yazdi. Esini sevmedigini ama bir gucun onu surekli bagladigini kacip kurtulamadigini her seyinin tukendigini takatinin bittigini en azindan bana olan sevgisi icin ona yardim etmem gerektigini yazan, acikli ve caresizlik icinde kivranan bir hali vardi. Yanit vermedim ama sahte bir hesapla sosyal medyasina baktigimda asiri mutlu bir portre vardi. O an tum bunlarin bir isnat oldugunu, etrafimdakilerin de belki iyi niyetli belki kotu niyetli yonlendirmeleri ile bir kurguya kandigimi, aslinda esitsiz bir iliskide surekli anlayisli ve fedakar taraf oldugum icin ozlendigimi, zaten bir secim yapmis olan kisinin beni secmeyerek benim besledigim duygu ve hayalleri benimle bolusmedigini belki de hayatindan bunalip macera aradigi icin beni yokladigini dusundum. O an tum bu gecmise yonelik olumsuzlamalarim, gercekustu sandigim seylerin aslinda benim bozuk psikolojimle baslayan cokus surecindeki sancilarim oldugunu hayatimin travmasini yasarken aramizdaki sevgiye o kadar fazla guvendigim icin bizi ancak gercekustu bir seyin ayirabilecegini dusundugumden tum bu olanlari yasadigimi dusundum. Bir anlamda ozgurlestim ve sonrabirden hayatim duzeldi, esim hayatima girdi. Su anki evliligime bakarak diyebilirim ki ben dogru kisi ile evlendim ve gercekten cok mutluyum. Bir gun esime cesaret ederek bunlari anlattigimda iyi ki bu buhrani yasamissin bak bizi birbirimize bagisladi diyecek kadar sevecen, ilimli ve sevgi doluydu. O anki mutlulugumun herkesin omrunde bir kez bile olsa tatmasi icin inandigim tum degerler adina dua edebilirim. Velhasil, cok konustum ama bazen senin ser bildiginde hayir hayir bildiginde ser vardir. Kucuk Prensin dedigi gibi gozler her seyi goremez. Zaman gercekten cok iyi bir ilac ve cok iyi bir dost ama kullanmayi bilmezsen cok da yaman bir dusman. Bu yuzden once kendini sifalandir sonra da bunlari ardinda birakarak yeni bir hayata basla. Senli benli konusma samimiyetimi de gercekten kalbimden kopan duygulari yazmama atfet. Sevgiler.

Cathy

Kayıtlı Üye
Amator bir soru soracagim.
Buyu yoluyla saglanilan birliktelikler ve evliliklerin surdurulebilirligi var midir? Geri donusu nasil gerceklesir? Ongorulerinizi ve size dair her cumlenizi benimle paylasmanizi isterim. Saglicakla kali
merhaba size ulaşmam mümkün mü takip ettim ancak mesaj gönderemiyorum sanırım