Buyu ile dusunce degistirme

Harleybae94

Kayıtlı Üye
Arkadaslar merhaba,iyi bir majisyenin,kisiye konuyu unutturmasi ya da konuyla ilgili soylenen her seye tamam demesi’ni saglama ihtimali nelerdir ? Boyle buyuler var midir ve etkileri ne kadar zamanda cikar ?

taroh

Kayıtlı Üye
Ben bilgi amaçlı okuduğum için var.ama büyü metodu profesyonel birinden yardım almadan zor.bilgi amaçlı. Dediğim sitelerden okuduğum. Eksik yazılan uygulamalardan bahsettim

Ü

Üye silindi 58480

Hem evet hem Hayir.

Buyu sadece, koskoca bir beynin ön belleginin hayata bakis ve yargilama sistemi uzerinde bir etki yapabilir.
Ön belleginde yasayan insanlar fitrat olarak bilincaltinin bircok gizli bolmesi ile bulusamamis, hali ile yuksek suur gelistirememis insanlar oldugu icin, buyu sadece ve sadece, kutsal kuvvetlerden ve guclu idraktan yoksun olan kisiyi vurur. Zayif kisiler yem olurlar.

Onlar buyulendiklerini farkedemeden buyu dogrultusunda tepkiler gelistirdiklerini anlamazlar.
Buyulendiginden supelenen insan ise bir tik idrak sahibi kimsedir , o tesiri desifre edebilir, tedbirini alabilir ve eski haline donebilir.
Buyulendigini bilen insan ise ancak ortaya bir hayat gorusu koymus ve buna kalpten baglilik gosterebiliyorsa buyunun etkisini geri sektirebilir.
Bu da helal ve haramin hikmetini kavramis, titiz ve samimi kisilerin dogal vasfidir. Bir mekanin bile buyulu oldugunu derin idrak ile farkederler. Belki buyuye yormazlar ilimde derinlesmemislerse, ancak orasinin negatifinden emin olurlar.

Kisacasi buyu koyun gutmek gibi biseydir. Ust duzey akilli varliklara tutunabilecek bisey degildir.
Ayette `onlara seytandan bir tesir ulasinca hemen Allahi anarlar bir de bakarsin da o yok olup gitmistir` der. Yani buyuyu getiren seytan daha on bellege girer girmez kisi duruma uyanir ve Allahi anar. Cinler birturlu acik bulamazlar girmek icin. Kisi evreni beyninde iyi tanimladiysa da zaten acik verdirmez ona beyni.

hasan06

Kayıtlı Üye
majisyenin kendi enerjisini nasıl ve ne kadar kulladığı eberji ve odaklanma süresine bağlıdır dahası da var elbet ama bu kadarı yeter

Harleybae94

Kayıtlı Üye
Cevaplariniz icin tesekkur ederim,boyle bir uygulama dusunuyorum ve dusundugum kisi deizm’e inanan,inanc sistemi zayif ve psikolojisi normal olmayan bir kisi.bu durumda etki edebilecegini dusunuyorum yaptiginiz yorumlardan oturu...

Seraphine

Kayıtlı Üye
Yeterli şartlar ve koşullar oluşturulduğu sürece, büyü/enerji ile herkese etkide bulunmak mümkündür. Burada asıl düşünülmesi gereken bunun ne kadar gerekli olduğu. Her uygulamanın farklı bedelleri vardır bunu tıpkı sosyal hayat gibi düşünün. Eğer insanlara kötü davranırsanız sizden uzaklaşmaya ve sizi sevmemeye başlarlar. Bu davranışınızın karşılığında aldığınız sonuç olur.

Aynı şekilde yaptığınız enerji uygulamaları da belli dönüşlere(outcome) sahip olacaktır yani. Örneğin şifa yeteneğiniz var ve bunu insanların, doğanın ve evrenin iyiliği için kullanıyorsunuz. Bunun sonucunda hayat size daha olumlu geri dönüşler vermeye başlayacak. Ancak Tanrı'nın izin verdiği bir iradeye - ki bildiğiniz gibi insan kendi iradesine sahip tek somut varlıktır - müdahale etmeye çalışırsanız sonuç olarak sadece olumsuz şeyler yaşayacaksınız.

Ve burada dikkat çekmek istiyorum, bahsettiğim koşullar asla bir araştırıcı veya yetenekçi için mümkün değildir. Yoğun çalışmalar, tecrübeler ve güç gerektirir.

Araştırıcı: Bu tür konuların hemen hemen her detayını araştırıp, uygulamada bulunmayanlar. Hazır bilgi.
Yetenekçi: Kendisinde farklı yetiler olduğunu düşünen ama bunu geliştirmek için bir şey yapmayan veya başarısızlık döngüsünü tekrarlayanlar.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Senin istediğin şey her büyücünün altından kalkamayacağı birşey ve bu çok ciddi bir iştir böyle bir büyü aşırı derecede ciddi meblağlar karşılığı yapılır.Ben büyücü olsam böyle bir uygulama için 250.000 isterdim

Creative34

Kayıtlı Üye
Birinn beynine girmekm kastınız çok yüksek titreşim alanınız olmalı metafiziksel boyutu büyük

Creative34

Kayıtlı Üye
Cevaplariniz icin tesekkur ederim,boyle bir uygulama dusunuyorum ve dusundugum kisi deizm’e inanan,inanc sistemi zayif ve psikolojisi normal olmayan bir kisi.bu durumda etki edebilecegini dusunuyorum yaptiginiz yorumlardan oturu...[/QUOTE bende deistim bizler dini hiyerarşi kutuplaşmaya karşıyız cast sistemi ayrıştırma oluyor kimse allah üstüne tekel kuramaz ben yaratıcı kaynak evren demeyi yeğliyorum ateistlerle karıştırmayın hadi ateist olsun aynı düşünüyor diye o insanın iradesine el koymanız sizin gibi dindar adama etikmi din bunun neresinde hiç etik değil ancak o insan ruhuna zarar verirsin bu işlemde öyle çok kolay değildir

Harleybae94

Kayıtlı Üye
Ben dinlere tamamen karsiyim evrenin tamamen enerjiden ibaret oldugunu dusunuyorum,amac kesinlikle musluman ya da baska bir din mensubu diye kisiyi kontrol etmek degil,sadece hatirlamamasi gereken ya da daha dogrusu soylenen bir sozu « tamam » diyerek kabul edip,konuyu bir daha acmamasi gerekiyor ve bu cok cok onemli benim acimdan.ben kisiyi tarif ederken,bir arkadasimizin inanclari dogrultusundaki yorumuna istinaden yaptim tasfirimi.Her turlu sorumlulugu da ustlendim,hatta bunun onun karmasi oldugunu dusunuyorum.

ThEnd

Kayıtlı Üye
Büyü ile düşünce değiştiremezsin sadece o düşünceye yönlendirebilirsin. Dediğin şey hipnoz denilen kavramla mümkün.

Milkyway83

Kayıtlı Üye
Herkesin bir tekamülü var. Neden müdahale ediyorsunuz ki? Bu kişi en yakınınız bile olsa, buna hakkınız yok...

Ü

Üye silindi 58480

Buyu kisiye yeni bir bilgi getirmez.

Kisiyi, yine o kisinin kendi zanlari uzerinden vuran, derin benlik manipulasyonuna ugratan biseydir. Instagram filtresi degistirir gibi kisinin hayat perspektifini surekli degistiren biseydir. Kisinin blokajlar yasamasi ona buyu ile disaridan gelmez. Kisinin bilinc altinda zaten o kotu hisler ve algisal taslaklar kodludur. Buyu sadece ve sadece bu taslaklari kisinin zihninde surekli oncelettirir. Inancli insan da Ayetel Kursinin derin farkindaligini zihnine iyice kodlayarak buyunun hukum surecek onbelleigi surekli okumalarla bosaltir. Buyunun yaptirim gucu yoktur asla yoktur. Seytanin kesin olarak zorlayici bir gucu yoktur cunku. Ayette Allah tarafindan etkisiz eleman olarak tarif edilmistir. Ama insan, zanlarini ve zihnini iyi terbiye edemedi ise elleri kelepceli, zindana atilmis, zorlayici gucu de olmayan bir mahkumun/seytanin bos ve etkisiz sozlerinden karsilik bularak kendi kendini buyuler.

Isin asli aklini kullanmayanin aklini siyasetciler de kullanir, sokak falcilari da kullanir, buyuculer de kullanir. Kisi bir elestriye bile tav olup kendi kendini buyuleyebilir. Bu ayni kanunu kullanir. Zihin ayni enerji formuna donusmus dalgalar uzerinden boyun eger cunku.