büyü hakkında bilgi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

magicex

Kayıtlı Üye
S.a,

Arkadaşlar bir insan büyü yapılarak kör edilebilir mi?
Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

gümüş

Kayıtlı Üye
Büyüden ne anladığınıza bağlı diye düşünüyorum ama ben büyücü değilim, büyü yolu ile kesin olur/ olmazını bilemem. Kişide eğer bazı rahatsızlıklar varsa beslenmesinde kimi gıda ürünlerinin (şeker mesela) ısrarla kullanılmasının görme kaybına yol açabileceğini biliyorum, sürekliliği için bir tıp doktoru daha kesin konuşabilir.
Bazı insanlar beddua ederken kör olasın der, ve bazen Allah'ın işi, beddua edilen kişi bir nedenden dolayı görme yetisini yitirebilir.Edebiyatta bile örnekleri vardır. Halk arasında bu, ah eden kişinin kerametine bağlanır, aslında öyle midir yoksa tesadüf müdür, bilmiyorum. Bir de mecazi anlamda kör olmak vardır,büyü üzerine okuduklarımdan anladığım kadarı ile kişiyi etkileme denilen durum onu mecazi anlamda kör etmekten farklı değil. Fiziksel körlük yaratabilir mi ? Büyü yolu ile etrafında ki kişileri farklı yaratıklar olarak gören ve çığlıklar atan birisini görmüştüm ama hiç göremeyene, fiziksel anlamda görme engelli olana rastlamadım, okumadım, bilmiyorum.

magicex

Kayıtlı Üye
sayın gümüş,

Tanıdığım biri var görme yetisini fiziki herhangi bir sebep yokken %70 ila 80 kadar kaybetti. Fiziki sebebi olmayınca acaba büyü vs. gibi yollarla yapılmış olabilir mi diye düşünmüştüm.

Çok teşekkür ederim cevabın için.

gümüş

Kayıtlı Üye
Allah'tan acil şifalar diliyorum.

Ayurvedik tedavi yöntemleri üzerine araştırın ve alternatif tıpla ilgili TIP doktorlarını da ziyaret edin imkanınız varsa. Karaciğerden kaynaklı bir sorun olabilir.enteresandır, diş problemi de neden olabilir.Göz olduğu için sadece göz doktorları ile yetinmeyin. Unutmamanız gereken önemli nokta bazı rahatsızlıkların nedenleri testlerde belli bir seviyeye gelmeden farkedilemiyor, yani sonuçlar normalmiş gibi geliyor.Bu arada hasta da beslenmesini diyabetliymiş gibi bir diyeti takip ederek sağlasın bir süre, iyileşme olacak mı gözlemlemek için. Ne tükettiğinde artıyor, ne tükettiğinde nispeten daha normal en iyi kendisi takip eder.

Ayrıca homeopati ile tedavi yolları olduğu da söylenir ama gerçekten uzman bir homeopat bulmanız lazım, Türkiye de fazla yok bildiğim kadarıyla

Geçmiş olsun

klaroline

Kayıtlı Üye
Elbette yapılabilir. Ben bizzat şahit oldum. Bir büyücü tanırdım, kadın para karşılığında öyle kara büyüler yapıyordu ki delirecektim vallahi. Artık şunu der oldum; "Bir tanrı varsa, neden bu kadının icabına bakmıyor?" diye. Sonunda kendisi felç oldu, hem de tüm vücut. Ona kimse
bakmadı. Yani yapılabiliyor ama oldukça zor ve kötü bir şey bence....
Sevgiler...

magicex

Kayıtlı Üye
sayın gümüş ve stevierea,

Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda arkadaşıma yardımcı olmaya çalışıcam. İkinize de çok teşekkür ederim.

hasan06

Kayıtlı Üye
büyü sadece kaderini hızlandırır. bir şeyi yoktan var etmez varkende yok etmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...