büyü görevlisi mi musallat mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

orrkide

Kayıtlı Üye
merhaba.doğrudan konuya girmek istiyorum,sitede ilgili konuları uzun uzun araştırdım fakat yine bir sonuca ulaşamadım,bende yeni bir konu açmak istedim.iki yıl önceye kadar iki geceye bir geceleri karabasan çöküyordu üzerime ve yalnız yatmaktan çekiniyordum.bunu araştırdığımda uygku felci olduğunu öğrendim bende öyle sandım ve üzerinde durmadım.açıkçası karabasan gibi şeylerin varlığına da inanmıyordum.yıllardır emek harcadığım işlerim bile yolunda gitmez,ben bunu Allahın takdiri olarak gördüm yine üstünde durmadım.lakin geçen yıl bir terslik olduğunu fark ettim.3 yıllık bir ilişkim var kendisiyle 2 yıl her şey güzel giderken geçen yıl,benim memlketeime atanması ve buraya gelmesi ile tuhaflıklar başladı.benleyken saçlarını yoluyor,en ufak şeyden deliriyor kafasını duvarlara çarpıyor ve oraya buraya kitliyor kendini.mutlaka hatalarım olmuştur ama bunları hak edecek hiçbir şey yapmadım.sürekli gel git yaşıyor ayrılıyoruz üzülüyor,biraraya gelsek barışmak istediğini söylüyor söylenmez ama ağlıyor bile ben tamam deyince biraz yüzümüz gülünce kafasını duvara vurmaya başlıyor.bunlar 1 saat içerisinde oluyor.bende bunlardan şüphelendim ve hocaya gittim kendisi bizde büyü olduğunu bende çok fazla cin olduğunu söyledi.gittiğimiz kişi bize muska hazrladı ve okunmuş su verdi fakat ben kendimde veya ailemde bir değişiklik,rahatlama fark etmedim.http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=751 buradaki belirtilerin yüzde doksanı bende yüzde yüzü annemde bulunuyor.açıkçası çok fazla cin olayına inanmıyorum hala.yani benim şu zamana kadar bu varlıklarla hiçbi işim olmadı nerden görüp de bulaşacaklar ki bana anlamış değilim.şu zamana kadar bana görünmediler fakat onların varlığını bu hocadan öğrendikten sonra birgün evde yalnızken duvarın içinden tıkırtılar uğultular duydum çok korktum.ve geceleri rüyamda tuhaf şeyler görüyorum bir caddedeyim hep ve gece karanlığı tek kız benim bir sürü erkek etrafta korktuğumu hissediyorum biran önce kurtulmak istiyorum ordan.rüyamda mezarlık ve ölüler görüyorum genelde.ve çok utanarak sölüyorumki nikimden anlamışsınızdır ben bir bayanım ve rüyamda insan kılığında değil çok iğrennç yaratıklarla ilişkiye grdiğimi görüyorum yani kendi rzamla değil gibi.ve insan kılığına girmeye çalışmış da girememiş gibiler.tenleri kahverengi gibi,bazısı ortaboyda bazısı kocaman.korkunç yaratıklar.ben ne zaman hiçbi şey yapamazlar ben napıyorumki onlara desem o gece rüyamda birisi karşıma geçip korkutuyor beni tehdit ediyor,sana görünürsek şöyle olur vs gibi şeyler söylüyor ve farkettimki hep mezarlıkta veya mezarlık gören bir yerde konuşuyorum onlarla.karabasan bazen şökyor uyanıyorum ve tepemde karartı boğazımı sıkıyor kollarımı sıkıyor ve dua okumama izin vermiyor.eter koklamış gibi oluyorum,ben yine bunlara takılmadım.çünkü korktukça güç kazandıklarını biliyorum.ama istihareye yattığımda erkek arkadaşımla benim aramı bozan kim sorusuyla yatmıştım.rüyamda erkek arkadaşım bana korkusundan bahsediyordu çok telaşlıydı bu cin işi dedi hacimsiz karartı gibi bir varlık saman kağıdına bir şeyler yazmış onu yakıyordu ben erkek oldğunu hissettim bu varlığın.ismini bile söyledi erkek arkadaşım o varlığın,fakat hatırlayamıyorum.iki farklı hocaya gittik ikisi de muska hazırlarım vs diyor.ikisine de güvenmiyorum,birisine bir miktar para kaptırdım ve ailemde bende kurtulamadık.sizlerin fikri nedir?sizce bu musallat mı büyü görevlisi mi?ve hanemize yapılan bir büyüden erkek arkadaşım etkilenir mi?sabredeip okuyanlara ve cevaplayanlara da ayrıca teşekkür ederim..

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Sadece başlığa cevap vermek istiyorum: Büyü görevlisi zaten = Musallat. birbirinden ayrı şeyler değil.

orrkide

Kayıtlı Üye
büyünün varlıklarla yapılabildiğini biliyorum yani benim anlatmak isediğim büyü ile gelen bir varlık mı veya büyü olmadan kendi isteği ile gelen bir varlık mı olduğu idi :) evet kendisi bizim evimize defalarca geldi belki bahsettiğiniz gibi hane büyüsü var ise ondan etkilenmiştir.cevaplar için teşekkür ederim.modlarımıza iletitm umarım onlarda bana yardımcı olurlar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...