Büyü çıkmazı.

meddeusa

Kayıtlı Üye
Öncelikle vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ediyorum ayrıca mazur görün biraz uzun olacak.
Son 1 yıldır hayatım çok olumsuz gidiyor,gerek aile, gerek arkadaşlıklar,ilişkiler,maddiyat,mutluluk diye sırasıyla gidiyor.İntihar düşüncelerim oluştu,üzerimde ölü toprağı varmış gibi hissediyorum,sabahları uyandığımda sanki dayak yemiş gibi ağrıyla uyanıyorum. Hayatımda son 1 senedir ilişkim hiç olmadı,yani bu şaşıralacak bir durum gibi gelmiyor olabilir ama ben yalnızlığı sevmeyen birisiyim arkadaşlarımın ilişkilerine imrenerek bakar hale geldim. Bi kaç kişiyle olacak gibi oldu ama onlarda olmadı aklıma şüphe düştü sizinde yorumlarınızı almak istedim. Artık herhangibirisi bile ilgimi çekmez hale geldi,ilişki düşünemiyorum ama yalnız kalmaktan da dem yakınıyorum. Üzerimde anlamsızca hissettiğim bir olumsuzluk var ruhani yönden,acaba üzerimde bir maji olma ihtimali var mıdır veya bunu anlayabileceğim bir uygulama mevcut mudur? Şüphelendiğim bir kişi var aklımda ama günahını da almak istemiyorum kimsenin açıkçası,beni aydınlatabilir iseniz çok memnun olurum.
Sevgiyle kalın

Anestezi96

Kayıtlı Üye
Bir bakım yaptırın, yıldızınız da düşük olabilir ve sık sık olumlama yapın inançlı biriyseniz bol bol dua edin önce nedeni bulup sonra çözüm aramak gerek.

meddeusa

Kayıtlı Üye
Bir bakım yaptırın, yıldızınız da düşük olabilir ve sık sık olumlama yapın inançlı biriyseniz bol bol dua edin önce nedeni bulup sonra çözüm aramak gerek.
açıkcası inancı çok kuvvetli biri değilim, hislerim üzerimde bir negatif enerji olduğunu iletiyor hislerimde de kolay kolay yanılmam. yinede önerizi deneyeceğim teşekkür ederim

meddeusa

Kayıtlı Üye
Tavsiye veya öneri sunabilicek hiç kimse yok mu?

İbisu

Kayıtlı Üye
Tavsiye veya öneri sunabilicek hiç kimse yok mu?
Muhtemelen forumda bu konular çok fazla kez açıldı diye 50. kez cevap vermek istemediklerinden.
Diyebileceğim şey şu araştırın forumda sizin gibi çok soru soruldu çok cevap verildi belki de buraya yazılmayacak cevaplar yazıldı eski konularda İnşallah en kısa sürede kurtulursunuz ve iyileşirsiniz.

meddeusa

Kayıtlı Üye
Muhtemelen forumda bu konular çok fazla kez açıldı diye 50. kez cevap vermek istemediklerinden.
Diyebileceğim şey şu araştırın forumda sizin gibi çok soru soruldu çok cevap verildi belki de buraya yazılmayacak cevaplar yazıldı eski konularda İnşallah en kısa sürede kurtulursunuz ve iyileşirsiniz.
aslında şöyle tabiiki mabette araştırdım ama benimkisine uyan bir konu yoktu açıkcası yani paylaşılan şeyler ve benim yaşadıklarım farklılıklar gösteriyordu o yüzden konu açma gereği duydum. tabiki cevaplamak ve yardımcı olma kararı sevgili mabet üyelerine ait. güzel dilekleriniz için teşekkürler, iyi forumlar

İbisu

Kayıtlı Üye
aslında şöyle tabiiki mabette araştırdım ama benimkisine uyan bir konu yoktu açıkcası yani paylaşılan şeyler ve benim yaşadıklarım farklılıklar gösteriyordu o yüzden konu açma gereği duydum. tabiki cevaplamak ve yardımcı olma kararı sevgili mabet üyelerine ait. güzel dilekleriniz için teşekkürler, iyi forumlar
Herkesle aynı olmaması normal zaten ama çözümler genelde aynı oluyor bir kısım insanlar çözdürecek birine gidin diyor bakım yaptırın diyor bir kısım insanlar dua veriyor (ama uzun araştırmalar sonucu elde edilmiş şeyler oluyor bunlar genelde tabiki kimin söylediğine de bakmak gerek üyeleri de biraz tanımak gerek şimdi) başka bir kısım da psikiyatriye psikologa gidin diyor daha sonra alt dallara inebilirsiniz büyü çözmek için islami yöntemler psikiyatri psikolog veya hipnoterapist yönetmleri bakım yaptırmak için çözdürmek için kime dikkat etmek gerek yaşayanların tecrübeleri vs.

meddeusa

Kayıtlı Üye
Herkesle aynı olmaması normal zaten ama çözümler genelde aynı oluyor bir kısım insanlar çözdürecek birine gidin diyor bakım yaptırın diyor bir kısım insanlar dua veriyor (ama uzun araştırmalar sonucu elde edilmiş şeyler oluyor bunlar genelde tabiki kimin söylediğine de bakmak gerek üyeleri de biraz tanımak gerek şimdi) başka bir kısım da psikiyatriye psikologa gidin diyor daha sonra alt dallara inebilirsiniz büyü çözmek için islami yöntemler psikiyatri psikolog veya hipnoterapist yönetmleri bakım yaptırmak için çözdürmek için kime dikkat etmek gerek yaşayanların tecrübeleri vs.
değerli yorumunuz ve vakit ayırdığınız için teşekkür ederim.