Büyü Bulmak

PhoenixGRM

Kayıtlı Üye
İş
müzisyen olma yolunda :D
Arkadaşlar benim sorunum annem ile babam 2 yıl önce boşandı ve hani çok sebepsiz yere oldu bu. Evde büyü olduğuna inanıyorum ve bi şekilde hissediyorum evde gram bereket yok hep bi aksilikler falan var. Ben bu evdeki büyüyü bulmak istiyorum bulunmaz birşey ise de onu etkisiz kılmak istiyorum lütfen bilgisi olan birileri yazsın gerçekten yardıma ihtiyacım var. Kimseye söylemediğimiz halde bi kaç bilgili hoca geldi hani 1) evde çok durmak istemediler sürekli esnediler sıkıldılar 2) bi ablamız var fal bakan annemin kahvesine sıra gelince bakmak istemiyor bakıyorsada kesinlikle orda gördüklerini söylemiyor diye düşünüyorum 3) bize arkadaşlarım yatıya geldiğinde hep vazgeçiyorlar rahatsız olup bi şekilde :S lütfen bu ciddi bi olaydır bilgisi olanlardan yardım bekliyorum

cracken23

Kayıtlı Üye
Kendinizi hemen büyüye şartlamayın. Siz bunları düşündükçe zaten vuku bulan tüm olayları büyüye bağlamaya başlayabilirsiniz... Belki anneniz ile babanızın çevresine belli etmedikleri problemleri olabilir... Ayrıca etrafta falcı diye dolaşıp milleti kandıran o kadar çok kişi var ki... :/

PhoenixGRM

Kayıtlı Üye
İş
Kendinizi hemen büyüye şartlamayın. Siz bunları düşündükçe zaten vuku bulan tüm olayları büyüye bağlamaya başlayabilirsiniz... Belki anneniz ile babanızın çevresine belli etmedikleri problemleri olabilir... Ayrıca etrafta falcı diye dolaşıp milleti kandıran o kadar çok kişi var ki... :/

1) evde bi b*klar zaten oluyor bişeyler hissediyorum 2) ailemi herhalde onlardan bile daha iyi tanıyorum 3) falcı diye dolaşan dolandırıcı değil tanıdığımız biri ve baktığı fallarda %80 falan çıkar söyledikleri

PhoenixGRM

Kayıtlı Üye
İş
Bir çözüm yolu biliyorum ama ne biliyim ben de korktum şimdi söylemekte kararsızım ama belki söylerim...Dua filan okudunuz mu evde mevlüt filan yapsaydınız...

okundu kurşun dökültü mevlüt verecek durumda bile değiliz şu anda o derece bir düşüşteyiz desem yeterli mi :/

black magic

Kayıtlı Üye
önce cin suresini tersten okuyun sonra kelime-i şehadet getirin ve ardından ayet-el kürsiyi okuyun evin tüm eşiklerinden tekbir getirerek üfleyin evde cin v büyü varsa ortadan kalkar lakin anne babanızda büyü varsa bunu sadece büyüyü çözecek ayeti kur'an' dan bularak onların üzerine okuyarak çözebilirsiniz. yardımcı olduysam ne mutlu bana

hatukoy

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar öncelikle sorum yerlimi yersizmi bilmiyorum buraya yazayım dedim fikir verebilirseniz çok mutlu olucam. Benim sıkıntım bir ara bozma büyüsü yapılıp yapılmadığı hakkında, yani sebepsiz nedensiz bi ayrılık oldu bende hiçbir sıkıntı bunaltı yok ama karşı taraf çok enteresan bi şekilde uzaklaşmaya çalıştı benden. En son samimi oluşumız bi akşam vaktiydi uyumadan önce herşey iyidi, arkadaşta hiç bir sorun yoktu, sabah uyandığında tamamen başka bi insan gibi değişmişti. Sonucundada ayrıldık, bana saçma sapan nedenler söyledi falan. Yani nedensiz olduğu için bir büyü etkisi olabilirmi dedim. Arkadaşımın üzerinde bir etki olup olmadıığnı anlamamız mümkünmüdür.

ZEKERİYA58AYŞE

Kayıtlı Üye
hayretler içindeyim aynı durum bende de oldu, yine sizi saçma sapan açıklamalar yapılmış benim ki onu da yapmadı

hatukoy

Kayıtlı Üye
hayretler içindeyim aynı durum bende de oldu, yine sizi saçma sapan açıklamalar yapılmış benim ki onu da yapmadı

Çok kötü bir durum sizi anlıyorum gerçekten kafa kurcalıyor, insanın aklına çok şey geliyor tabiki, hani neden diye soruyorsun. Bilmiyorm işte bir ihtimalde büyü tesirinden dolayı bu tavıra girmiş olması. O yüzden sormuştum bende sorumu, hani böyle bir tesir varmı yokmu anlamak zor bir iş değilse biri bakım yapıp içimi rahatlatır diye. Yani büyü varsa tesirsiz hale getirilir eski haline döner herşey. Yoksada zaten başka bir olay vardır.