Burcunuzu Çekici Yapan Özellikler

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Akrep erkeği olarak okurken 'Nerden biliyorlar ki?' Şaşırma psikolojisine büründüm :D

donzula

Kayıtlı Üye
Bir yay olarak hepsinin uyuştuğunu söyleyemiceyim :)

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...
Bir yay olarak hepsinin uyuştuğunu söyleyemiceyim :)

Herhangi bir burcun özelliklerinin birebir kişi ile uyuşması zaten pek mümkün değildir. Paylaşımda güneş burcu yani doğum gün/ay/yılı baz alınarak çok genel nitelikler verilmektedir. Her kişi özeldir ve tabi ki doğum haritası da ve doğum haritasında yükselen burcunuz, ay burcunuz ondan öte kadınlar için venüs, erkekler için ise marsınızın hangi evinizde olduğu çok daha belirleyicidir. Örneğin bir balık kadını ve Venüsü koçta ise balığın yumuşak ve naifliğinden ziyade marsın maskülenliğini görebilirsiniz. 12 tip insan yoktur. :D Astroloji pek çok veri sunabilir ancak 12 grup ile sınırlandırılması mümkün değildir. :D

Sevgiler... :)

bayanpipo

Kayıtlı Üye
İş
Sağlık Sektörü
Bir KOÇ kadını olarak çekiciliğimin haddi hesabı olmadığını düşünüyorum.. Belki de beni bu denli çekici kılan işte tam da bu egoist yapım.. Bu benim kendi düşüncem olmakla birlikte etrafımdaki diğer insanlarla ortak aldığımız bir karardır.. Tamam kabul ediyorum biraz zorlamış olabilirim onları :)

rumuz

Kayıtlı Üye
Bir KOÇ kadını olarak çekiciliğimin haddi hesabı olmadığını düşünüyorum.. Belki de beni bu denli çekici kılan işte tam da bu egoist yapım.. Bu benim kendi düşüncem olmakla birlikte etrafımdaki diğer insanlarla ortak aldığımız bir karardır.. Tamam kabul ediyorum biraz zorlamış olabilirim onları :)
beğenecekttim sadece teşekkür butonunu kullanabildim :D
benim burcumu çekici yapan bir özellik yok.. ikizler işte.. en sevilmeyen buca sahibim muhtemelen... eğlenceli olduğumuz söylenir bir de zeki olurmuş ikizler burcu insanı ama neye göre zeki düşünmek lazım tabi bu kısmı : )